Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Płyny

 • Cuccio POWDER POLISH DIP BRUSH CLEANER Płyn do mycia pędzelków - krok 6 Cuccio - cuccio_prof_logo.png

  Płyn do czyszczenia pędzelków Cuccio Powder Polish Dip Brush Cleaner po pudrze DIP - do zastosowania w krokach 2-4 systemu Cuccio Powder Polish Dip.

   

  14 ml

 • Cuccio POWDER POLISH DIP GEL ACTIVATOR Aktywator - krok 5 Cuccio - cuccio_prof_logo.png

  Szybki reaktywny aktywator Cuccio Powder Polish Dip Gel Activator, który inicjuje proces utwardzania bez użycia lampy LED/UV. Sięgnij po aktywator w pędzelku do robienia paznokci, którey cieszy się wśród manicurzystek coraz większą popularnością. Cuccio Powder Polish Dip Gel Activator działa wielotorowo, znakomicie wzmacniając całą płytkę. To doskonała propozycja dla wszystkich amatorek manicure hybrydowego, kiedy zależy im na maksymalnym ułatwieniu wykonania stylizacji. Cuccio Powder Polish Dip Gel Activator może być także stosowany jako aktywator do paznokci tytanowych, skutecznie wzmacniając ich powierzchnię. Warto zwrócić uwagę na specjalnie opracowany skład preparatu. Znajdziesz w nim aktywne substancje w postaci witamin, które wspomagają procesy regeneracyjne. Dzięki temu środek świetnie sprawdza się w przypadku zniszczonej płytki, pozwalając zadbać o jej szybką odbudowę. Cuccio Powder Polish Dip Gel Activator do manicure to także gwarancja wyjątkowego utrwalenia nanoszonych lakierów. Dzięki niemu możesz zadbać o lepszą wytrzymałość płytki, która na długo zachwyca intensywnością koloru. Dodatkową zaletą produktu jest jego satysfakcjonująca wydajność.

   

  14 ml

 • Cuccio POWDER POLISH DIP LAYERING GEL DIP Żel międzywarstwowy - krok 3 Cuccio - cuccio_prof_logo.png

  Żel międzywarstwowy Cuccio Powder Polish Dip Layering Gel Dip stosowany na warstwę pudru systemu Cuccio Powder Polish Dip System, w celu stworzenia maksymalnie trwałej stylizacji.

   

  14 ml

 • Cuccio POWDER POLISH DIP MILK & HONEY CUTICLE OIL Rewitalizujący olejek (miód i mleko) - krok 7 Cuccio - cuccio_prof_logo.png

  Rewitalizujący olejek Cuccio Powder Polish Dip Milk & Honey Cuticle Oil z kompleksem białka zawartego w mleku i miodzie oraz witamin, które odżywiają, nawilżają oraz chronią naskórek i paznokcie.

   

  14 ml

 • Cuccio POWDER POLISH DIP NAIL BASE & TOP GEL Baza i top - krok 2+4 Cuccio - cuccio_prof_logo.png

  Wyjątkowo mocna baza i top w jednym Cuccio Powder Polish Dip Nail Base & Top Gel pod manicure tytanowy Cuccio Powder Polish Dip System. W swoim działaniu wzmacnia, wyrównuje i chroni powierzchnię paznokcia.

   

  14 ml

 • Cuccio POWDER POLISH DIP NAIL PRIMER Primer - krok 1 Cuccio - cuccio_prof_logo.png

  Szybko działający primer Cuccio Powder Polish Dip Nail Primer wytrawia, idealnie oczyszcza i odtłuszcza płytkę. Jest doskonałą bazą pod bazę i top systemu manicure tytanowego Cuccio Nail Primer Dip System. Jeżeli zależy nam na tym, aby stylizacja tytanowa była trwała, wówczas warto sięgnąć po primer do paznokci. Jest to wyjątkowo skuteczny i przydatny preparat, który stosujemy przed przystąpieniem do nakładania lakieru. Cuccio Powder Polish Dip Nail Primer służy przede wszystkim do oczyszczania płytki paznokci, dzięki czemu hybryda bądź żel lepiej się trzymają. Cuccio Powder Polish Dip Nail Primer jest też przeznaczony do zwiększania przyczepności lakieru. Na dodatek, za sprawą wyjątkowej formuły, primer zapobiega również niechcianym zapowietrzeniom. Cuccio Powder Polish Dip Nail Primer przygotowujący paznokcie do manicure jest niezwykle przydatny, gdyż ma działania regenerujące. Jeśli zmagamy się ze słabymi, zniszczonymi od malowania płytkami, warto skorzystać z primera, który pomoże przywrócić je do lepszego stanu. Nie musisz się już martwić pękającą stylizacją. Wystarczy użyć płynu do odtłuszczania paznokci przed nałożeniem lakieru. Wówczas cała stylizacja pozostanie trwała, a Ty będziesz mogła się długo cieszyć pięknymi paznokciami!

   

  14 ml

 • Cuccio POWDER POLISH DIP STARTER KIT Zestaw startowy do manicure tytanowego Cuccio - cuccio_prof_logo.png

  Rewelacyjny zestaw startowy Cuccio Powder Polish Dip Starter Kit, z którym rozpoczniesz swoją przygodę z manicure tytanowym. W swoim składzie zawiera wszystko, co potrzebne do stworzenia idealnej stylizacji z twarde, pięknymi i naturalnie wyglądającymi paznokciami. Nosisz je jak hybrydę z wytrzymałością akrylu.

   

  zestaw