Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Perfumy

 • Gosh KAOS FOR HER Woda toaletowa dla kobiet GOSH - gosh-logo[1].jpg

  Woda toaletowa dla kobiet Gosh KAOS for Her to ponadczasowy i kreatywny zapach, który charakteryzuje się klasycznością, zmysłowością i ponętnością. Perfumy Gosh KAOS for Her mają aromat kwiatowo-owocowy przełamany aromatem drzewnym który doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji i na każdą okazję, zarówno wieczorową porą jak i w ciągu dnia czy skoro świt...

   

  50 ml

 • Gosh KAOS FOR HIM Woda toaletowa i po goleniu dla mężczyzn GOSH - gosh-logo[1].jpg

  Woda Toaletowa i po goleniu dla mężczyzn Gosh KAOS for Him to zapach prawdziwego mężczyzny. Niesamowita nuta zapachowa posiada urzekającą siłę i charakter, pozostawiając po sobie potężne wrażenie, zachowując doskonałą harmonię.

   

  50 ml

  119.00
  Dodaj do ulubionych
 • Gosh MUSK OIL 6 Woda toaletowa (unisex) GOSH - gosh-logo[1].jpg

  Woda toaletowa Gosh Musk Oil 6 charakteryzuje się zmysłowym, tajemniczym, atrakcyjnym i zniewalającym zapachem, który został stworzony z myślą o kobietach i mężczyznach. Kompozycja zapachowa została oparta o orientalny, jedyny w swoim rodzaju zapach piżma. który przywodzi na myśl tajemniczy Wchód. Otul swoje ciało zapachem orientalnych kwiatów....

   

  30 ml

 • Gosh NOTHING 2.0 FOR HER Woda toaletowa dla kobiet GOSH - gosh-logo[1].jpg

  Woda toaletowa dla kobiet Gosh Nothing 2.0 for Her o zupełnie nowym, zmysłowym zapachu, zamknięta w nowoczesnym, prostym flakonie łączy w sobie nuty orientalne, owocowe i kwiatowe co w połączeniu pozwala osiągnąć uwodzicielski zapach. Kopenhaski design Gosh Nothing 2.0 for Her gwarantuje pozytywne wrażenia estetyczne.

   

  50 ml

 • Gosh NOTHING FOR HER Woda toaletowa dla kobiet GOSH - gosh-logo[1].jpg

  Woda toaletowa dla kobiet Gosh Nothing for Her zamknięta jest w eleganckim, niewielkim flakonie. Długotrwały, kobiecy, elegancki zapach będzie idealny na każdą okazję. Nuty słodkie, piżmowe, kwiatowe i owocowe sprawdzą się zarówno rano jak i wieczorem, z biznesowym i casual look'iem. 

   

  50 ml

 • Gosh SHE PINK FOR HER Woda toaletowa dla kobiet GOSH - gosh-logo[1].jpg

  Woda toaletowa dla kobiet Gosh SHE PINK for Her przeznaczona dla kobiet. Swoją wyjątkowość i niepowtarzalność zawdzięcza przyjemnym orientalno - kwiatowym nutom zapachowym.

   

  50 ml

 • Gosh SHE VIVA FOR HER Woda toaletowa dla kobiet GOSH - gosh-logo[1].jpg

  Woda toaletowa dla kobiet Gosh SHE VIVA for Her przeznaczona dla kobiet. Swoją wyjątkowość i niepowtarzalność zawdzięcza przyjemnym orientalno - kwiatowym nutom zapachowym.

   

  50 ml