Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt


509 809 942

biuro@madric.pl

Czynne 24h/7 dni

Perfumy dla mężczyzn (100 ml)

 • Yodeyma ACQUA PER UMO Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Acqua Per Umo to fuzja nut hesperydowych z cyklamenem i nutami drzewnymi, która pozwoliła na stworzenie ekspresywnego zapachu pachnącego wolnością. Perfum o aromatyczno - wodnej nucie zapachowej. Yodeyma Acqua Per Umo to świeży zapach dla naturalnego i współczesnego mężczyzny.

   

   

  100 ml

 • Yodeyma AGUA FRESCA Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Agua Fresca to oryginalna mieszanka nut zapachowych czyni z tej kompozycji rewolucyjny i emblematyczny zapach. Perfum o cytrusowo - świeżej nucie zapachowej. Yodeyma Agua Fresca to świeży, uwodzicielski zapach idealny zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

   

   

  100 ml

 • Yodeyma AROMA MEN Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Aroma Men to uwodzicielska kompozycja i pikantne nuty zapachowe, które nadają mu ciepłego i tajemniczego charakteru. Perfum o drzewno - aromatycznej nucie zapachowej. Yodeyma Aroma Men to intensywny zapach dla współczesnego, odważnego mężczyzny.

   

   

  100 ml

 • Yodeyma AZX Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma AZX to intensywne połączenie paczuli, mięty i kawy, które nadają kompozycji zapachowej charakter słodki i ciepły. Perfum o orientalno - drzewnej nucie zapachowej. Yodeyma AZX to zapach bardzo męski dla silnego mężczyzny z charakterem.

   

   

  100 ml

 • Yodeyma BEACH Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Beach to eksplozja nut cytrusowych, która tworzy bardzo pociągający zapach. Delikatne akordy piżma napawają  pogodnym nastawieniem. Perfum o aromatyczno - drzewnej nucie zapachowej. Yodeyma Beach to zrównoważony, czysty zapach idealny zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

   

   

  100 ml

 • Yodeyma BLUE Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Blue to cytrusowe nuty głowy, przyprawione jaśminowym sercem i drzewną, które bazą tworzą elegancką kompozycję zapachową kojarzącą się z wolnością i swobodą. Perfum o aromatyczno - świeżej nucie zapachowej. Yodeyma Blue to świeży, musujący zapach dla zmysłowego, zbuntowanego mężczyzny.

   

   

  100 ml

 • Yodeyma CARIBBEAN Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Caribbean to silne nuty bergamotki i lawendy, które nadają kompozycji klasyczny męski charakter, dodatkowo złagodzone delikatnym aromatem ambry. Yodeyma Caribbean jest to świeży zapach dla prawdziwego i przebojowego mężczyzny. 

   

  100 ml

 • Yodeyma CUINDI Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Cuindi to zapach tajemniczy i wyrafinowany, wykreowany dzięki połączeniu delikatnych nut głowy z kontrastującym, słodkim sercem i nieoczekiwaną głębią. Perfum o drzewno - korzennej nucie zapachowej. Yodeyma Cuindi to miękki zapach dla uwodzicielskiego i eleganckiego mężczyzny.

   

   

  100 ml

 • Yodeyma DUARO Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Duaro to uwodzicielska woń, charaktryzująca się czystymi, pudrowymi nutami o silnym akordzie cytrusowym. Perfum o orientalno - drzewnej nucie zapachowej. Yodeyma Duaro to tajemniczny zmysłowy zapach dla nowoczesnego mężczyzny ze stylem.

   

   

  100 ml

1 2 3 4 5