Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Perfumy dla kobiet (100 ml)

 • Yodeyma ACQUA WOMAN Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Acqua Woman to wesołe nuty kwiatowe i owocowe kompozycji zapachowej, które  przywołują wspomnienia chwil spędzonych na świeżym powietrzu. Dzięki swej naturalności, stają się idealnym towarzyszem  na co dzień. Perfum o kwiatowo - owocowej nucie zapachowej. Yodeyma Acqua Woman to delikatny zapach zainspirowany kobiecością dla wesołej i spontanicznej kobiety.

   

   

  100 ml

 • Yodeyma ADRIANA Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Adriana to pociągające słodkie nuty czarnej porzeczki i silna obecność wanilii, które sprawiają, iż od samego początku perfumy posiadają własną osobowość. Perfum o skrzypowo - owocowej nucie zapachowej.

   

   

  100 ml

 • Yodeyma ADRIANA ROSE Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Adriana Rose to świeżość bergamotki i elegancja róży z dodatkiem waniliowej głębi tych perfum, nadają im ponadczasowy i nowoczesny charakter. To elegancki i niepowtarzalnie kobiecy zapach.

   

   100 ml

 • Yodeyma AROMA Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Aroma to owocowe i aksamitne nuty granatu, wraz z  czarującą wonią orchidei i fiołka, które tworzą odważny i wykwintny zapach. Perfum o orientalno - kwiatowej nucie zapachowej. Yodeyma Aroma to  egzotyczny i nadający blask zapach dla eleganckiej i tajemniczej kobiety.

   

   

  100 ml

 • Yodeyma ATRAPAME Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Atrapame to zniewalające połączenie czarnej porzeczki  z intensywną aromatem konwalii, która jako nuty serca, przekazuje cudowne doznanie szczęścia. Perfum o kwiatowo - owocowej nucie zapachowej. Yodeyma Atrapame to wesoły i pełen wigoru zapach dla otwartej i optymistycznej kobiety.

   

   

  100 ml

 • Yodeyma BELLA Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Bella to atrakcyjna kompozycja zapachowa promieniująca blaskiem i czułością. Ciepły aromat zachęcający do odrobiny relaksu. Perfum o kwiatowo - owocowej nucie zapachowej. Yodeyma Bella to delikatny i ekspresywny zapach dla  delikatnej i naturalnej kobiety.

   

   

  100 ml

 • Yodeyma BERLUE Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Berlue to kwiatowa etuida wraz z nutami wanilii, która tworzy niezapomniany zapach pudrowy. Delikatny a zarazem silny i wyjątkowy aromat rozbudza niezliczone doznania. Perfum o kwiatowo - aldehydowej nucie zapachowej. Yodeyma Berlue to  ponadczasowy zapach dla kobiety uwielbiającej klasyczny i elegancki styl.

   

   

  100 ml

 • Yodeyma BLACK ELIXIR Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Black Elixir to intensywny aromat kawy w połączeniu ze słodyczą likieru i wanilii tworzą tajemnicze i zmysłowe perfumy. Jest to uwodzicielski zapach dla kobiety przyciągającej uwagę.

   

   100 ml

 • Yodeyma CANDY Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Candy to połączenie nut cytrusowych z bogactwem kwiatowym, które tworzy wybuchową mieszankę emocji promieniujących szczęściem. Perfum o kwiatowo - owocowej nucie zapachowej. Yodeyma Candy  to odświeżający i wesoły zapach dla energicznej kobiety.

   

   

  100 ml

1 2 3 4 5 6