Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Pasta cukrowa

 • ROYX Pro BODY BALM WITH UREA 10% Balsam do ciała z 10% mocznikiem ROYX Pro - logo_rp.png

  Balsam ROYX Pro Body Balm With Urea 10% na bazie naturalnych składników, przeznaczony do każdego rodzaju skóry, stosowany po zabiegach depilacji. Zawarty w nim mocznik skutecznie nawilża skórę. Ekstrakt z papai działa przeciwbakteryjnie, nawilżająco i opóźnia odrastanie włosów po depilacji. Olej canola oraz kompleks witamin A, E i F pielęgnując suchą skórę, działają przeciwzapalnie i łagodząco oraz zapobiegają nadmiernej utracie wody z naskórka.

   

  500 ml

 • ROYX Pro EASY SUGARING POWDER ROYX Pro - logo_rp.png

  Puder ROYX Pro Easy Sugaring Powder na bazie bentonitu - naturalnego minerału - który nie powoduje zatykania ujść mieszków włosowych. Doskonale przygotowuje skórę do depilacji, pochłaniając nadmiar wilgoci i tym samym zwiększając przyczepność pasty cukrowej do włosów. W swoim składnie nie zawiera talku. 

   

  200 g.

 • ROYX Pro POST SUGARING CALMING BALM Balsam po depilacji ROYX Pro - logo_rp.png

  Balsam chłodzący ROYX Pro Post Sugaring Calming Balm stosowany  po depilacji, bogaty w naturalne substancje nawilżające i odżywcze. Zawarty w nim olej makadamia sprawia, że skóra jest nawilżona i gładka w dotyku. Panthenol oraz mocznik skutecznie łagodzą jakiekolwiek zaczerwienienia lub podrażnienia.

   

  500 ml

 • ROYX Pro PRE SUGARING GEL ROYX Pro - logo_rp.png

  Żel ROYX Pro Pre Sugaring Gel do stosowania przed zabiegiem depilacji cukrowej w celu przygotowania skóry do depilacji. Usuwa nadmiar sebum i pozostałości kosmetyków. Zawiera aloes posiadający właściwości łagodzące oraz mentol. Skutecznie zapobiega zapaleniu mieszków włosowych.

   

  500 ml

 • ROYX Pro PRE SUGARING LOTION ROYX Pro - logo_rp.png

  ROYX Pro Pre Sugaring Lotion do stosowania przed zabiegiem depilacji cukrowej w celu przygotowania skóry do depilacji. Doskonale usuwa pozostałości kosmetyków. Zawarty w nim ekstrakt z mangostanu działa zarówno przeciwzapalnie jak i przeciwbakteryjnie. Woda oczarowa i pantenol wykazują dodatkowo działanie tonizujące, łagodzące podrażnienia oraz wspomagające regenerację skóry.

   

  500 ml

 • ROYX Pro SUGAR PASTE GOLD PEARL Pasta cukrowa - 300 g. ROYX Pro - logo_rp.png

  Bardzo wydajna miękka pasta cukrowa ROYX Pro Gold Pearl zawierająca w swoim składzie naturalne zagęstniki, które sprawiają że pasta długo zachowuje swoją konsystencję. Nie rozwarstwia się. Idealna na lato, do depilacji dużych powierzchni. Idealnie nadaje się do depilacji na zimno wąsika, pach i bikini.

   

  300 g.

 • ROYX Pro SUGAR PASTE GOLD PEARL Pasta cukrowa - 850 g. ROYX Pro - logo_rp.png

  Bardzo wydajna miękka pasta cukrowa ROYX Pro Gold Pearl zawierająca w swoim składzie naturalne zagęstniki, które sprawiają że pasta długo zachowuje swoją konsystencję. Nie rozwarstwia się. Idealna na lato, do depilacji dużych powierzchni. Idealnie nadaje się do depilacji na zimno wąsika, pach i bikini.

   

  850 g.

 • ROYX Pro SUGAR PASTE REGULAR LIGHT Pasta cukrowa - 1000 g. ROYX Pro - logo_rp.png

  Pasta cukrowa ROYX Pro Regular Light średniej twardości. Optymalna dla osób rozpoczynających swoją przygodę z pastą cukrową. Nadaje się zarówno do depilacji bikini, pach, twarzy jak i większych powierzchni ciała (łydki, uda), zwłaszcza dla osób posiadających ciepłe ręce.

   

  1000 g.

 • ROYX Pro SUGAR PASTE REGULAR LIGHT Pasta cukrowa - 300 g. ROYX Pro - logo_rp.png

  Psta cukrowa ROYX Pro Regular Light średniej twardości. Optymalna dla osób rozpoczynających swoją przygodę z pastą cukrową. Nadaje się zarówno do depilacji bikini, pach, twarzy jak i większych powierzchni ciała (łydki, uda), zwłaszcza dla osób posiadających ciepłe ręce.

   

  300 g.

1 2 3