Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Oczy - Eyeliner i kredki

 • Semilac MATT EYELINER Eyeliner - 01 BLACK Semilac - semilac.jpg

  Precyzyjny Semilac Matt Eyeliner w kolorze eleganckiej i głębokiej czerni. Semilac Matt Eyeliner charakteryzuje się lekką konsystencją, która jest odporna na wilgoć i przemieszczanie się. Dodatkowo szybko zasycha na powiece i nie pęka! To gwarancja trwałego i zachwycającego makijażu oka przez wiele godzin. Matowy Semilac Matt Eyeliner przy aplikacji daje jednolity film koloru - zapomnij o nierównomiernym rozłożeniu pigmentu! Dzięki precyzyjnemu pędzelkowi z włosia stworzenie kreski eyelinerem dla początkujących nie powinno stanowić problemu. Od teraz możesz kusić czarującym podkreśleniem oka w kolorze matowej czerni. Tak długo, jak tylko sobie zażyczysz! Semilac Matt Eyeliner nie zawiera parafiny.

   

  1 szt.

 • Semilac QUEEN'S LOOK EYE PENCIL Kredka do oczu - 01 DEEP BLACK Semilac - semilac.jpg

  Semilac Queen’s Look Eye Pencil to wyjątkowa kolekcja kredek do oczu. Specjalna formuła opiewa oko w intensywne barwy, podkreślając tym samym cały makijaż. Kremowa konsystencja, która zawiera w sobie emolienty sprawia, że skóra pozostaje miękka, a dodatkowo pozwala na łatwe rozprowadzenie produktu. Semilac Queen’s Look Eye Pencil 01 Deep Black - klasyczna, czarna kredka to kosmetyk, który każda z kobiet powinna mieć w swojej kosmetyczce. Czerń podkreśli każdy makijaż i pozwoli wydobyć spojrzenie, dzięki perfekcyjnej kresce. Kredki Semilac Queen’s Look Eye Pencil można używać na górną lub dolną linię rzęs, w zależności od indywidualnych preferencji lub stylizacji.Efektem pięknie podkreślonego oka można cieszyć się przez wiele godzin, bez obaw o rozmazanie. Dodatkowo kredki są wodoodporne, zatem wilgoć nie zagraża prawdziwie królewskim kreskom! Każda z kredek Semilac Queen’s Look Eye Pencil wyposażona jest w specjalną gąbeczkę, która ułatwi rozcieranie kresek. Gąbeczka natomiast  zakończona jest temperówką, którą można odczepić od produktu. Z jej pomocą nadasz kredce bardziej zaostrzony kształt. Wszystko, co potrzebne do wykonania perfekcyjnego makijażu oka, zamknięte zostało w jednym produkcie!

   

  1 szt.

 • Semilac QUEEN'S LOOK EYE PENCIL Kredka do oczu - 02 CLASSIC BROWN Semilac - semilac.jpg

  Semilac Queen’s Look Eye Pencil to wyjątkowa kolekcja kredek do oczu. Specjalna formuła opiewa oko w intensywne barwy, podkreślając tym samym cały makijaż. Kremowa konsystencja, która zawiera w sobie emolienty sprawia, że skóra pozostaje miękka, a dodatkowo pozwala na łatwe rozprowadzenie produktu. Semilac Queen's Look Eye Pencil 02 Classic Brown - odcień, który doda wyrazu spojrzeniu, ale będzie nieco mniej charakterystyczny niż klasyczna czerń. Brąz można łatwo połączyć z resztą makijażu ( np. z subtelnymi, jasnymi cieniami) lub postawić na mocniejszy, brązowy akcent przy oku. Kredki Semilac Queen’s Look Eye Pencil można używać na górną lub dolną linię rzęs, w zależności od indywidualnych preferencji lub stylizacji.Efektem pięknie podkreślonego oka można cieszyć się przez wiele godzin, bez obaw o rozmazanie. Dodatkowo kredki są wodoodporne, zatem wilgoć nie zagraża prawdziwie królewskim kreskom! Każda z kredek Semilac Queen’s Look Eye Pencil wyposażona jest w specjalną gąbeczkę, która ułatwi rozcieranie kresek. Gąbeczka natomiast  zakończona jest temperówką, którą można odczepić od produktu. Z jej pomocą nadasz kredce bardziej zaostrzony kształt. Wszystko, co potrzebne do wykonania perfekcyjnego makijażu oka, zamknięte zostało w jednym produkcie!

   

  1 szt.

 • Semilac QUEEN'S LOOK EYE PENCIL Kredka do oczu - 03 NAVY BLUE Semilac - semilac.jpg

  Semilac Queen’s Look Eye Pencil to wyjątkowa kolekcja kredek do oczu. Specjalna formuła opiewa oko w intensywne barwy, podkreślając tym samym cały makijaż. Kremowa konsystencja, która zawiera w sobie emolienty sprawia, że skóra pozostaje miękka, a dodatkowo pozwala na łatwe rozprowadzenie produktu. Semilac Queen's Look Eye Pencil 03 Navy Blue - drobne, lekko świetliste drobinki otulone granatową barwą. Idealny wybór, aby dodać koloru codziennej stylizacji lub podkreślić look na wieczorne wyjście. Kredki Semilac Queen’s Look Eye Pencil można używać na górną lub dolną linię rzęs, w zależności od indywidualnych preferencji lub stylizacji.Efektem pięknie podkreślonego oka można cieszyć się przez wiele godzin, bez obaw o rozmazanie. Dodatkowo kredki są wodoodporne, zatem wilgoć nie zagraża prawdziwie królewskim kreskom! Każda z kredek Semilac Queen’s Look Eye Pencil wyposażona jest w specjalną gąbeczkę, która ułatwi rozcieranie kresek. Gąbeczka natomiast  zakończona jest temperówką, którą można odczepić od produktu. Z jej pomocą nadasz kredce bardziej zaostrzony kształt. Wszystko, co potrzebne do wykonania perfekcyjnego makijażu oka, zamknięte zostało w jednym produkcie!

   

  1 szt.