Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

BeOrganic

 • BeOrganic CHOLESTEROL BeOrganic - beorganic_logo.jpg

  BeOrganic Cholesterol to przemyślana kompozycja składników, przeznaczona dla osób chcących zadbać o właściwy poziom cholesterolu. Suplement diety zawiera tylko naturalne, standaryzowane składniki roślinne – fermentowany czerwony ryż (zawierający 4% monakoliny K) oraz ekstrakt z liścia karczocha (zawierający 2,5% cynaryny). Składniki produktu pozyskiwane są wyłącznie z BIO certyfikowanych upraw oraz przy zachowaniu ekologicznych metod ekstrakcji, tj. na drodze wodnej ekstrakcji bez użycia chemicznych rozpuszczalników. BeOrganic Cholesterol zawiera składniki aktywne, które poprawiają metabolizm lipidów oraz pomagają utrzymać właściwy poziom cholesterolu we krwi.

   

  100 szt.

 • BeOrganic MENOPAUZA BeOrganic - beorganic_logo.jpg

  BeOrganic Menopauza to wyjątkowa kompozycja całkowicie naturalnych i ekologicznych składników roślinnych, dedykowana kobietom w okresie menopauzy. Suplement diety zawiera składniki aktywne w postaci ekstraktów roślinnych – z szyszek chmielu zwyczajnego, liści szałwii lekarskiej, owoców kopru włoskiego i kory wierzby pospolitej, pozyskanych wyłącznie z certyfikowanych ekologicznie, polskich upraw oraz przy zachowaniu ekologicznych metod ekstrakcji, tj. na drodze wodnej ekstrakcji, bez użycia chemicznych rozpuszczalników. Składniki aktywne zawarte w produkcie wspierają kobiece zdrowie: łagodzą negatywne objawy towarzyszące menopauzie, takie jak, niepokój, drażliwość, uderzenia gorąca i nadmierna potliwość, a także pomagają osiągnąć równowagę hormonalną i poprawiają samopoczucie psychiczne.

   

  100 szt.

 • BeOrganic MENSTRUACJA BeOrganic - beorganic_logo.jpg

  BeOrganic Menstruacja to kompozycja naturalnych składników roślinnych, dedykowana kobietom odczuwającym dyskomfort oraz dokuczliwe objawy związane z cyklem menstruacyjnym (Serdecznik pospolity, koper włoski i szałwia lekarska przyczyniają się do utrzymania komfortu i dobrego samopoczucia podczas cyklu menstruacyjnego). Suplement diety BeOrganic Menstruacja zawiera składniki aktywne w postaci ekstraktów roślinnych – z ziela serdecznika pospolitego, owoców kopru włoskiego i liści szałwii lekarskiej, które są pozyskane wyłącznie z certyfikowanych ekologicznie, polskich upraw oraz przy zachowaniu ekologicznych metod ekstrakcji, tj. na drodze wodnej ekstrakcji bez użycia chemicznych rozpuszczalników.

   

  100 szt.

 • BeOrganic ODCHUDZANIE BeOrganic - beorganic_logo.jpg

  BeOrganic Odchudzanie to oryginalna receptura skierowana do osób chcących w naturalny sposób zadbać o szczupłą sylwetkę. Suplement diety zawiera tylko naturalne składniki roślinne, w postaci ekstraktów – z korzenia mniszka lekarskiego, z liścia karczocha zwyczajnego oraz z owoców pieprzu czarnego. Składniki produktu pozyskiwane są wyłącznie z BIO certyfikowanych upraw oraz przy zachowaniu ekologicznych metod ekstrakcji, tj. na drodze wodnej ekstrakcji bez użycia chemicznych rozpuszczalników. Składniki aktywne obecne w BeOrganic Odchudzanie poprawiają trawienie i metabolizm węglowodanów, przyczyniają się do obniżenia poziomu lipidów i cukru we krwi oraz pomagają w redukcji i kontroli masy ciała.

   

  100 szt.

 • BeOrganic PROSTATA BeOrganic - beorganic_logo.jpg

  BeOrganic Prostata to propozycja naturalnej suplementacji w jakości BIO, skierowana do mężczyzn chcących zadbać o zdrowie prostaty. W skład suplementu diety wchodzą składniki aktywne w postaci naturalnych ekstraktów roślinnych – z wierzbownicy drobnokwiatowej, z ziela jeżówki purpurowej oraz z liści pokrzywy zwyczajnej, pozyskiwane wyłącznie z certyfikowanych ekologicznie, polskich upraw oraz przy zachowaniu ekologicznych metod ekstrakcji, tj. na drodze wodnej ekstrakcji bez użycia chemicznych rozpuszczalników. Składniki aktywne zawarte w produkcie stanowią naturalne wsparcie męskiego zdrowia w zakresie prawidłowego funkcjonowania gruczołu prostaty oraz układu moczowego.

   

  100 szt.

 • BeOrganic SERCE i KRĄŻENIE BeOrganic - beorganic_logo.jpg

  BeOrganic Serce i krążenie to oryginalna kompozycja obfitująca w składniki roślinne naturalnie wspierające prawidłowe funkcjonowanie serca i układu krążenia. Suplement diety zawiera tylko naturalne składniki roślinne, w postaci ekstraktów z owoców głogu jednoszyjkowego, z korzenia kozłka lekarskiego oraz z ziela serdecznika  pospolitego, które są pozyskiwane wyłącznie z certyfikowanych ekologicznie, polskich upraw oraz przy zachowaniu ekologicznych metod ekstrakcji, tj. na drodze wodnej ekstrakcji bez użycia chemicznych rozpuszczalników. Składniki aktywne zawarte w produkcie poprawiają pracę serca oraz krążenie, a także przyczyniają wzmocnienia naczyń krwionośnych.

   

  100 szt.

 • BeOrganic STAWY BeOrganic - beorganic_logo.jpg

  BeOrganic Stawy to unikalna receptura łącząca w sobie wyłącznie naturalne składniki, wspierające zdrowie stawów. Suplement diety skierowany jest szczególnie do osób aktywnych fizycznie, narażonych na przeciążenia stawów. W skład suplementu diety wchodzą składniki aktywne w postaci naturalnych ekstraktów roślinnych – standaryzowany ekstrakt z korzenia czarciego pazura (2,7% harpagozydu) a także ekstrakty z liścia pokrzywy zwyczajnej oraz z kory wierzby pospolitej. Wszystkie ekstrakty są pozyskiwane wyłącznie z certyfikowanych ekologicznie upraw oraz przy zachowaniu ekologicznych metod ekstrakcji, tj. na drodze wodnej ekstrakcji bez użycia chemicznych rozpuszczalników. Składniki aktywne zawarte w BeOrganic Stawy poprawiają elastyczność ścięgien i stawów oraz przyczyniają się do utrzymania ich zdrowia i prawidłowego funkcjonowania.

   

  100 szt.

 • BeOrganic STRES BeOrganic - beorganic_logo.jpg

  BeOrganic Stres to suplement diety oparty o ashwagandh'e 200 mg. Ashwagandha (Withania somnifera) jest flagowym ziołem ajurwedy, tradycyjnego systemu medycyny z Indii. Zioło to jest znane od stuleci, ale dopiero teraz rozwija się na całym świecie ze względu na serię najnowszych badań w dziedzinie farmakologii i medycyny. Ashwagandha promuje równowagę w ciele. Jest to zioło adaptogenne, które pomaga ciału skutecznie przystosować się do stresujących warunków. Ashwagandha jest jednym z niewielu ziół o znaczącym wpływie zarówno na psychologiczne, jak i fizjologiczne aspekty funkcjonowania człowieka.

   

  100 szt.

 • BeOrganic TRAWIENIE BeOrganic - beorganic_logo.jpg

  BeOrganic Trawienie to suplement diety oparty o 500 mg kurkuminę. Kurkuma jest jedną z najbardziej cenionych roślin na świecie. Pochodzi z subkontynentu indyjskiego, gdzie używana była od tysięcy lat jako przyprawa i zioło lecznicze. Dziś jest stosowana na całym świecie jako suplement diety, przyprawa, naturalny środek spożywczy, a nawet jako składnik kosmetyczny. Popularność kurkumy sięga starożytności. Pierwsze wzmianki o stosowaniu kurkumy sięgają Ayurvedy i napisane były prawie 2500 lat temu, opisując zalety z jej stosowania. Jednak dopiero najnowsze i zaawansowane metody naukowe potwierdziły korzyści zdrowotne ze stosowania unikalnych jej związków. Potwierdzono, że kurkuma zawiera związki o silnych właściwościach zdrowotnych. Związki te zwane są kurkuminoidami, z których najważniejszym jest kurkumina. Kurkumina jest głównym, aktywnym składnikiem kurkumy, jest silnym przeciwutleniaczem. Kurkumina jest jednym z najpopularniejszych, tradycyjnie używanych ziół, często znana również "złotą przyprawą". Jest uprawiana w różnych częściach Indii i innych krajach azjatyckich. Kurkumina jest rozpuszczalna w tłuszczach, więc należy spożywać ją podczas posiłku.

   

  100 szt.

1 2