Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

INGENII (dla profesjonalistów)

Kosmetyki Ingenii to innowacyjne produkty do pielęgnacji skóry twarzy, których stworzenie było możliwe dzięki połączeniu doświadczenia z wiedzą naukową. Konieczna była jeszcze iskra – pomysł. Założenia jakości produktów oparto o wiedzę płynącą z potrzeb rynku usług kosmetycznych oraz o wiedzę naukową i praktykę chemiczną. Przeprowadzono szereg badań laboratoryjnych, zweryfikowano wiele mechanizmów działania oraz metod łączenia surowców. Wytypowano składniki aktywne cechujące się doskonałą jakością, potwierdzonym pochodzeniem oraz bezpieczeństwem w użytkowaniu. Dzięki dokładnej selekcji składniki aktywne wykorzystane w produktach Ingenii pozwalają na osiąganie widocznych efektów w krótkim czasie. 

Sekret Ingenii to połączenie składników aktywnych w sposób zapewniający ich komplementarne działanie. Ingenii – tajemnica nazwy produktów wywodzi się z określeń wiążących w sobie pomysł i naukę, opiera się na talencie i wiedzy (ingenium łac. talent, ingenious ang. pomysłowy, genialny) ponieważ takie właśnie są produkty z tej linii – genialne. Ingenii – Genialne kosmetyki z pomysłem, oparte na doświadczeniu oraz wiedzy. Świeże, innowacyjne a zarazem skomponowane z szacunkiem do natury i nauki, czerpiąc z ich mądrości, łącząc ich siły.

 • ingenii ACTIVE FACE MASK Maska do twarzy ze składnikami aktywnymi (100 ml) ingenii - logo_ingenii-01.jpg

  ingenii ACTIVE FACE MASK Maska do twarzy ze składnikami aktywnymi (100 ml) - ingenii ACTIVE FACE MASK - dsc_0009.jpg
  Dostępny po zalogowaniu

  Maska do twarzy ingenii Active Face Mask o kremowej konsystencji, która dzięki 5% zawartości mocznika wykazuje silne właściwości zmiękczające i nawilżające skórę - idealnie wygładza ją i napina. Silnie nawilża skórę i wyraźnie odmładza jej strukturę. Działa przeciwzmarszczkowo, poprawia gęstość skóry a dzięki zawartości witamin wykazuje działanie silnie odżywcze i antyoksydacyjne.

   

  100 ml

 • ingenii ACTIVE FACE SERUM Aktywne serum do pielęgnacji skóry twarzy (50 ml) ingenii - logo_ingenii-01.jpg

  ingenii ACTIVE FACE SERUM Aktywne serum do pielęgnacji skóry twarzy (50 ml) - ingenii ACTIVE FACE SERUM - dsc_0015.jpg
  Dostępny po zalogowaniu

  Aktywne serum do pielęgnacji skóry twarzy ingenii Active Face Serum intensywnie stymuluje regenerację tkanki łącznej i wzmacnia struktury białkowo-lipidowe skóry. W swoim działaniu skutecznie wygładza blizny, zmarszczki i przyspiesza gojenie skóry - jes to idealny produkt do regeneracji skóry po zabiegach makijażu permanentnego. W swoim skłądzie ingenii Active Face Serum zawiera ekstrakt ze śluzu ślimaka Helix Asp. Muller w maksymalnym stężeniu. Połączenie składników aktywnych z peptydami Matrixyl 3000 zapewnia deklarowaną skuteczność. ingenii Active Face Serum można wprowadzać w skórę za pomocą ultradźwięków lub powierzchniowo. Doskonałe efekty otrzymujemy także w procesie mezoterapii mikroigłowej. Serum polecane dla skóry problematycznej - wspomaga procesy gojenia stanów zapalnych skóry, eegeneruje i złuszcza naskórek.  Posiada właściwości antybakteryjne. Dodatkowo wyrównuje koloryt skóry.

   

  50 ml

 • ingenii CLEANSING OIL Oliwka hydrofilna do oczyszczania skóry twarzy, szyi i dekoltu (250 ml) ingenii - logo_ingenii-01.jpg

  ingenii CLEANSING OIL Oliwka hydrofilna do oczyszczania skóry twarzy, szyi i dekoltu (250 ml) - ingenii CLEANSING OIL - oil-big.jpg
  Dostępny po zalogowaniu

  Oliwka hydrofilna do demakijażu ingenii Cleansing Oil, która idealnie oczyszcza, nawilża i wygładza skórę. Już w trakcie demakijażu składniki czynne zawarte w oliwce pielęgnują i doskonale nawilżają skórę. Receptura kosmetyku została tak opracowana, aby oliwka nie zostawiała na skórze tłustego filmu. ingenii Cleansing Oil dokładnie usuwa z powierzchni naskórka zarówno zanieczyszczenia rozpuszczalne w tłuszczach tj. makijaż, jak i w wodzie tj. kurz. Doskonale usuwa zarówno makijaż dzienny jak i wieczorowy bez naruszania ochronnego płaszcza hydro-lipidowego skóry.

   

  250 ml

 • ingenii EYE CARE GEL Żel do regeneracji skóry w okolicach oczu (30 ml) ingenii - logo_ingenii-01.jpg

  ingenii EYE CARE GEL Żel do regeneracji skóry w okolicach oczu (30 ml) - ingenii EYE CARE GEL - dsc_0018.jpg
  Dostępny po zalogowaniu

  Żel do regeneracji skóry w okolicach oczu ingenii Eye Care Gel dzięki zawartości peptydów „Eyeliss” zwiększa krążenie limfatyczne poprawiając jędrność i elastyczność skóry. Wzmacnia naczynia krwionośne poprawiając ukrwienie a tym samym zmniejsza cienie w okolicach oczu. Wyraźnie zmniejsza opuchliznę pod oczami a także podrażnienia delikatnej skóry. Polepsza ukrwienie skóry dzięki zawartości kofeiny. ingenii Eye Care Gel działa również antyoksydacyjnie.

   

  30 ml