Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Intercell Pharma

 • Intercell Pharma ADRENAL-INTERCELL (120 szt.) Intercell Pharma - icp_logo_s.jpg

  Intercell Pharma Adrenal-Intercell łączy w sobie synergiczne działanie aminokwasów naturalnego pochodzenia L-tyrozyny i L-fenyloalaniny, a także cennego adaptogenu Rhodiola rosea, witamin z grupy B, witaminy C (100 mg) oraz składników mineralnych. Innowacyjna kapsułka, składająca się wyłącznie z roślinnej celulozy oraz wody, a także naturalny skład preparatu, jak również starannie dobrana ilość składników czynnych zapewniają wysokie bezpieczeństwo stosowania Intercell Pharma Adrenal-Intercell. Wchodzące w skład preparatu witaminy B6, B12 oraz foliany (kwas (6S)-5-metylotetrahydrofoliowy) występują w aktywnej postaci, co gwarantuje ich wyjątkowo wysoką biodostępność.

   

  120 szt.

 • Intercell Pharma B-KOMPLEX Intercell Pharma - icp_logo_s.jpg

  Intercell Pharma B-Komplex zawiera wszystkie najważniejsze witaminy z grupy B wzbogacone o antyoksydanty: kwas α-liponowy, koenzym Q10 oraz cholinę dla optymalizacji metabolizmu i energii na co dzień. Dostarcza wszystkie witaminy z grupy B, w odpowiednio wysokich stężeniach. Intercell Pharma B-Komplex jest optymalnie wykorzystywany przez organizm, szczególnie polecany dla osób z zaburzeniami przyswajania kwasu foliowego, dzięki biologicznie czynnej (niesyntetyzowanej) postaci kwasu foliowego (metylofolinian (5-metylo-THF)). Z dodatkiem metylokobalaminy jako źródła aktywnej witaminy B12 w postaci bezpośrednio wykorzystywanej przez organizm tj. nie wymagającej uprzedniego przekształcenia, które jest konieczne w przypadku cyjanokobalaminy. Intercell Pharma B-Komplex zawiera ubichinol, czyli aktywną (zredukowaną) postać koenzymu Q10 oraz kwas alfaliponowy, bez dodatku rozpuszczalnika. Produkt bezglutenowy, bez GMO, nie zawiera laktozy, białka mleka krowiego, substancji konserwujących, sztucznych barwników, aromatów i dodatku cukru.

   

  60 szt.

 • Intercell Pharma BACTOFLOR dla dzieci Intercell Pharma - icp_logo_s.jpg

  Intercell Pharma BactoFlor dla dzieci dla dzieci to 9 odpowiednio dobranych i wzajemnie się uzupełniających najważniejszych szczepów bakterii, kluczowych dla zdrowia mikrobioty jelitowej dzieci. Jedna porcja preparatu zawiera 3 miliardy (3 x 109) jednostek tworzących kolonie bakterii (CFU). Preparat ma postać proszku o neutralnym smaku, dzięki czemu dodany do napoju lub posiłku nie zmienia jego smaku, a dołączona do opakowania łyżeczka pozwala odmierzyć odpowiednią porcję. Intercell Pharma BactoFlor dla dzieci jest naturalnie odporny na działanie soków żołądkowo-jelitowych oraz czynniki zewnętrzne dzięki poddaniu każdej komórki bakterii procesowi mikroenkapsulacji. Dodatkowo firma Intercell Pharma zadbała o jak najdłuższą przeżywalność bakterii przez zamknięcie proszku w szczelnym pojemniku zgrzewanym indukcyjnie.

   

  60 g.

 • Intercell Pharma CEREBIOTIK-INTERCELL Intercell Pharma - icp_logo_s.jpg

  Intercell Pharma Cerebiotik-Intercell to kompleks fito-mikrobiotyczny, zawierający ekstrakt z szafranu, który przyczynia się do wewnętrznej stabilizacji emocjonalnej oraz pomaga utrzymać pozytywny nastrój. Dodatkowo zawarta w preparacie witamina B12 wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i funkcji psychologicznych. Oprócz szafranu i witaminy B12, w suplemencie znajdują się 3 szczepy bakterii: Lactobacillus paracasei, Lactobacillus helveticus, Bifidobacterium longum. Zalecana dzienna porcja preparatu (2 kapsułki) to aż 28 mld CFU. Jelita oraz układ nerwowy to dwa układy bliskie anatomicznie, co wyjaśnia ich intensywną współpracę.

   

  90 szt.

 • Intercell Pharma FETUSAN plus OMEGA-3 Intercell Pharma - icp_logo_s.jpg

  Intercell Pharma Fetusan plus Omega-3 to najwyższej czystości kompleks 17 witamin i składników mineralnych oraz kwasy omega-3 dla wsparcia organizmu kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Intercell Pharma Fetusan plus Omega-3 jest bogactwem wielu cennych substancji odżywczych. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na kompleksowe i skuteczne uzupełnienie diety, bez konieczności wspierania się dodatkowymi preparatami. Siła dwóch preparatów na jednym blistrze. Ze względów praktycznych każdy blister został podzielony na dwie części – jedna z kapsułkami witaminowymi oraz druga z kwasami omega- 3. Intercell Pharma Fetusan plus Omega-3 zawiera kompleks folianów: aktywną biologicznie, metylowaną formę kwasu foliowego 5- metylotetrahydrofolian (5-MTHF) oraz kwas foliowy, a także aktywną postać witaminy B12 - metylokobalaminę. Źródłem zawartych w preparacie kwasów tłuszczowych Omega-3 jest wysoko oczyszczony olej rybny z anchois i sardynek, który jest całkowicie wolny od pestycydów, antybiotyków, hormonów wzrostu oraz metali ciężkich.

   

  72 szt.

 • Intercell Pharma HOMOCYSTEIN Intercell Pharma - icp_logo_s.jpg

  Dla zachowania prawidłowego metabolizmu homocysteiny zwykle wykorzystuje się witaminy B12, B6 oraz foliany. Preparat Intercell Pharma Homocystein, oprócz tej standardowej "potrójnej formuły", zawiera dodatkowo betainę i ryboflawinę (witaminę B2), które uzupełniają działanie 3 pierwszych substancji. W produkcji Intercell Pharma Homocystein zastosowano technologię 2-fazowego napełniania kapsułki, co pozwala na połączenie w jednej kapsułce dwóch różnych, niejednorodnie mieszających się substancji o różnych rozmiarach, w tym przypadku większych cząsteczek betainy z witaminami z grupy B. Dzięki takiemu systemowi substancje nie mieszają się, zawarte są w odpowiednich ilościach oraz zachowują 100% aktywności. Kompozycja oraz koncentracja składników Intercell Pharma Homocystein powstała na podstawie doświadczenia i wiedzy w oparciu o aktualne osiągnięcia naukowe. Niezależna forma produkcji umożliwia bezpośrednie wdrożenie restrykcyjnych standardów jakości, które dopuszczają zastosowanie wyłącznie sprawdzonych surowców o wyjątkowo wysokiej jakości i optymalnej biodostępności, w najbardziej aktywnej formie.

   

  90 szt.

 • Intercell Pharma IMMUN-INTERCELL Intercell Pharma - icp_logo_s.jpg

  Intercell Pharma Immun-Intercell zawiera ważne dla wsparcia odporności składniki odżywcze: witaminę C i D, cynk, selen, oraz 10 fizjologicznych szczepów bakterii w ilości 5 miliardów jednostek tworzących kolonie (CFU) w każdej kapsułce. W preparacie zastosowana została witamina C w postaci peletkowej, co oznacza, że substancja jest zamknięta w mikrokapsułkach (granulkach), które rozpuszczają się stopniowo, nawet do 8 godzin. Dzięki zastosowaniu podczas produkcji procesu 2-fazowego wypełniania kapsulki, witamina C nie wpływa na mniejszą żywotność bakterii oraz aktywność pozostałych substancji. Działanie biologiczne bakterii jelitowych różni się w zależności od rodzaju i jest zwykle specyficzne dla danego szczepu. Przy stosowaniu preparatów z bakteriami zalecane są produkty wielogatunkowe, dzięki którym poszczególne szczepy mogą się uzupełniać w swoich właściwościach.

   

  60 szt.

 • Intercell Pharma IMMUN-INTERCELL dla dzieci Intercell Pharma - icp_logo_s.jpg

  Jedna mikrokapsułka preparatuIntercell Pharma Immun-Intercell dla dzieci dostarcza starannie wyselekcjonowany kompleks 6 substancji czynnych dla wsparcia małego organizmu, w tym: witaminy D i C, cynk, selen, fizjologiczne szczepy bakterii oraz beta-glukan 1,3/1,6. Innowacyjny 2-fazowy system napełniania kapsułek, umożliwił połączenie w jednej mikrokapsułce peletek witaminy C ze szczepami bakteryjnymi oraz pozostałymi substancjami czynnymi w postaci proszku. Wszystkie substancje zamknięto w mikrokapsułce o wymiarach 14 x 5 mm, co ułatwia przyjmowanie preparatu przez dzieci już od 4. roku życia. W preparacie znajdują się odpowiednio dobrane porcje substancji: witamina C – 75 mg, witamina D – 400 I.U., cynk – 4 mg, selen – 30 μg, beta-glukan – 30 mg oraz 2 mld kultur bakterii fizjologicznych (5 szczepów).

   

  90 szt.

 • Intercell Pharma MEMOSERIN Intercell Pharma - icp_logo_s.jpg

  Intercell Pharma Memoserin to kompleks 3 fosfolipidów – fosfatydyloseryny (PS), kwasu fosfatydowego (PA) i fosfatydylocholiny (PC), w połączeniu z 4 witaminami z grupy B dla wsparcia funkcjonowania układu nerwowego. Preparat zawiera fosfatydyloserynę w wyjątkowo wysokiej porcji – 100 mg oraz witaminę B12 w porcji 100 mg. Dodatkowo witamina B12 występuje tu w najbardziej korzystnej, aktywnej biologicznie postaci – metylokobalaminy, która w sposób bezpośredni wykorzystywana jest przez komórki organizmu. Innowacyjna metoda produkcji pozwoliła uzyskać fosfolipidy ze słonecznika i zastąpić tym samym zazwyczaj wykorzystywaną w tym celu soję, dzięki czemu preparat jest bezpieczny do stosowania, również przez alergików.

   

  90 szt.

1 2