Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

BARBICIDE (dezynfekcja)

=

 • Barbicide HAND DISINFECTION Alkoholowy preparat do dezynfekcji skóry i rąk (250 ml)

  Barbicide Hand Disinfection to płyn dezynfekcyjny i antyseptyczny do higienicznej dezynfekcji rąk metodą wcierania. Barbicide Hand Disinfection to skuteczna ochrona przed każdym mechanizmem przenoszenia zakażenia m.in drogą kropelkową (kichanie). Skład Barbicide Hand Disinfection to czwartorzędowe związki amoniowe oraz etanol najwyższej jakości bez zapachu "denaturatu". Dodatkowo zawiera aloes, który pielęgnuje skórę i zapobiega jej wysuszaniu. Polecany również dla alergików. Poleca się go do stosowania we wszystkich miejscach publicznych o wysokim ryzyku rozprzestrzeniania się zakażeń, w których wymagana jest skuteczna dezynfekcja, między innymi: salonach fryzjerskich, gabinetach kosmetycznych, salonach masażu i tatuażu, salonach manicure i pedicure, szkołach, przedszkolach, ośrodkach SPA i fitness, hotelach, komisariatach policji, jednostkach karnych itp. Polecany na alergiczne i atopowe skóry.

   

  250 ml

 • Barbicide KONCENTRAT Skoncentrowany preparat do profesjonalnej dezynfekcji (500 ml)

  Barbicide Koncentat to skoncentrowany preparat do profesjonalnej dezynfekcji, który skutecznie niszczy bakterie, grzyby, wirusy i spory! Innowacyjna formuła Barbicide Koncentat dostosowana została do nowych mutacji patogenów. Płynny koncentrat Barbicide Koncentat przeznaczony do dezynfekcji powierzchni, narzędzi i akcesoriów (poza dezynfekcją wyrobów medycznych) w gabinetach kosmetycznych oraz medycyny estetycznej, salonach fryzjerskich, masażu, tatuażu, salonach manicure, pedicure oraz w miejscach użyteczności publicznej: hotele, ośrodki SPA i fitness, szkoły, przedszkola, komisariaty policji, jednostki karne, wojskowe oraz placówki gastronomiczne i zakłady przetwórstwa spożywczego. Barbicide Koncentat wykazuje działanie bakteriobójcze, drożdżakobójcze, grzybobójcze, wirusobójcze oraz sporobójcze. Barbicide Koncentat jest bezpieczny dla zdrowia - nie drażni układu oddechowego człowieka oraz nie wywołuje reakcji alergicznych i podrażnień - a także narzędzi i akcesoriów - nie niszczy powierzchni, nie matowi ich oraz nie powoduje korozji.

   

  500 ml

 • Barbicide SPRAY SURFACE DISINFECTION Spray do bezdotykowej dezynfekcji powierzchni, urządzeń i akcesoriów (750 ml)

  Barbicide Spray Surface Disinfection to gotowy do użycia płyn do dezynfekcji wszystkich powierzchni użytkowych oraz urządzeń i akcesoriów w miejscach publicznych m.in. salonach kosmetycznych i fryzjerskich ośrodkach SPA i fitness oraz gabinetów masażu, manicure, pedicure i tatuażu. Nowoczesna technologia na bazie czwartorzędowych związków amoniowych to pełna ochrona przed zakażeniami w miejscach publicznych o wysokim ryzyku rozprzestrzeniania się zakażeń. Barbicide Spray Surface Disinfection skutecznie niszczy wszystkie bakterie (m.in.: gronkowce jak MRSA, Pseudomonas a., Enterococcus h., prątki gruźlicy Tbc, Escherichia Coli), grzyby (Candida albicans) oraz wirusy otoczkowe łącznie z koronawirusami m.in coronavirus SARS CoV 2 (COVID-19), BVDV, Vaccinia, HIV (AIDS), H1N1, HBV i HCV (Wirusowe Zapalenie Wątroby typu B i C). Dodatkowo nie zawiera aldehydów i fenoli, nie wywołuje reakcji alergicznych i podrażnień. Receptura płynu Barbicide Spray Surface Disinfection opracowana jest na bazie związków nowej generacji, bez izopropanolu, który drażniąco wpływa na układ oddechowy. Spray Barbicide Spray Surface Disinfection jest bezpieczny dla wszelkich narzędzi i akcesoriów. Nie zawiera izopropanolu, który powoduje matowienia i zniszczenie powierzchni grzebieni, szczotek, wałków, prostownic, lokówek, nożyczek, urządzeń, leżanek, foteli, umywalek, mebli.

   

  750 ml