Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Preparaty do skórek i paznokci

 • Kinetics ALMOND CUTICLE OIL Olejek migdałowy do pielęgnacji paznokci i skórek Kinetics - kinetics.jpg

  Olejek do pielęgnacji paznokci i skórek Kinetics Almond Cuticle Oil będący mieszanką niskocząsteczkowych olejków, posiadających zdolność penetracji płytki paznokcia oraz skóry w celu zapewnienia doskonałego nawilżenia. Poza olejkiem ze słodkich migdałów Kinetics Almond Cuticle Oil zawiera witaminę E (chroni przed wolnymi rodnikami oraz łagodzi podrażnienia skóry) i olej z mirry.

   

  15 ml

 • Kinetics DEHYDRATOR Odtłuszczacz Kinetics - kinetics.jpg

  Profesjonalny odtłuszczacz Kinetics Dehydrator, którego formuła pozwala na idealne oczyszczenie płytki paznokciowej z nieporządanych zanieczyszczeń, a przez to na uzyskanie maksymalnej przyczepności żelu/lakieru do paznokcia.

   

  14 ml

 • Kinetics GOLD ELIXIR Eliksir ze złotem do pielęgnacji paznokci i skórek Kinetics - kinetics.jpg

  Luksusowy eliksir z dodatkiem czystego złota Kinetics Gold Eliksir, który pomaga odzyskać suchym i zniszczonym paznokciom ich dawny blask. Bezpieczna receptura Kinetics Gold Eliksir na bazie wody zawiera podobne do reratyny peptydy, które odżywiają skórki i zapobiegają rozdwajaniu się paznokci. Dodatkowym atutem Kinetics Gold Eliksir jest jego luksusowy wygląd, który zawdzięcza dużym drobinką złota.

   

  15 ml

 • Kinetics PRIMER NON-ACID Primer bezkwasowy Kinetics - kinetics.jpg

  Profesjonalny primer bezkwasowy Kinetics Primer Non-Acid niezbędny do stworzenia ostatecznego wiązania między strukturą monomeru/polimeru a naturalnym paznokciem. Kinetics Primer Non-Acid pozwala na bezpieczną i komfortową aplikację u osób z wrażliwą płytką paznokciową i skórą.

   

  14 ml

 • Kinetics ROSE GOLD HARDENER Utwardzacz do paznokci Kinetics - kinetics.jpg

  Luksusowy utwardzacz do paznokci Kinetics Rose Gold Hardener o subtelnej barwie półprzezroczystego różu ze złotym połyskiem. Wzbogacony o drobinki czystego złota, skutecznie wzmacnia płytkę paznokcia i zapewnia gładkie, perłowe wykończenie.

   

  15 ml