Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

EGF Golden Line

Skóra – największy organ i zarazem ozdoba – wraz z upływem czasu boryka się z problemem utraty jędrności, sprężystości i blasku. Mijające lata skutkują opadającym owalem twarzy, pojawianiem się licznych zmarszczek i sprawiają, że skóra wydaje się być szara i zmęczona. Szczęśliwie, dzięki współczesnej kosmetologii, opartej na innowacyjnych rozwiązaniach, możemy skutecznie z tym walczyć. Rynek kosmetologiczny szybko ewoluuje, a rewolucyjne podejście do pielęgnacji okazuje się być kluczem do sukcesu.

By sprostać oczekiwaniom świadomych odbiorców firma Clarena stworzyła linię Clarena EGF Golden Line. Została ona oparta na czynnikach wzrostu, tzw. GF (Growth Factor). Kosmetyki wchodzące w jej skład skomponowane zostały dla cery dojrzałej, z problemem zmarszczek i opadającym owalem twarzy. Odkrycie czynników wzrostu w latach 80 XX wieku było wydarzeniem tak przełomowym, że naukowcy, którzy dokonali tego odkrycia (Stanley Cohen, Rita Levi-Montalcini), uhonorowani zostali prestiżową nagrodą Nobla. Ten niepozorny składnik odpowiada za wiele istotnych w pielęgnacji skóry procesów naprawczych m.in. za odnowę skóry, redukcję zmarszczek, stymulację produkcji kolagenu i elastyny (dzięki czemu skóra odzyskuje jędrność). 

Głównym składnikiem aktywnym, znajdującym się we wszystkich preparatach linii EGF Golden Line, jest - bogata w czynniki wzrostu naskórka (EGF) - Bio-Placenta. Doskonale łączy się ona z innymi substancjami odpowiadającymi za odmłodzenie naskórka. Dodatkowo, w linii zastosowane zostały peptydy, o działaniu wygładzającym i wypełniającym drobne zmarszczki, a także rozświetlające koloidalne złoto, pozostawiające na skórze mieniące się drobiny.

  • Clarena EGF PEPTIDE GEL Peptydowy żel do demakijażu z koloidalnym złotem (22521) Clarena - logo_clarena.jpg

    Peptydowy żel do demakijażu Clarena EFG Peptide Gel, polecany dla skóry dojrzałej z utratą jędrności. Dzięki zawartości BIO-Placenty bogatej w czynniki wzrostu EGF, IFG, FGF oraz VEGF, wygładza skórę i zmniejsza widoczność zmarszczek a także stymuluje odnowę komórkową naskórka i fibroblastów. Kompleks PatcH2OTM zapewnia długotrwałe i dogłębne nawilżenie oraz zapobiega ucieczce wody z naskórka. Koloidalne złoto rozświetla skórę i zapewnia świeży, młodzieńczy wygląd.

     

    200 ml