Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Podoklamra

.

 • Podopharm PODOKLAMRA (0.3 mm) Podopharm - logo-podopharm.png

  Podopharm Podoklamra do korekcji wrastającej i nieprawidłowo uformowanej płytki paznokciowej u stóp. Ma dwa ramiona wykonane ze stali twardej i łącznik wykonany ze stali miękkiej (bardziej plastycznej). Wszystkie komponenty (ramię prawe, ramię lewe, łącznik) wykonane są z drutu o średnicy 0,3 mm. Zaletą Podopharm Podoklamry jest łatwy montaż, który nie wymaga obcinania ramion klamry przed ustawieniem naciągu i skręceniem łącznika. Ponadto klamra ta ma charakter uniwersalny, co oznacza, że jeden model Podopharm Podoklamry można dopasować do każdego kształtu i rozmiaru paznokcia.

   

  1 szt.

 • Podopharm PODOKLAMRA (0.4 mm) Podopharm - logo-podopharm.png

  Podopharm Podoklamra do korekcji wrastającej i nieprawidłowo uformowanej płytki paznokciowej u stóp. Ma dwa ramiona wykonane ze stali twardej i łącznik wykonany ze stali miękkiej (bardziej plastycznej). Wszystkie komponenty (ramię prawe, ramię lewe, łącznik) wykonane są z drutu o średnicy 0,4 mm. Zaletą Podopharm Podoklamry jest łatwy montaż, który nie wymaga obcinania ramion klamry przed ustawieniem naciągu i skręceniem łącznika. Ponadto klamra ta ma charakter uniwersalny, co oznacza, że jeden model Podopharm Podoklamry można dopasować do każdego kształtu i rozmiaru paznokcia.

   

  1 szt.

 • Podopharm PODOKLAMRA (0.5 mm) Podopharm - logo-podopharm.png

  Podopharm Podoklamra do korekcji wrastającej i nieprawidłowo uformowanej płytki paznokciowej u stóp. Ma dwa ramiona wykonane ze stali twardej i łącznik wykonany ze stali miękkiej (bardziej plastycznej). Wszystkie komponenty (ramię prawe, ramię lewe, łącznik) wykonane są z drutu o średnicy 0,5 mm. Zaletą Podopharm Podoklamry jest łatwy montaż, który nie wymaga obcinania ramion klamry przed ustawieniem naciągu i skręceniem łącznika. Ponadto klamra ta ma charakter uniwersalny, co oznacza, że jeden model Podopharm Podoklamry można dopasować do każdego kształtu i rozmiaru paznokcia.

   

  1 szt.