Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Koszty dostawy

Wszystkie zamówione pozycje asortymentu dostarczamy do Państwa za pośrednictwem Poczty Polskiej, kuriera DPD lub systemów paczkomatów InPost. Wszystkie przesyłki wysyłamy tylko i wyłącznie w kartonach, zabezpieczonych firmową taśmą klejącą,  co zapewnia pełne bezpieczeństwo zakupionych produktów w trakcie transportu. Znormalizowane koszty przesyłki (niezależne od ilości zakupionego asortymentu) kształtują się następująco:

 • Kurier DPD, po wcześniejszej przedpłacie - 15,00 zł.
  Czas dostawy: 1 dzień roboczych od daty nadania.
 • Kurier DPD (pobranie) - płatne u kuriera - 18,00 zł.
  Czas dostawy: 1 dzień roboczych od daty nadania.

Przesyłki zrealizowane poprzez Kuriera DPD i InPost wysyłane są codzienie (oprócz świąt, sobót i niedziel). Nasi Klienci otrzymują paczki następnego dnia roboczego. Jeżeli kurier DPD nie zastanie odbiorcy pod wskazanym adresem w momencie doręczenia - podejmuje próbę doręczenia w następnym dniu roboczym. W dniu doręczenia wysyłany jest przez firmę kurierską e-mail z informacją o przewidywanym przedziale czasowym doręczenia oraz z numerem kontaktowym telefonu kuriera doręczającego. Bardzo prosimy o wzięcie pod uwagę, że kurier NIE MA OBOWIĄZKU przed dostawą kontaktować się telefonicznie z Odbiorcą - ewentualny kontakt telefoniczny zależy jedynie od jego dobrej woli.

 • Paczkomaty InPost 24/7 - 15,00 zł.
  Czas dostawy: 1 dzień roboczych od daty nadania.
 • Odbiór osobisty (Poznań) (odbiór osobisty w Hurtowni Kosmetycznej Madric, POZNAŃ, ul. Czajcza 1A/4N - Rynek Wildecki obok Piccolo) - 0,00 zł.
  Godziny otwarcia: poniedziałek - czwartek: 11:00 - 20:30, piątek: 11:00 - 19:00 / sobota-niedziela - nieczynne.
  Czas dostawy: odbiór najpóźniej następnego dnia po złożeniu zamówienia. W większości przypadków zamówienie gotowe jest do odbioru w ciągu godziny.
 • Przy zamówieniach powyżej 300 zł. przesyłka GRATIS! niezależnie od wybranej formy przesyłki i zapłaty (niezależne od ilości zakupionego asortymentu).

 

Realizujemy również wysyłkę poza granice Polski - Ze względu na duże różnicę kosztów przesyłki w przypadku paczek zagranicznych, nie jesteśmy w stanie zapewnić darmowej dostawy poza granicę Polski po przekroczeniu określonej kwoty zamówienia. Paczki międzynarodowe wysyłamy za pośrednictwem kuriera DPD i UPS.

  

ŚLEDZENIE PRZESYŁEK

Śledzenie przesyłek wysłanych za pośrednictwem kuriera DPD.

(należy podać numer przewozowy otrzymany w e-mail/SMS od firmy kurierskiejpotwierdzającym wysłanie zamówienia).

Śledzenie przesyłek w systemie Paczkomaty InPost 24/7.