Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Koszty dostawy

Wszystkie zamówione pozycje asortymentu dostarczamy do Państwa za pośrednictwem Poczty Polskiej, kuriera DPD lub systemów paczkomatów InPost. Wszystkie przesyłki wysyłamy tylko i wyłącznie w kartonach, zabezpieczonych firmową taśmą klejącą,  co zapewnia pełne bezpieczeństwo zakupionych produktów w trakcie transportu. Znormalizowane koszty przesyłki (niezależne od ilości zakupionego asortymentu) kształtują się następująco:

 • Poczta Polska - przesyłka paczką biznesową - Pocztex Kurier 48 (po wcześniejszej przedpłacie) - 10,00 zł.
  Czas dostawy: 1-2 dni roboczych od daty nadania.
 • Poczta Polska (pobranie) - przesyłka paczką biznesową - Pocztex Kurier 48, pobraniowa (płatne u listonosza/kuriera Poczty Polskiej) - 13,50 zł.
  Czas dostawy: 1-2 dni roboczych od daty nadania.

Przesyłki zrealizowane poprzez Pocztę Polską wysyłane są codzienie (oprócz świąt, sobót i niedziel). W 80% przypadków nas Klienci otrzymują paczki już następnego dnia. Przesyłki Pocztą Polską wysyłane są jako paczki biznesowe Pocztex Kurier 48 - Poczta Polska gwarantuje ich dotarcie do Klienta najpóźniej w ciągu 48 godzin od dnia nadania. Jeżeli kurier Poczty Polskiej nie zastanie odbiorcy pod wskazanym adresem w momencie doręczenia - paczka zostaje dostarczona do najbliższego urzędu Poczty Polskiej, gdzie oczekuje na odbiór przez następne 14 dni. Bardzo prosimy o wzięcie pod uwagę, że kurier NIE MA OBOWIĄZKU przed dostawą kontaktować się telefonicznie z Odbiorcą - ewentualny kontakt telefoniczny zależy jedynie od jego dobrej woli i podejścia do wykonywania obowiązków służbowych.

 • Kurier DPD, po wcześniejszej przedpłacie - 11,50 zł.
  Czas dostawy: 1 dzień roboczych od daty nadania.
 • Kurier DPD (pobranie) - płatne u kuriera - 13,50 zł.
  Czas dostawy: 1 dzień roboczych od daty nadania.

Przesyłki zrealizowane poprzez Kuriera DPD i InPost wysyłane są codzienie (oprócz świąt, sobót i niedziel). Nasi Klienci otrzymują paczki następnego dnia roboczego. Jeżeli kurier DPD nie zastanie odbiorcy pod wskazanym adresem w momencie doręczenia - podejmuje próbę doręczenia w następnym dniu roboczym. W dniu doręczenia wysyłany jest przez firmę kurierską e-mail z informacją o przewidywanym przedziale czasowym doręczenia oraz z numerem kontaktowym telefonu kuriera doręczającego. Bardzo prosimy o wzięcie pod uwagę, że kurier NIE MA OBOWIĄZKU przed dostawą kontaktować się telefonicznie z Odbiorcą - ewentualny kontakt telefoniczny zależy jedynie od jego dobrej woli i podejścia do wykonywania obowiązków służbowych.

 • Paczkomaty InPost 24/7 - 11,00 zł.
  Czas dostawy: 1-2 dni roboczych od daty nadania.
 • Odbiór osobisty (Poznań) (odbiór osobisty w Hurtowni Kosmetycznej Madric, POZNAŃ, ul. Langiewicza 23/U1, wejście od ul. 28 Czerwca 1956 r. - po lewej stronie od sklepu "Stokrotka") - 0,00 zł.
  Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek - 11:00 - 22:00 / sobota-niedziela - nieczynne.
  Czas dostawy: odbiór najpóźniej następnego dnia po złożeniu zamówienia. W większości przypadków zamówienie gotowe jest do odbioru w ciągu godziny.
 • Przy zamówieniach powyżej 250 zł. przesyłka GRATIS! niezależnie od wybranej formy przesyłki i zapłaty (niezależne od ilości zakupionego asortymentu).
 • Jeżeli zamówisz produkt BEZPŁATNA PRZESYŁKA KOSMETYKU !!!przesyłka GRATIS! niezależnie od wybranej formy przesyłki i zapłaty (niezależne od ilości zakupionego asortymentu).

 

Realizujemy również wysyłkę poza granice Polski - Ze względu na duże różnicę kosztów przesyłki w przypadku paczek zagranicznych, nie jesteśmy w stanie zapewnić darmowej dostawy poza granicę Polski po przekroczeniu określonej kwoty zamówienia.

 

PACZKOMATY InPost 24/7

Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych, służący do odbierania paczek 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Osoba robiąca zakupy przez Internet – po zamówieniu przesyłki do Paczkomatu InPost - otrzyma SMS i e-mail z kodem odbioru. Aby odebrać przesyłkę wystarczy wpisać na panelu Paczkomatu InPost numer telefonu komórkowego oraz otrzymany kod odbioru, a skrytka z oczekiwaną przesyłką otworzy się. W ciągu 2 dni roboczych od momentu nadania paczki, przesyłka znajdzie się w paczkomacie. Odbiór paczki jest możliwy o dowolnej porze dnia czy nocy.

Jeśli Klient nie odbierze przesyłki w ciągu 3 dni, zostanie ona przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. O adresie, pod którym paczka będzie czekać do odbioru Klient zostanie poinformowany SMS-em i e-mailem. W przypadku nieodebrania przesyłki w ciagu 14 dni od momentu doręczenia jej do Paczkomatu InPost, InPost zwróci przesyłkę Nadawcy na jego koszt, pobierając opłatę równą kwocie nadania tej przesyłki.

Jak skorzystać z usługi Paczkomaty InPost 24/7.

Lista lokalizacji Paczkomatów InPost na terenie Polski, z których można odebrać paczki.

Lista oddziałów InPost, z których można odebrać paczki.

Strona główna usługi Paczkomaty InPost 24/7.

 

ŚLEDZENIE PRZESYŁEK

Śledzenie przesyłek przesyłek pobraniowych oraz paczek pocztowych wysłanych za pośrednictwem Poczty Polskiej.

(należy podać pełen numer przesyłki otrzymany w e-mail potwierdzającym wysłanie zamówienia).

Śledzenie przesyłek wysłanych za pośrednictwem kuriera DPD.

(należy podać numer przewozowy otrzymany w e-mail/SMS od firmy kurierskiejpotwierdzającym wysłanie zamówienia).

Śledzenie przesyłek w systemie Paczkomaty InPost 24/7.