Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

EGF Golden Line

Skóra – największy organ i zarazem ozdoba – wraz z upływem czasu boryka się z problemem utraty jędrności, sprężystości i blasku. Mijające lata skutkują opadającym owalem twarzy, pojawianiem się licznych zmarszczek i sprawiają, że skóra wydaje się być szara i zmęczona. Szczęśliwie, dzięki współczesnej kosmetologii, opartej na innowacyjnych rozwiązaniach, możemy skutecznie z tym walczyć. Rynek kosmetologiczny szybko ewoluuje, a rewolucyjne podejście do pielęgnacji okazuje się być kluczem do sukcesu.

By sprostać oczekiwaniom świadomych odbiorców firma Clarena stworzyła linię Clarena EGF Golden Line. Została ona oparta na czynnikach wzrostu, tzw. GF (Growth Factor). Kosmetyki wchodzące w jej skład skomponowane zostały dla cery dojrzałej, z problemem zmarszczek i opadającym owalem twarzy. Odkrycie czynników wzrostu w latach 80 XX wieku było wydarzeniem tak przełomowym, że naukowcy, którzy dokonali tego odkrycia (Stanley Cohen, Rita Levi-Montalcini), uhonorowani zostali prestiżową nagrodą Nobla. Ten niepozorny składnik odpowiada za wiele istotnych w pielęgnacji skóry procesów naprawczych m.in. za odnowę skóry, redukcję zmarszczek, stymulację produkcji kolagenu i elastyny (dzięki czemu skóra odzyskuje jędrność). 

Głównym składnikiem aktywnym, znajdującym się we wszystkich preparatach linii EGF Golden Line, jest - bogata w czynniki wzrostu naskórka (EGF) - Bio-Placenta. Doskonale łączy się ona z innymi substancjami odpowiadającymi za odmłodzenie naskórka. Dodatkowo, w linii zastosowane zostały peptydy, o działaniu wygładzającym i wypełniającym drobne zmarszczki, a także rozświetlające koloidalne złoto, pozostawiające na skórze mieniące się drobiny.

Niestety, ta kategoria nie zawiera produktów.
Zapraszamy do przejrzenia asortymentu w pozostałych kategoriach.