Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Preparaty do manicure

 • Kabos BASE BUILD GEL Baza pod żel Kabos - kabos_logo-300x300.jpg

  Baza pod żel budujący lub akrylo-żel Kabos Base Build Gel sprawi, że będziesz mogła znacznie dłużej cieszyć się trwałością Twojej stylizacji! Dzięki swojej niezwykle wydajnej formule wystarczy nałożyć cienką warstę produktu, aby efekt był zauważalny.

   

  8 ml

 • Kabos CUTICLE REMOVER Preparat do usuwania skórek Kabos - kabos_logo-300x300.jpg

  Preparat do usuwania skórek Kabos Cuticle Remover skutecznie i szybko pomoże Ci zmiękczyć i usunąć niechciane skórki wokół paznokcia. Kabos Cuticle Remover ma odpowiednio dobrane pH, które pozwala ekspresowo zmiękczyć skórki. Zawarta w produkcie gliceryna skutecznie wygładza i nawilża, a jego płynna konsystencja pozwala na łatwą i precyzyjną aplikacje. Kabos Cuticle Remover posiada świeży cytrynowy zapach. 

   

  8 ml

 • Kabos FAST DRY DROP Preparat przyspieszający schnięcie lakieru Kabos - kabos_logo-300x300.jpg

  Kabos Fast Dry Drop to preparat skutecznie skracający czas schnięcia lakieru klasycznego. Zawarty w formule lotny silikon wchodząc w reakcję z lakierem znacznie przyspiesza proces jego wyschnięcia. Produkt pięknie nabłyszcza i pogłębia kolor lakieru.

   

  30 ml

 • Kabos MAGIC NAIL BONDER Primer zwiększający przyczepność stylizacji hybrydowej i żelowej Kabos - kabos_logo-300x300.jpg

  Bezkwasowy Kabos Magic Nail Bonder do paznokci, polecany przed stylizacją hybrydową, żelowa i klasyczną. Polecany dla osób z problemami hormonalnymi, do paznokci cienkich, zniszczonych, z tłustą płytką paznokcia, u których stylizacja trzyma się krótko. Kabos Magic Nail Bonder działa jak „taśma dwustronna” - zwiększa przyczepność produktu do paznokci naturalnych. Reguluje pH płytki oraz ułatwia usuwanie stylizacji.

   

  8 ml

 • Kabos MAGIC NAIL PREP Preparat do dehydratacji i odtłuszczania paznokci Kabos - kabos_logo-300x300.jpg

  Kabos Nail Prep przygotowuje naturalne paznokcie do wykonania stylizacji: hybrydowych, żelowych lub akrylowych oraz zwiększa przyczepność naturalnej płytki paznokcia z każdą stylizacją. Kabos Nail Prep to preparat silnie odtłuszczający, który zwiększa przyczepność naturalnej płytki z każdą stylizacją. Dzięki temu zapewnia maksymalną trwałość każdej stylizacji. Jego bezkwasowa formuła nie narusza pH naturalnej płytki, natomiast usuwa wilgoć osuszając płytkę paznokcia oraz uzuwa zanieczyszczenia z naturalnej płytki. Kabos Nail Prep minimalizuje ryzyko zapowietrzania i odpryskiwania następnie aplikowanych produktów stylizacji paznokcia.

   

  8 ml

 • Kabos MAGIC PRIMER ACID FREE Primer bezkwasowy Kabos - kabos_logo-300x300.jpg

  Primer bezkwasowy Kabos Primer Acid Free przeznaczony jest zarówno do stylizacji żelowej i akrylo-żelowej. Jego zadaniem jest zapewnienie znacznie większej przyczepności i trwałości nakładanego lakieru. Wszystko po to, abyś mogła jak najdłużej cieszyć się swoją stylizacją. Primer Kabos Primer Acid Freei nakładany jest jak zwykły lakier pędzelkiem bezpośrednio na naturalną płytkę paznokcia. Kabos Primer Acid Free nie zawiera kwasu metakrylowego, dzięki czemu ma delikatną i mniej inwazyjną formułę. Zapach jest delikatny i mniej drażniący niż w primerze kwasowym. Doskonale sprawdzi się u Pań z wrażliwą płytką paznokcia. 

   

  8 ml