Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Reti Fusion Therapy MD

Arkana Reti Fusion Therapy - niezawodna terapia w jednoczesnej likwidacji wszelkich oznak starzenia się skóry. Główne składniki linii – retinol, kwas ferulowy i witamina C - dzięki właściwościom silnie odnawiającym, regenerującym oraz stymulującym, gwarantują wszechstronne działanie odmładzające i korygujące niedoskonałości skóry. Kuracja idealna dla cery dojrzałej, ale również wskazana w walce z przebarwieniami, bliznami i rozstępami.

 • Arkana RETI FUSION CREAM Krem z retinolem i kwasem ferulowym (44011) Arkana - arkana-logo.jpg

  Krem Arkana Reti Fusion Cream polecany do kompleksowo odmładzającej pielęgnacji skóry dojrzałej. Zawiera maksymalne 0,3% stężenia retinolu o udowodnionym klinicznie działaniu, zwalczającym wszystkie objawy starzenia się skóry. Unikalne połączenie czystego retinolu i jego estrowej postaci wygładza zmarszczki, rozjaśnia przebarwienia i wyraźnie ujędrnia skórę. Kwas ferulowy należący do najskuteczniejszych antyoksydantów wraz z witaminami E i C zapobiega powstawaniu i redukuje skutki procesu fotostarzenia. Krem Arkana Reti Fusion Cream szybko się wchłania stanowiąc idealną bazę pod makijaż, a dzięki filtrom SPF 15 doskonale chroni skórę przed promieniowaniem słonecznym.

   

  50 ml

 • Arkana RETI FUSION EYE CREAM Krem pod oczy z retinolem i kwasem felurowym (44015) Arkana - arkana-logo.jpg

  Wyjątkowy krem Arkana Reti Fusion Eye Cream rekomendowany do intensywnej, odmładzającej pielęgnacji okolicy oczu. Zawiera retinol o udowodnionym klicznie działaniu zwalczającym wszelkie objawy starzenia się skóry na poziomie komórkowym. Innowacyjne połączenie czystego retinolu i jego estrowej postaci wygładza zmarszczki, rozjaśnia cienie i wyraźnie ujędrnia skórę. Kwas ferulowy należący do najskuteczniejszych antyoksydantów wraz z witaminami C i E zapobiega powstawaniu i redukuje skutki procesu fotostarzenia.

   

  15 ml

 • Arkana RETI FUSION MASK Maska odmładzająca dla skóry dojrzałej (44021) Arkana - arkana-logo.jpg

  Kremowa maska Arkana Reti Fusion Mask polecana do kompleksowego odmładzania skóry dojrzałej. Zawiera maksymalne 0,3% stężenie retinolu, kwas ferulowy oraz witaminy E i C. Wyczuwalne w konsystencji maski kapsułki z witaminą C stopniowo uwalniają swoje właściwości w głębokich warstwach skóry. Poleca się stosować Arkana Reti Fusion Mask 1 raz w tygodniu na noc.

   

  50 ml

 • Arkana RETI FUSION VECTI+ ESSENCE MASK Esencjonalna maska na noc z wektorowym retinolem i enkapsulowanymi witaminami AEC (44037) Arkana - arkana-logo.jpg

  Maska Arkana Reti Fusion Vecti+ Essence Mask o wysokiej koncentracji aktywnego wektorowego retinolu - Vecticell Retinol, kompleksu witamin A, E i C Vecticell AEC oraz kwasu ferulowego Ferulic Acid gwarantuje molekularne odmłodzenie oraz aktywnie przeciwdziała starzeniu się skóry. Składniki aktywne znajdujące się w masce Arkana Reti Fusion Vecti+ Essence Mask stopniowo uwalniają się w czasie snu. Witamina E zapewnia podwójne, wielopoziomowe działanie. To doskonała kuracja dla skór dojrzałych. Sprawdzi się także u młodszych kobiet jako profilaktyka anti-aging. 

   

  50 ml