Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Rage

 • Carin Haircosmetics RAGE ROOT LIFTER Pianka unosząca włosy u nasady Carin - carin.jpg

  Carin Rage Root Lifter to wydajna pianka z dozownikiem mająca na celu zwiększenie objętości włosów, dodatkowo wzmacniając ich cebulki. Specjalny, wygodny dozownik pozwala na aplikację Carin Rage Root Lifter już przy samej skórze głowy. Za sprawą cieniutkiego dozownika otrzymamy dużą objętość i świetnie uniesione włosy u nasady. Pianka daję ogromną orginalność i satysfakcję na długi czas!
  Siła utrwalenia 3/5. Siła połysku 3/5. 

   

  300 ml

 • Carin Haircosmetics RAGE VOLUMIZING MOUSSE Pianka do modelowania i układania włosów Carin - carin.jpg

  Pianka do modelowania i układania włosów Carin Rage Volumizing Mousse w wielorazowym, nie aerozolowym opakowaniu z pompką. Ma działanie antystatyczne i nadaje włosom objętość. Niezawodna pianka do włosów delikatnych i kręconych. Świetnie nawilża i unosi włosy u nasady. Używaj jej zawsze gdy chcesz mieć lśniące i puszyste włosy. Siła utrwalenia 3/5. Siła połysku 3/5.

   

  200 ml

 • Carin Haircosmetics RAGE XTRA SHINE Nabłyszczacz do włosów w spray'u Carin - carin.jpg

  Nabłyszczacz Carin Rage Xtra Shine zawiera specjalnie dobraną mieszankę składników, które działają synergistycznie, aby nadać Twoim włosom intensywny połysk i jednocześnie ochronić je przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Uunikalna formuła Carin Rage Xtra Shine zawiera filtr UV, który działa jak tarcza odbijająca promieniowanie słoneczne, minimalizując jego negatywny wpływ na Twoje włosy.

   

  300 ml