Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Acid Therapy MD

Arkana Acid Therapy MD - dermoestetyczna pielęgnacja z kwasami przeznaczona do odnowy i eliminacji niedoskonałości cery. Skomponowane duety pielęgnacyjne działają w sposób ukierunkowany na takie problemy jak: utrata jędrności i elastyczności, zmarszczki przebarwienia, zaskórniki, pory, zmiany trądzikowe, rumień. Kuracja ta stanowi również nieodzowne wsparcie dla profesjonalnych zabiegów dermoestetycznych z wykorzystaniem peelingów chemicznych.

 • Arkana AZAC 15% FORTE CREAM Krem z kwasem azelainowym i azelogicyną (47003) Arkana - logo-arkana.jpg

  Intensywny dermokrem Arkana AzAc 15% Forte Cream z 10% kwasem azelainowym wzmocniony 5% azeloglicyny, które działają przeciwbakteryjnie, przeciwzapalnie i rozjaśniająco. Arkana AzAc 15% Forte Cream przeznaczony jest do pielęgnacji skóry skłonnej do trądziku zwykłego i różowatego oraz w profilaktyce przeciwłojotokowej. Polecany również jako krem przygotowujący do eksfoliacji z kwasem azelainowym oraz podtrzymujący efekty po peelingu. W swoim działaniu doskonale normalizuje cerę skłonną do trądziku zwykłego i różowatego oraz skórę naczyniową i wrażliwą.

   

  50 ml

 • Arkana AZAC SOLUTION Tonik z azeloglicyną (47004) Arkana - logo-arkana.jpg

  Specjalistyczny płyn Arkana AzAc Solution dla skóry z tendencją do trądziku pospolitego i różowatego. Zawiera azeloglicynę i niacynamid, które działają przeciwzapalnie, normalizująco i rozjaśniająco. Rekomendowany jako przygotowanie do aplikacji Arkana AzAc Forte 15% Cream w celu zwiększenia jego aktywności. Polecany również jako przygotowanie i pielęgnacja po peelingach chemicznych na bazie kwasu azelainowego.

   

  200 ml

 • Arkana CRYSTAL PEEL Krystaliczny peeling - 50 ML (36026) Arkana - logo-arkana.jpg

  Krystaliczny peeling Arkana Crystal Peel do twarzy o drobnoziarnistej strukturze, wspomaga okres przygotowawczy skóry do zabiegów profesjonalnych. Złuszcza obumarłe komórki skóry oraz dogłębnie ją oczyszcza. Dzięki temu zabieg będzie miał jeszcze skuteczniejsze działanie ze względu na możliwość przenikania składników aktywnych do najgłębszych warstw skóry.

   

  50 ml

 • Arkana GLYCOLIC + PHYTIC RESTORE 10% CREAM Krem z kwasem glikolowym i fitowym (46005) Arkana - logo-arkana.jpg

  Specjalistyczny dermokosmetyk Arkana Glycolic + Phytic Restore 10% Cream odnawiający z 8% kwasem glikolowym, 2% kwasem fitowym oraz argininą, które działają złuszczająco, stymulująco i odmładzająco. Rekomendowany do pielęgnacji nocnej podczas kuracji złuszczających i odnawiających oraz w profilaktyce anti-aging. Zalecany jako krem przygotowujący minimum 2 tygodnie przed pierwszym zabiegiem. Stosować również w celu kontynuacji pielęgnacji po serii zabiegów w okresie jesienno- zimowym.

   

  50 ml

 • Arkana MANDELIC + SALICYLIC PURIFYING 10% CREAM Krem z kwasem migdałowym i salicylowym (46006) Arkana - logo-arkana.jpg

  Wielozadaniowy dermokosmetyk Arkana Mandelic + Salicylic Purifying Cream z 8% kwasem migdałowym, 2% kwasem salicylowym oraz kwasem szikimowym, które działają złuszczająco i normalizująco. Zalecany w profilaktyce przeciwtrądzikowej i przeciwłojotokowej dla skór tłustych i mieszanych. Rekomendowany przed i po kuracjach złuszczających i normalizujących,jako przygotowanie minimum 2 tygodnie przed pierwszym zabiegiem. Stosować Arkana Mandelic + Salicylic Purifying Cream na noc w celu podtrzymania efektów terapii w pielęgnacji jesienno-zimowej.

   

  50 ml

 • Arkana MANDELIC SOLUTION Tonik z kwasem migdałowym (46016) Arkana - logo-arkana.jpg

  Normalizujący płyn z kwasem migdałowym Arkana Mandelic Solution, który działa przeciwzapalnie, normalizująco i rozjaśniająco. Polecany dla skóry tłustej i mieszanej, cery z tendencją do zanieczyszczeń oraz skłonnością do trądziku i przebarwień. Rekomendowany, jako przygotowanie skóry do aplikacji kremu Arkana Mandelic + Salicylic Purifying Cream.

   

  200 ml

 • Arkana PRE PEEL CLEANSER Żel oczyszczający do twarzy (46022) Arkana - logo-arkana.jpg

  Myjący dermożel do twarzy Arkana Pre Peel Cleanser z kwasami owocowymi. Idealny przed rozpoczęciem profesjonalnych zabiegów z kwasami. Doskonale oczyszcza skórę oraz obniża jej pH. Przygotowuje do stosowania kolejnych specjalistycznych płynów i dermokremów. Szczególnie rekomendowany dla skór tłustych i trądzikowych. 

   

  200 ml

 • Arkana PYRUVIC ADVANCED 10% CREAM Krem z kwasem pirogronowym (46028) Arkana - logo-arkana.jpg

  Specjalistyczny krem Arkana Pyruvic Advanced 10% Cream do zaawansowanej pielęgnacji cery z 10% kwasem pirogronowym, który działa dermoplastycznie i stymulująco. Dzięki temu skutecznie napina i zwiększa gęstość struktury skóry oraz zapobiega jej zanieczyszczaniu. Arkana Pyruvic Advanced 10% Cream wskazany do użycia zwłaszcza do pielęgnacji cery dojrzałej z utratą jędrności, jak i tłustej, zanieczyszczającej się.

   

  50 ml

 • Arkana PYRUVIC SOLUTION Tonik z kwasem pirogronowym (46017) Arkana - logo-arkana.jpg

  Specjalistyczny, stymulujący płyn z kwasem pirogronowym Arkana Pyruvic Solution, który działa dermoplastycznie i odmładzająco, przez co ujędrnia i napina skórę. Polecany jako przygotowanie do aplikacji kremu Arkana Pyruvic Advanced 10% Cream.

   

  200 ml