Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt


509 809 942

biuro@madric.pl

Czynne 24h/7 dni

Perfumy dla kobiet (15 ml)

 • Yodeyma ADRIANA Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Adriana to pociągające słodkie nuty czarnej porzeczki i silna obecność wanilii, które sprawiają, iż od samego początku perfumy posiadają własną osobowość. Perfum o skrzypowo - owocowej nucie zapachowej.

   

   

  15 ml

 • Yodeyma CELEBRITY WOMAN Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Celebrity Woman to słodkie nuty czarnej porzeczki i  orientalne tło paczuli, które splatają kwiatowe serce tego wyjątkowego zapachu. Perfum o orientalno - kwiatowej nucie zapachowej. Yodeyma Celebrity Woman to wesoły i rześki zapach, idealny dla kobiety cieszącej się życiem.

   

   

  15 ml

 • Yodeyma CHEANTE Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Chante to nowoczesna kompozycja aromatyczna, która tworzy odważny zapach, odzwierciedlający luksus i elegancję. Perfum o szyprowo - kwiatowej nucie zapachowej. Yodeyma Chante to kobiecy i zmysłowy zapach dla eleganckiej i szykownej kobiety.

   

   

  15 ml

 • Yodeyma FOR YOU Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Dauro For Her to eksplozja nut hespedyrowych otoczona subtelnym aromatem kwiatu pomarańczy wraz z końcowym akordem miodu tworzy zmysłowy zapach o wielkim uroku i subtelności. Orientalno-kwiatowa nuta zapachowa zaklęta w uwodzicielski zapach - dla kobiety o wielkim magnetyzmie. 

   

  15 ml

 • Yodeyma IRIS Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Iris to bogactwo jaśminu, energia kwiatu pomarańczy i magnatyzm białej ambry, które tworzą intrygujący kolaż zapachów przeznaczony dla zmysłowej kobiety. Perfum o orientalno - kwiatowej nucie zapachowej. Yodeyma Iris jest zapachem o fascynującej mocy energetycznej dla  niepowtarzalnej kobiety o wyśmienitym guście.

   

   

  15 ml

 • Yodeyma KARA Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Kara to zmysłowy zapach będący połączeniem delikatnego jabłka i bambusu, które nadają świeżych akrodów nutą drzewnym. Perfum o kwiatowo - owocowej nucie zapachowej. Yodeyma Kara to pobudzający zapach dla radosnej, cieszącej się życiem kobiety.

   

   

  15 ml

 • Yodeyma NICOLAS FOR HER Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Nicolas For Her to bardzo kobiecy zapach będący wynikiem idealnego połączenia wetywerii i kwiatu pomarańczy - esencją  aromatu jest białe piżmo. Perfum o kwiatowo - drzewnej nucie zapachowej. Yodeyma Nicolas For Her to stylowy, elegancki zapach dla współczesnej, modnej kobiety.

   

   

  15 ml

 • Yodeyma NICOLAS WHITE Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Nicolas White to otulający aromat piżma i elegancja białej róży, który kształtuje perfum o namiętnej zmysłowości z piżmowo-kwiatowym zapachem dla bardzo zmysłowej kobiety. 

   

  15 ml

 • Yodeyma SEDUCCION Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Seduccion to zapach otulony miękkością i czułością dzięki harmonijnemu połączeniu nut zapachowych. Jego pudrowe nuty upajają marzeniami. Perfum o kwiatowo - kwiatowej nucie zapachowej. Yodeyma Seduccion to słodki, ujmujący zapach dla wyjątkowej i delikatnej kobiety.

   

   

  15 ml

1 2