Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

GALACTO PHARM (suplementy)

Dottore to polska marka, opierająca swoją filozofię o formuły poparte rzetelną wiedzą medyczną. Powstała, aby łączyć wysoką jakość, precyzyjne działanie wraz z wysoką tolerancją kosmetyków. Założycielem Dottore jest dr Waldemar Jankowiak, który swoim pacjentom dostarcza sposoby na cofanie i hamowanie procesów starzeniowych skóry. Ciągła nauka pozwala na poznawanie coraz to nowszych metod przeciwdziałania starzeniu. Kosmetyki Dottore w sposób kompleksowy utrzymują zdrowy i piękny wygląd skóry - w sposób nieinwazyjny są w stanie pomagać w problemach naszych klientów. Mogą być uzupełnieniem zabiegów medycznych - podwyższając ich skuteczność oraz przedłużając efekty.

 • Galacto Pharm MOLKUR DUSCHBAD Żel do mycia ciała Galacto Pharm - galactopharm.jpg

  Żel do mycia ciała Galacto Pharm Molkur to w 100% naturalny kosmetyk, zawierający połączenie koncentratu serwatki i kwasu mlekowego racemicznego. Składniki te zapewniają nawilżenie skóry oraz działają antybakteryjnie i przeciwzapalnie, zmniejszając ryzyko wystąpienia podrażnień. Kosmetyki Galacto Pharm Molkur zostały specjalnie opracowane, aby oczyszczać i pielęgnować suchą i łuszczącą się skórę. Chronią ją przed wysuszeniem, regenerują powłokę naskórka, działają dezynfekująco oraz wspierają mikrobiom skóry. Żel do mycia ciała Galacto Pharm Molkur został wyprodukowany na bazie koncentratu naturalnej, sfermentowanej serwatki z najwyższej jakości mleka. Jest wytwarzany zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi na podstawie tradycyjnej receptury, która powstała w 1923 roku. Polecany jest do codziennej pielęgnacji włosów i ciała. Formuła żelu pozwala na równomierne i bezpośrednie rozprowadzenie kosmetyku na powierzchni skóry i włosów. Wartość pH kosmetyku wynosi 4,0.

   

  200 ml

 • Galacto Pharm MOLKUR INTIMSEIFE Płyn do higieny intymnej Galacto Pharm - galactopharm.jpg

  Płyn do higieny intymnej Galacto Pharm Molkur został stworzony specjalnie do pielęgnacji okolic intymnych kobiet. Płyn polecany jest do codziennej pielęgnacji w celu poprawienia stanu skóry i redukcji patogennych bakterii w okolicy narządów płciowych. Preparat regeneruje kwaśny płaszcz ochronny skóry i optymalnie stabilizuje równowagę specyficznej mikroflory pochwy. Zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów i zapewnia naturalną ochronę. Wyjątkowa formuła zmniejsza ryzyko wystąpienia infekcji i podrażnień, wykazuje właściwości kojące, antybakteryjne oraz przeciwzapalne. Płyn do higieny intymnej Galacto Pharm Molkur jest w 100% naturalnym, przyjaznym organizmowi kosmetykiem na bazie koncentratu naturalnej, sfermentowanej serwatki z najwyższej jakości mleka krowiego. Zawarty w produkcie racemiczny kwas mlekowy jest naturalnym produktem przemiany bakterii kwasu mlekowego. Płyn przywraca kwaśne pH okolic intymnych. Jego wartość pH wynosi 3,5.Kosmetyki Galacto Pharm Molkurr zostały specjalnie opracowane, aby oczyszczać i pielęgnować suchą i łuszczącą się skórę. Chronią ją przed wysuszeniem, regenerują powłokę naskórka, działają dezynfekująco oraz wspierają mikrobiom skóry.

   

  200 ml

 • Galacto Pharm MOLKUR KAPSELN Sproszkowana serwatka w kapsułkach Galacto Pharm - galactopharm.jpg

  Kapsułka Galacto Pharm Molkur Kapseln zawiera sproszkowany koncentrat serwatki w ilości 240 mg w 1 kapsułce, w tym 166 mg racemicznego kwasu mlekowego. Kapsułki Galacto Pharm Molkur Kapseln są dostosowane do specyficznych potrzeb żywieniowych, mają pozytywny wpływ na prawidłowy skład mikrobiomu jelitowego oraz sprzyjają pozytywnym kulturom bakterii. 

   

  90 szt.

 • Galacto Pharm MOLKUR PFLEGESEIFE Mydło pielęgnacyjne Galacto Pharm - galactopharm.jpg

  Mydło pielęgnacyjne Galacto Pharm Molkur to w 100% naturalny kosmetyk, zawierający połączenie koncentratu serwatki i kwasu mlekowego racemicznego. Składniki te zapewniają nawilżenie skóry oraz działają antybakteryjnie i przeciwzapalnie, zmniejszając ryzyko wystąpienia podrażnień. Kosmetyk został wyprodukowany zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi na podstawie tradycyjnej receptury, która powstała w 1923 roku. Mydło pielęgnacyjne Galacto Pharm Molkur polecane jest do codziennego stosowania. Zawiera lanolinę oraz oleje roślinne, w tym olej kokosowy, które razem sprzyjają doskonałemu nawilżeniu skóry. 

   

  1 szt. (100 g.)