Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Eye Contour (pielęgnacja okolic oczu)

EYE CONTOUR
PIELĘGNACJA OKOLIC OCZU
 
Skóra okolicy oczu jest niezwykle delikatna, wrażliwa i szybko poddaje się upływowi czasu. Niewiele jest w niej gruczołów łojowych, słaba podściółka tłuszczowa i słaby system włókien podporowych, w efekcie więc szybko traci jędrność i napięcie. Dodatkowo, skórę pod oczami cechuje słabe krążenie krwi i skłonność do zastojów limfatycznych, dlatego często tworzą się cienie i obrzęki. Wiedząc jakiej pielęgnacji wymaga skóra okolicy oczu stworzyliśmy zabieg, który w kompleksowy sposób dba o piękne i młode spojrzenie, skutecznie niwelując i opóźniając pojawienie się oznak starzenia.
 • Farmona EYE CONTOUR Dermoodbudowujący zabieg na okolice oczu Farmona - farmona_logo.png

  Farmona Dermoodbudowujący zabieg na okolice oczu skierowany do każdej grupy wiekowej - szczególnie w przypadku wystepowania zmarszczek, cieni lub opuchnięć pod oczami, suchości i utraty jędrności skóry wokół oczu lub opadających powiek. W swoim działaniu błyskawiczne wygładza zmarszczki i linie wokół oczu, dodaje efekt podniesienia górnej powieki oraz zlikwiduje cieni i obrzęki pod oczami. Nawilża i ujędrnia skórę oraz usuwa oznaki zmęczenia. Zdecydowanie redukuje widoczne oznaki upływającego czasu w strefie konturu oka. 

   

  15 ml + 5 masek

  99.00
  89.00
  Dodaj do ulubionych
 • Farmona EYE CONTOUR Dermowygładzający trójaktywny krem pod oczy Farmona - farmona_logo.png

  Intensywny Farmona EYE CONTOUR Dermowygładzający trójaktywny krem pod oczy redukuje zmarszczki mimiczne i skutecznie opóźnia pojawienie się oznak starzenia. Specjalnie wyselekcjonowane składniki aktywne wnikają w głąb skóry, by wygładzić, zredukować zmarszczki i przywrócić efekt wypoczętego i promiennego spojrzenia

   

  30 ml