Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Peeling (każdy typ cery)

NOREL (Dr Wilsz) - PEELING dla każdego typu cery

 

Złuszczanie (peeling, eksfoliacja) polega na usunięciu martwych komórek warstwy rogowej naskórka. Skutecznie poprawia wygląd cery, wygładza, rozjaśnia - czyni skórę miękką i delikatną. Po peelingu znacznie poprawia się wchłanianie składników aktywnych zawartych w kremach, maseczkach i koncentratach typu serum.

 • Norel (Dr Wilsz) ENZYMATIC PEELING Peeling enzymatyczny (DP084) NOREL (Dr Wilsz) - logo_norel.jpg

  Peeling Norel (Dr Wilsz) Enzymatic Peeling jest preparatem o konsystencji delikatnego kremu, zawiera enzymy pozyskiwane z ananasa (bromelainę) i papai (papainę). Służy do oczyszczania skóry z martwych komórek naskórka. Po zastosowaniu Norel (Dr Wilsz) Enzymatic Peeling skóra jest wygładzona, rozjaśniona, nawilżona i lekko napięta. Peeling enzymatyczny jest polecany dla każdego rodzaju skóry, również dla skór wrażliwych z problemami naczyniowymi.

    

  100 ml

 • Norel (Dr Wilsz) ENZYMATIC PEELING WITH ABRASIVE MILLISPHERES Peeling enzymatyczny z milisferami ścierającymi (DP089) NOREL (Dr Wilsz) - logo_norel.jpg

  Peeling Norel (Dr Wilsz) Enzymatic Peeling With Abrasive Millispheres jest preparatem o konsystencji delikatnego kremu, zawiera enzymy pozyskiwane z ananasa (bromelainę) oraz papai (papainę). Służy do oczyszczania skóry z martwych komórek naskórka. Po zastosowaniu Norel (Dr Wilsz) Enzymatic Peeling With Abrasive Millispheres skóra jest lekko nawilżona, wygładzona, rozjaśniona oraz napięta. Celem poprawienia efektu pilingującego zastosowano dodatek milisfer pumeksowych delikatnie ścierających rozpulchniony enzymami naskórek. Peeling enzymatyczny z milisferami polecany jest dla cer tłustych i mieszanych.

    

  100 ml