Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt


509 809 942

biuro@madric.pl

Czynne 24h/7 dni

Synergy Lift Excellence


Czcij swoją cerę - Nowa formuła młodości.

SYNERGY LIFT EXCELLENCE zawiera silne substancje czynne, które aktywują efekty znane z serii Synergy Lift, tym razem zmodyfikowane zgodnie z zasadą “NOWA FORMUŁA MŁODOŚCI” aby zwiększyć żywotność komórek oraz naprawiać i chronić ich DNA.
Oprócz znanych i doskonałych składników czynnych takich jak TRIPETYD Z JADU ŻMIJI, kompleks AMINOCONTRAXYL® i BIOSLIM®, które zostały zgrupowane razem w celu uzyskania globalnego efektu liftingującego, formuła zawiera również kwas hialuronowy dający elastyczność i wypełnienie zmarszczek.

Nowym krokiem w przód jest Synergy Lift Excellence posiadający potężny stymulant syntezy sirtuin, który regeneruje i chroni DNA komórek, zatrzymując tym samym procesy starzenia. Zwieksza jędrność skóry poprzez działanie na fibroblasty, chroni przed uszkodzeniami białka macierzy skóry i przeciwdziała powstawaniu załamań skóry będących główną przyczyną starzenia. Wzmacnia system odpornościowy skóry dzięki pobudzaniu wzrostu kreatynocytów, tym samym przeciwdziałając rozwojowi wolnych rodników i pigmentacji. Dzięki temu skóra jest jędrniejsza, młodsza i zauważalnie rozświetlona.