Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Rebel Eyes

 • Gosh REBEL EYES LENGTHENING MASCARA Wydłużający tusz do rzęs GOSH Copenhagen - gosh-logo.jpg

  Wydłużający tusz do rzęs Gosh Rebel Eyes Lengthening Mascara pozwala w kilku ruchach wyraźnie wydłużyć rzęsy i nadać im objętości. Formuła tuszu została wzbogacona w specjalne polimery wydłużające każdą z rzęs. Złożona formuła powlekająca zapewnia doskonałą przyczepność tuszu do rzęs przez cały dzień. Rzęsy są maksymalnie wymodelowane, bez grudek. Doskonale sprawdzi się przy każdym rodzaju rzęs. Szczoteczka Gosh Rebel Eyes Lengthening Mascara o wyprofilowanym kształcie z włóknami na czubku doskonale wyłapuje każdą, nawet najmniejszą rzęsę, zapewniając spektakularne wydłużenie i rozdzielenie. Wyjątkowy kształt szczoteczki wydłuża i pogrubia rzęsy, a włókna ułożone na kształt trójkąta ułatwiają skuteczną aplikację i pomagają uzyskać równe krycie. Produkt wegański.

   

  9 ml

 • Gosh REBEL EYES SKINNY B MASCARA Wydłużający tusz do rzęs GOSH Copenhagen - gosh-logo.jpg

  Pragniesz oszałamiających rzęs, które utrzymują się przez cały dzień, bez przedłużania? Odpowiedź jest prosta - tusz do rzęs Gosh Rebel Eyes Skinny B Mascara. Jego formuła nadaje rzęsom urocze, panoramiczne wykończenie, zwielokrotnia je i sprawia, że rzęsy stają się czarne i błyszczące przez cały dzień. Trwałość Gosh Rebel Eyes Skinny B Mascara jest udowodniona klinicznie, a dodatkowo tusz jest wodoodporny. Jego przełomowa lekka formuła tworzy pięknie podkreślone rzęsy dzięki smukłej szczoteczce. Długotrwały tusz utrzymuje się do 24 godzin, jednak można go łatwo zmyć ciepłą wodą dzięki innowacyjnej technologii reagującej na temperaturę. Unikalna szczoteczka sięga i chwyta nawet najdrobniejsze rzęsy, dzięki zaawansowanej formule liftingującej w ekstremalnie czarnym kolorze. Nadający niesamowitej wyrazistości tusz do rzęs wydłuża, czego rezultatem są przepięknie wyróżniające się rzęsy. Wyglądaj pięknie przez 24 godziny bez rozmazywania. Dzięki innowacyjnej, unikalnej formule maskara może przetrwać deszcz, pot, wilgoć i łzy. Bezpieczna dla wrażliwych oczu i osób noszących szkła kontaktowe. Produkt wegański.

   

  6 ml

 • Gosh REBEL EYES MASCARA Wydłużająco-pogrubiający i podkręcający tusz do rzęs GOSH Copenhagen - gosh-logo.jpg

  Tusz do rzęs Gosh Rebel Eyes Mascara pozwala w kilku warstwach wyraźnie wydłużyć rzęsy, nadać im objętości i podkręcić. Utrzymuje się przez cały dzień, nie rozmazuje się i nie kruszy. Formuła tuszu została wzbogacona w specjalne polimery wydłużające każdą z rzęs. Złożona formuła powlekająca zapewnia doskonałą przyczepność tuszu do rzęs przez cały dzień. Rzęsy są maksymalnie wymodelowane, bez grudek. Szczoteczka Gosh Rebel Eyes Mascara o wyprofilowanym kształcie z włóknami na czubku doskonale wyłapuje każdą, nawet najmniejszą rzęsę, zapewniając spektakularny efekt push-up. Wyjątkowy kształt szczoteczki wydłuża i pogrubia rzęsy, a włókna ułożone na kształt trójkąta ułatwiają skuteczną aplikację i zapewniają doskonały wygląd rzęs. Produkt wegański.

   

  10 ml