Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Maszynki do strzyżenia, trymery

 • Kiepe RIVALE CORDLESS Maszynka do strzyżenia Kiepe - kiepe_logo.jpg

  Bezprzewodowa maszynka do strzyżenia Kiepe Rivale Cordless wyposażona w ostrze ze stali nierdzewnej oraz dodatkowe nakładki (1.5, 3, 6, 10, 13 mm). Jej akumulatorowe zasilanie zapewnia blisko 3 godziny pracy. 

   

  1 szt.

 • Kiepe STILO 5900 Maszynka do strzyżenia Kiepe - kiepe_logo.jpg

  Maszynka do strzyżenia (trymer) Kiepe Stilo 5900 jest niezwykle lekka i cicha, a akumulatorowe zasilanie zapewnia blisko 8 godzin pracy. Maszynka posiada standardowe ostrze o szerokości 32 mm, zestaw wymiennych końcówek (3, 4, 5, 6 i 7 mm) oraz dodatkowe, specjalne ostrze do wycinania wzorków. Wszystko to sprawia, że Kiepe Stilo 5900 umożliwia stworzenie idealnej fryzury.

   

  1 szt.

  119.00
  Dodaj do ulubionych
 • Kiepe ZERO ESTREMO EVO CORDLESS Maszynka do strzyżenia Kiepe - kiepe_logo.jpg

  Profesjonalny trymer bezprzewodowy z możliwością pracy na kablu Kiepe Zero Estremo Evo Cordless wyposażona w ostrze ze stali najwyższej jakości z systemem ochrony skóry. Maszynka wyposażona jest w  silnik prądu stałego, który znacznie zwiększa moc cięcia. W skład zestawu wchodzą dodatkowe nakładki (1.5, 4.5, 6 mm). Kiepe Zero Estremo Evo Cordless jest idealna do konturowania włosów i brody. Posiada zintegrowany system ochrony skóry.oraz lekki i elegancki wygląd.

   

  1 szt.

 • Kiepe ZERO ESTREMO PRO Maszynka do strzyżenia (przewodowa) Kiepe - kiepe_logo.jpg

  Profesjonalna przewodowa maszynka do strzyżenia Kiepe Zero Estremo Pro wyposażona w ostrze ze stali najwyższej jakości z systemem ochrony skóry. Maszynka wyposażona jest w  silnik prądu stałego, który znacznie zwiększa moc cięcia. W skład zestawu wchodzą dodatkowe nakładki (1.5, 4.5, 6 mm). Kiepe Zero Estremo Pro jest idealna do konturowania włosów i brody. Posiada zintegrowany system ochrony skóry oraz lekki i elegancki wygląd.

   

  1 szt.