Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt


509 809 942

biuro@madric.pl

Czynne 24h/7 dni

AKCESORIA

 • NeoNail PUSHER 3C Kopytko metalowe NeoNail - neonail_logo.jpg

  Kopytko metalowe NeoNail Pusher 3C służy do zdejmowania lakieru hybrydowego oraz usuwania i odsuwania skórek. Posiada dwa ostre i precyzyjne zakończenia, które usprawniają zabiegi manicure i pedicure. Wyprofilowana rękojeść ułatwia pracę i odpowiada za wygodę oraz precyzję i komfort. Pusher wykonany został ze stali nierdzewnej, dlatego można go sterylizować oraz dezynfekować. Przyrząd cechuje również elegancki wygląd, jak i łatwość w utrzymaniu czystości i higieny. Można go wykorzystywać w domu, jak i salonie kosmetycznym.

   

  1 szt.

 • NeoNail PUSHER DOUBLE ENDED Kopytko metalowe NeoNail - neonail_logo.jpg

  Kopytko metalowe NeoNail Pusher Double Ended służy do usuwania oraz odsuwania skórek, a także do ściągnięcia lakieru hybrydowego. Jest wykorzystywane przy każdym zabiegu manicure. Posiada dwa ostre i precyzyjne zakończenia, co zwiększa skuteczność oraz precyzję. Wyprofilowana rękojeść ułatwia pracę i komfort. NeoNail Pusher Double Ended wykonany został ze stali nierdzewnej, dlatego można go sterylizować oraz dezynfekować. To zwiększa bezpieczeństwo i umożliwia wykorzystywanie przyrządu w profesjonalnych salonach kosmetycznych, jak i w domowym zaciszu. Cechuje go również elegancki wygląd oraz łatwość w utrzymaniu czystości i higieny.

   

  1 szt.

 • NeoNail PUSHER Kopytko metalowe 1861T - 05 NeoNail - neonail_logo.jpg

  NeoNail Pusher to kopytko metalowe służące do usuwania lakieru hybrydowego oraz precyzyjnego odsuwania skórek. Posiada dwie różne końcówki - wykrzywiona część służy do bocznego usuwania skórek z paznokci, druga do odpychania skórek do środka. Wyprofilowana rękojeść ułatwia pracę i odpowiada za wygodę oraz precyzję i komfort. Wykonane zostało ze stali nierdzewnej, dlatego można je sterylizować oraz dezynfekować.

   

  1 szt.

 • NeoNail PUSHER Kopytko metalowe 1867T - 06 NeoNail - neonail_logo.jpg

  Kopytko metalowe NeoNail Pusher służy do precyzyjnego usuwania oraz odsuwania skórek. Posłuży również do ściągnięcia lakieru hybrydowego. Posiada dwie różne końcówki - wykrzywiona część służy do bocznego usuwania skórek z paznokci, druga do odpychania skórek do środka. Wyprofilowana rękojeść ułatwia pracę i odpowiada za wygodę oraz precyzję i komfort. Wykonane zostało ze stali nierdzewnej, dlatego można je sterylizować oraz dezynfekować, łatwe w utrzymaniu czystości i higieny.

   

  1 szt.

 • NeoNail RUBBER CUTICLE PUSHER Kopytko gumowe NeoNail - neonail_logo.jpg

  Podczas stylizacji paznokci bardzo istotne jest zadbanie o zdrowy i estetyczny wygląd skórek. Pomóc Ci w tym może kopytko z gumową końcówką, które służy do delikatnego odsuwania oraz usuwania skórek. Dzięki wyprofilowanej rękojeści znacznie ułatwisz swoją pracę. Zwiększy się również Twój komfort oraz precyzja ruchów. Ergonomiczny kształt i wymiary sprawiają, że jest bardzo poręczne. Idealnie nadaje się do użytku domowego, jak również w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Kopytko NeoNail Rubber Cuticle Pusher posłuży także do usunięcia lakieru hybrydowego.

   

  1 szt.

 • NeoNail STIRRER FOR HENNA Bagietka do henny NeoNail - neonail_logo.jpg

  Profesjonalna bagietka do nakładania i mieszania henny. Dzięki swojemu specyficznemu kształtowi idealnie nadają się do jej nakładania. W całości wykonana jest ze stali nierdzewnej, chirurgicznej.

   

  1 szt.

 • NeoNail APLIKATOR - PACYNKA DO PYŁKU NeoNail - neonail_logo.jpg

  Aplikator służy do precyzyjnej aplikacji pyłków. Z dwóch stron zakończony gąbęczką z silikonu, który doskonale utrzymuje pyłek, a podczas nanoszenia nie osypuje się, Kształt pacynki minimalizuje ryzyko wysunięcia się jej z palców.

   

  1 szt.

 • NeoNail LAMPA LED 12W (Biała) NeoNail - neonail_logo.jpg

  Profesjonalna lampa UV 36 W, tunelowa z wyłącznikiem czasowym (90s, 120s lub czas ciągły), do utwardzania żelu lub lakieru hybrydowego. Lampa z zewnątrz w kolorze białym, wnętrze lampy dla uzyskania większej sprawności utwardzania wyłożone specjalną srebrną powłoką odblaskową. Żarówki serii +  co oznacza że czas emisji promieni UV-B 600h wzrósł do 800h, czas utwardzania 90s, 120s lub czas ciągły. 

   

  1 szt.

 • NeoNail PĘDZELEK DO ZDOBIEŃ No 2 NeoNail - neonail_logo.jpg

  Pędzelek z włosia syntetycznego przeznaczony do zdobnictwa. Cieniutki i precyzyjny, doskonały do zdobień paznokci zarówno farbkami, kolorowym akrylem jak i kolorowym żelem. Idealny do zdobnictwa tipsów żelowych, akrylowych i naturalnej płytki paznokcia. Rączka idealnie wyprofilowana dla uzyskania największego komfortu pracy. Włos pędzelka stworzony do precyzyjnego zdobnictwa, nie skleja się. Gwarantuje niezwykłą precyzję, przydatną przy kreowaniu wszelkiego rodzaju niewielkich detali i wykończeń.

   

  1 szt.

1 2