Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Preparaty do manicure

 • OPI BOND-AID PH BALANCING AGENT Preparat regulujący współczynnik pH (30 ml) OPI - opi_logo.jpg

  OPI Bond-Aid pH Balancing Agent to konieczny pierwszy krok w przygotowaniu paznokcia. OPI Bond-Aid pH Balancing Agent reguluje współczynnik pH na powierzchni naturalnego paznokcia dla optymalnej przyczepności sztucznych produktów takich jak akryl, żel, klej do paznokci, tipsy, podkłady, lakiery i włókna wzmacniające typu „wrap”!

   

  30 ml

 • OPI NAIL LACQUER THINNER Rozcieńczalnik do lakieru OPI - opi_logo.jpg

  Niewielka kropla OPI Nail Lacquer Thinner wystarcza, aby rozcieńczyć lakiery, bazy lub topy. Nie zawiera acetonu. Po dodaniu OPI Nail Lacquer Thinner do lakieru, należy mocno wstrząsnąć butelkę, a następnie umieścić lakier w lodówce, aby zakonserwować produkt.

   

  60 ml

 • OPI NAS99 NAIL CLEANSING SOLUTION Spray antyseptyczny (960 ml) OPI - opi_logo.jpg

  Spray antyseptyczny OPI NAS99 odpowiada normom FDA w zakresie całkowitej dezynfekcji powierzchni paznokcia przed i po zastosowaniu innych produktów. Zawiera tymol o właściwościach antyseptycznych, zapobiega rozwojowi grzybów i bakterii. Idealny do przemywania masy żelowej.

   

  960 ml

 • OPI SWISS HAND GUARD Żel antybakteryjny (110 ml) OPI - opi_logo.jpg

  OPI Swiss Hand Guard to preparat odkażający skórę, praktyczny w użyciu, wysoce skuteczny, nie wysusza skóry. Formuła OPI Swiss Hand Guard odpowiada normom FDA w zakresie usuwania bakterii znajdujących się na powierzchni skóry. Preparat można stosować do znieczulania skórek. Nie wymaga spłukiwania wodą.

   

  110 ml

 • OPI SWISS HAND GUARD Żel antybakteryjny (220 ml) OPI - opi_logo.jpg

  OPI Swiss Hand Guard to preparat odkażający skórę, praktyczny w użyciu, wysoce skuteczny, nie wysusza skóry. Formuła OPI Swiss Hand Guard odpowiada normom FDA w zakresie usuwania bakterii znajdujących się na powierzchni skóry. Preparat można stosować do znieczulania skórek. Nie wymaga spłukiwania wodą.

   

  220 ml

 • Kabos BASE BUILD GEL Baza pod żel Kabos - kabos_logo-300x300.jpg

  Baza pod żel budujący lub akrylo-żel Kabos Base Build Gel sprawi, że będziesz mogła znacznie dłużej cieszyć się trwałością Twojej stylizacji! Dzięki swojej niezwykle wydajnej formule wystarczy nałożyć cienką warstę produktu, aby efekt był zauważalny.

   

  8 ml

 • Kabos CUTICLE REMOVER Preparat do usuwania skórek Kabos - kabos_logo-300x300.jpg

  Preparat do usuwania skórek Kabos Cuticle Remover skutecznie i szybko pomoże Ci zmiękczyć i usunąć niechciane skórki wokół paznokcia. Kabos Cuticle Remover ma odpowiednio dobrane pH, które pozwala ekspresowo zmiękczyć skórki. Zawarta w produkcie gliceryna skutecznie wygładza i nawilża, a jego płynna konsystencja pozwala na łatwą i precyzyjną aplikacje. Kabos Cuticle Remover posiada świeży cytrynowy zapach. 

   

  8 ml

 • Kabos EXPRESS DRY DROP Preparat przyspieszający schnięcie lakieru Kabos - kabos_logo-300x300.jpg

  Kabos Express Dry Drop to błyskawiczne wysuszenie, połysk i ochrona klasycznej stylizacji. Oleisty Kabos Express Dry Drop nałożony na warstwę lakieru skutecznie przyspieszy proces jego wysychania. Ponadto tworzy barierę ochronną przed uszkodzeniami mechanicznymi. Zawarty w nim ekstrakt z aloesu i oleju słonecznikowego skutecznie nawilży i natłuszci paznokcie oraz skórki.

   

  30 ml

 • Kabos MAGIC NAIL BONDER Primer zwiększający przyczepność stylizacji hybrydowej i żelowej Kabos - kabos_logo-300x300.jpg

  Bezkwasowy Kabos Magic Nail Bonder do paznokci, polecany przed stylizacją hybrydową, żelowa i klasyczną. Polecany dla osób z problemami hormonalnymi, do paznokci cienkich, zniszczonych, z tłustą płytką paznokcia, u których stylizacja trzyma się krótko. Kabos Magic Nail Bonder działa jak „taśma dwustronna” - zwiększa przyczepność produktu do paznokci naturalnych. Reguluje pH płytki oraz ułatwia usuwanie stylizacji.

   

  8 ml

1 2 3