Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Nożyczki

Nożyczki kosmetyczne do skórek firmy Staleks wyprodukowane zostały ze stali AISI430 i AISI430, używanej do produkcji narzędzi chirurgicznych. Są one nieocenione przy wycinaniu skórek, a sx 21wszystko to przez ich cienkie i bardzo ostre ostrza, które zapewniają wysoki komfort pracy. Co równie ważne, obróbka cieplna nożyczek do manicure gwarantuje wysoką twardość stali, która ma przełożenie na ich trwałość. Nożyczki te są ostrzone ręcznie na ściernicy diamentowej, a ich ostrza połączone zostały za pomocą specjalnej śruby, dzięki czemu w toku użytkowania nożyczki Staleks nie robią się "luźne".

 • Staleks CLASSIC 11/1 Nożyczki kosmetyczne Staleks - staleks.jpg

  Seria Staleks CLASSIC obejmuje kilka modeli nożyczek do manicure oraz do skracania paznokci. Nożyczki do naskórka mają cienkie, zwężone ostrza, co pozwala na maksymalne zbliżenie się do naskórka i jego usunięcie, a nożyczki do paznokci posiadają szersze ostrza, dzięki czemu skrócenie długości płytki jest łatwe i nie wymaga wysiłku. Ponadto w danej serii oferowane są również specjalne nożyczki dla dzieci, charakteryzujące się tępo zakończonymi ostrzami, dzięki którym obcinanie paznokci malucha jest całkowicie bezpieczne.

   

  1 szt.

 • Staleks CLASSIC 21/1 Nożyczki kosmetyczne Staleks - staleks.jpg

  Seria Staleks CLASSIC obejmuje kilka modeli nożyczek do manicure oraz do skracania paznokci. Nożyczki do naskórka mają cienkie, zwężone ostrza, co pozwala na maksymalne zbliżenie się do naskórka i jego usunięcie, a nożyczki do paznokci posiadają szersze ostrza, dzięki czemu skrócenie długości płytki jest łatwe i nie wymaga wysiłku. Ponadto w danej serii oferowane są również specjalne nożyczki dla dzieci, charakteryzujące się tępo zakończonymi ostrzami, dzięki którym obcinanie paznokci malucha jest całkowicie bezpieczne.

   

  1 szt.

 • Staleks CLASSIC 32/1 Nożyczki dla dzieci Staleks - staleks.jpg

  najdelikatniejszą procedurę. Nożyczki Staleks Classic 32/1 - zaprojektowane specjalnie dla dziecięcych paznokci. Odcinają nadmiar paznokcia nie uszkadzając jego struktury i nie powodując niedogodności dla dziecka.

   

  1 szt.

 • Staleks EXCLUSIVE SX-23/1 MAGNOLIA Nożyczki kosmetyczne Staleks - staleks.jpg

  Profesjonalne nożyczki Staleks PRO Exclusive 23 przeznaczone są do pracy przy wycinaniu skórek. Nożyczki są odporne na korozję dzięki wysokiej jakości stali 40X13 oraz wieloetapowemu polerowaniu. Posiadają haczykowate zagięcie na końcu, które dopasowuje się do kształtu wału paznokciowego i umożliwia pracę w trudno dostępnych miejscach. Chroni płytkę paznokcia przed urazami. Długość narzędzia 102 ± 1 mm. Długość ostrza 21 ± 1 mm.

   

  1 szt.

 • Staleks EXPERT SE-50/1 Nożyczki kosmetyczne Staleks - staleks.jpg

  Profesjonalne nożyczki do skórek Staleks PRO Expert 50 spełniają światowe standardy jakości. Nożyczki wykonane są ze stali w gatunku 40X13 i ręcznie ostrzone pod mikroskopem. Dzięki temu nożyczki mogą być używane natychmiast po zakupie bez ostrzenia. Zakrzywiona część tnąca umożliwia usunięcie naskórka nawet w najtrudniejszych miejscach. Nożyczki Staleks PRO Expert SE-50/1 posiadają całkowitą długość narzędzia 90 ± 1 mm, długość ostrza - 18 ± 1 mm.

   

  1 szt.

 • Staleks EXPERT SE-50/2 Nożyczki kosmetyczne Staleks - staleks.jpg

  Profesjonalne nożyczki do skórek Staleks PRO Expert 50 spełniają światowe standardy jakości. Nożyczki wykonane są ze stali w gatunku 40X13 i ręcznie ostrzone pod mikroskopem. Dzięki temu nożyczki mogą być używane natychmiast po zakupie bez ostrzenia. Zakrzywiona część tnąca umożliwia usunięcie naskórka nawet w najtrudniejszych miejscach. Nożyczki Staleks PRO Expert SE-50/2 posiadają całkowitą długość narzędzia 93 ± 1 mm, długość ostrza - 21 ± 1 mm.

   

  1 szt.

 • Staleks EXPERT SE-50/3 Nożyczki kosmetyczne Staleks - staleks.jpg

  Profesjonalne nożyczki do skórek Staleks PRO Expert 50 spełniają światowe standardy jakości. Nożyczki wykonane są ze stali w gatunku 40X13 i ręcznie ostrzone pod mikroskopem. Dzięki temu nożyczki mogą być używane natychmiast po zakupie bez ostrzenia. Zakrzywiona część tnąca umożliwia usunięcie naskórka nawet w najtrudniejszych miejscach. Nożyczki Staleks PRO Expert SE-50/3 posiadają całkowitą długość narzędzia 95 ± 1 mm, długość ostrza - 23 ± 1 mm.

   

  1 szt.

 • Staleks SMART 41/3 Nożyczki kosmetyczne Staleks - staleks.jpg

  Profesjonalne nożyczki do skórek Staleks PRO Smart 41 posiadają wyjątkową cechę - ostrza nożyczek wykonane są w kształcie haczyka. Taki kształt ostrzy dopasowuje się do kształtu skórek, pozostawia świetny widok i ułatwia pracę w trudno dostępnych miejscach. Podobnie jak wszystkie narzędzia Staleks PRO, nożyczki Smart 41 są wykonane z wysokiej jakości stali 40X13, ręcznie ostrzone i polerowane pastą GOI w celu zapewnienia odporności na korozję. Różowe silikonowe pierścienie nadają nożyczkom szczególnego uroku i jednocześnie poprawiają komfort pracy. Długość narzędzia - 101 ± 1 mm. Długość ostrza 18 ± 1 mm.

   

  1 szt.

 • Staleks UNIQ Ballerina 10/3 Nożyczki kosmetyczne Staleks - staleks.jpg

  Innowacja w prostych rzeczach - Staleks UNIQ Ballerina, to najbardziej wyrafinowane nożyczki z całej oferty STALEKS PRO.  Ulepszony nowy kształt nożyczek zapewnia łatwość użycia i precyzję każdego ruchu. Eleganckie uchwyty stały się kontynuacją palców stylistki, zapewniając idealne ułożenie w dłoni. Przy ich pomocy manicure staje się przyjemną sztuką. Satynowa powierzchnia narzędzia jest przyjemna w dotyku, nie odbija światła i nie obciąża oczu stylistki. Cieńkie, stożkowe ostrza zapewniają precyzyjne cięcie. Wysokostopowa stal nierdzewna sprawia, że nożyczki są odporne na sterylizację w autoklawie. Nadają się do dezynfekcji, ale nie polecamy dezynfekcji preparatami sporobójczymi! Nożyczki Staleks UNIQ Ballerina są szczególnie polecane do manicure. Długość nożyczek 98 +-1 mm, długość ostrza 25+-1,2 mm. Rozmiar Large (L)

   

  1 szt.