Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Twarz - Pudry

 • Semilac MATT PRESSED POWDER Matujący puder prasowany - 20 LIGHT BEIGE Semilac - semilac.jpg

  Prasowany puder matujący Semilac Matt Pressed Powder 20 Light Beige to profesjonalny produkt do perfekcyjnego wykończenia makijażu, który zapewnia idealnie matowy wygląd skóry. Na długo! Matujący puder Semilac pochłania nadmiar sebum i pozwala trwale podkreślić piękno, bez obciążenia make up. Puder prasowany Semilac to wyjątkowy kosmetyk, dzięki któremu Twoja skóra będzie miękka, jedwabista, a ponadto wyjątkowo matowa – codziennie! Puder Semilac jest świetnie sprasowany, dlatego nie osypuje się. Zamknęliśmy go w eleganckim pudełku z lusterkiem i aplikatorem – możesz mieć pewność, że jego aplikacja jest prosta i wygodna! Puder matujący Semilac Matt Pressed Powder 20 Light Beige rekomendujemy Paniom o bardzo jasnej karnacji i chłodnym odcieniu skóry.

   

  5 g.

 • Semilac MATT PRESSED POWDER Matujący puder prasowany - 30 MEDIUM BEIGE Semilac - semilac.jpg

  Matujący  puder prasowany Semilac Matt Pressed Powder 30 Medium Beige to profesjonalny produkt do wykończenia makijażu, który gwarantuje trwały efekt matu. Ten kompaktowy puder  dzięki pochłanianiu nadmiaru sebum pozwoli Ci zachować wypielęgnowany wygląd skóry i uzyskać trwały, naturalnie wyglądający make up. Puder Semilac to prosty sposób na jedwabiście miękką skórę o trwale matowym wykończeniu. Bez osypywania, bez niekontrolowanego świecenia się skóry! Idealnie sprasowany puder matujący Semilac został zamknięty w eleganckim opakowaniu z lusterkiem i aplikatorem. Matujący puder Semilac Matt Pressed Powder 30 Medium Beige rekomendujemy Paniom o jasnej i średniej (oliwkowej) karnacji i ciepłym odcieniu skóry.

   

  5 g.

 • Semilac MATT PRESSED POWDER Matujący puder prasowany - 40 NATURAL TAN Semilac - semilac.jpg

  Matujący puder Semilac Matt Pressed Powder 40 Natural Tan to idealny produkt do perfekcyjnie matowego wykończenia makijażu. Puder pochłania nadmiar sebum, dzięki czemu Twoja skóra nie będzie się błyszczeć. To najlepszy sposób na trwały i naturalnie wyglądający makijaż, który będziesz mieć zawsze pod kontrolą! Kompaktowy puder Semilac  to Twój magicznie prosty sposób na miękką i jedwabiście gładką skórę o matowym wykończeniu. Codziennie! Profesjonalnie matujący puder Semilac zamknęliśmy w kobiecym i eleganckim opakowaniu z lusterkiem i aplikatorem – to przyjemne i wygodne użytkowanie! Puder Semilac Matt Pressed Powder 40 Natural Tan rekomendujemy Paniom o ciemnej karnacji i ciepłym odcieniu skóry.

   

  5 g.

 • Semilac PRESSED POWDER Puder prasowany - TRANSPARENTNY Semilac - semilac.jpg

  Puder Semilac Pressed Powder to  produkt do niewidocznego wykończenia makijażu, gwarantujący niezwykle profesjonalny i trwały efekt matu. Kompaktowy puder utrwala makijaż i dzięki pochłanianiu nadmiaru sebum pozwoli Ci zachować wypielęgnowany wygląd skóry. Puder Semilac Pressed Powder to prosty sposób na jedwabiście miękką skórę o trwale matowym wykończeniu. Jego nowoczesna formuła nie przesuszy skóry a jednocześnie zapobiegnie niekontrolowanemu świeceniu się! Idealnie sprasowany puder matujący Semilac Pressed Powder zamknięty został w niezwykle eleganckim i praktycznym pudełku z lusterkiem. Do całości dołączony jest także wysokiej jakości aplikator, który umożliwi nie tylko precyzyjne nałożenie pudru bez osypywania, ale tez nie pozostawi smug. Transparentny puder Semilac Pressed Powder polecamy każdej kobiecie, niezależnie od typu urody, do wykończenia makijażu, bądź drobnych korekt make-up’u w trakcie dnia.

   

  5 g.