Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

PREMIUM TEXTILE

 • Premium Textile GEL EPI ANANAS Wosk do depilacji z szeroką rolką (ANANAS)

  Wosk do depilacji z szeroką rolką Premium Textile Gel Epi używany jest w taki sam sposób jak wosk tradycyjny. Jednak ma kilka zalet, które odróżniają go od wosku tradycyjnego: jest gotowy do użycia w ciągu mniej więcej 7 minut od podłączenia urządzenia podgrzewającego a wosk staje się płynny w niższej temperaturze, przez co trudniej się nim poparzyć. Do jego zmycia wystarczy użycie wody - nie jest wymagana oliwka po depilacji. Wosk Premium Textile Gel Epi Ananas jest przeznaczony do każdego rodzaju skóry.

   

  80 ml

  8.90
  7.50
  Dodaj do ulubionych
 • Premium Textile GEL EPI CIOCCOLATO Wosk do depilacji z szeroką rolką (CZEKOLADOWY)

  Wosk do depilacji z szeroką rolką Premium Textile Gel Epi używany jest w taki sam sposób jak wosk tradycyjny. Jednak ma kilka zalet, które odróżniają go od wosku tradycyjnego: jest gotowy do użycia w ciągu mniej więcej 7 minut od podłączenia urządzenia podgrzewającego a wosk staje się płynny w niższej temperaturze, przez co trudniej się nim poparzyć. Do jego zmycia wystarczy użycie wody - nie jest wymagana oliwka po depilacji. Wosk Premium Textile Gel Epi Cioccolato polecany jest do mocnych włosów oraz dla skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień.

   

  80 ml

  8.90
  7.50
  Dodaj do ulubionych
 • Premium Textile GEL EPI EUCALIPTO Wosk do depilacji z szeroką rolką (EUKALIPTUS)

  Wosk do depilacji z szeroką rolką Premium Textile Gel Epi używany jest w taki sam sposób jak wosk tradycyjny. Jednak ma kilka zalet, które odróżniają go od wosku tradycyjnego: jest gotowy do użycia w ciągu mniej więcej 7 minut od podłączenia urządzenia podgrzewającego a wosk staje się płynny w niższej temperaturze, przez co trudniej się nim poparzyć. Do jego zmycia wystarczy użycie wody - nie jest wymagana oliwka po depilacji. Wosk Premium Textile Gel Epi Eucalipto został stworzony dla skóry delikatnej i wrażliwej. Zmniejsza ryzyko reakcji alergicznej oraz jest idealny do stosowania w lecie.

   

  80 ml

  8.90
  7.50
  Dodaj do ulubionych
 • Premium Textile GEL EPI FIORDILATTE Wosk do depilacji z szeroką rolką (MLECZNY)

  Wosk do depilacji z szeroką rolką Premium Textile Gel Epi używany jest w taki sam sposób jak wosk tradycyjny. Jednak ma kilka zalet, które odróżniają go od wosku tradycyjnego: jest gotowy do użycia w ciągu mniej więcej 7 minut od podłączenia urządzenia podgrzewającego a wosk staje się płynny w niższej temperaturze, przez co trudniej się nim poparzyć. Do jego zmycia wystarczy użycie wody - nie jest wymagana oliwka po depilacji. Wosk Premium Textile Gel Epi Fiordilatte jest przeznaczony do każdego rodzaju skóry.

   

  80 ml

  8.90
  7.50
  Dodaj do ulubionych
 • Premium Textile GEL EPI GOLD Wosk do depilacji z szeroką rolką (ZŁOTY)

  Wosk do depilacji z szeroką rolką Premium Textile Gel Epi używany jest w taki sam sposób jak wosk tradycyjny. Jednak ma kilka zalet, które odróżniają go od wosku tradycyjnego: jest gotowy do użycia w ciągu mniej więcej 7 minut od podłączenia urządzenia podgrzewającego a wosk staje się płynny w niższej temperaturze, przez co trudniej się nim poparzyć. Do jego zmycia wystarczy użycie wody - nie jest wymagana oliwka po depilacji. Wosk Premium Textile Gel Epi Gold polecany jest do każdego rodzaju skóry, a w szczególności do mocnego i twardego zarostu.

   

  80 ml

  8.90
  7.50
  Dodaj do ulubionych
 • Premium Textile GEL EPI MIRTILLO Wosk do depilacji z szeroką rolką (MIRTILLO)

  Wosk do depilacji z szeroką rolką Premium Textile Gel Epi używany jest w taki sam sposób jak wosk tradycyjny. Jednak ma kilka zalet, które odróżniają go od wosku tradycyjnego: jest gotowy do użycia w ciągu mniej więcej 7 minut od podłączenia urządzenia podgrzewającego a wosk staje się płynny w niższej temperaturze, przez co trudniej się nim poparzyć. Do jego zmycia wystarczy użycie wody - nie jest wymagana oliwka po depilacji. Wosk Premium Textile Gel Epi Mirtillo jest przeznaczony do każdego rodzaju skóry.

   

  80 ml

  8.90
  7.50
  Dodaj do ulubionych
 • Premium Textile GEL EPI TALC Wosk do depilacji z szeroką rolką (Z TALKIEM)

  Wosk do depilacji z szeroką rolką Premium Textile Gel Epi używany jest w taki sam sposób jak wosk tradycyjny. Jednak ma kilka zalet, które odróżniają go od wosku tradycyjnego: jest gotowy do użycia w ciągu mniej więcej 7 minut od podłączenia urządzenia podgrzewającego a wosk staje się płynny w niższej temperaturze, przez co trudniej się nim poparzyć. Do jego zmycia wystarczy użycie wody - nie jest wymagana oliwka po depilacji. Wosk Premium Textile Gel Epi Aloe Talc jest przeznaczony dla skóry suchej i wrażliwej.

   

  80 ml

  8.90
  7.50
  Dodaj do ulubionych
 • Premium Textile GEL EPI TEA VERDE Wosk do depilacji z szeroką rolką (ZIELONA HERBATA)

  Wosk do depilacji z szeroką rolką Premium Textile Gel Epi używany jest w taki sam sposób jak wosk tradycyjny. Jednak ma kilka zalet, które odróżniają go od wosku tradycyjnego: jest gotowy do użycia w ciągu mniej więcej 7 minut od podłączenia urządzenia podgrzewającego a wosk staje się płynny w niższej temperaturze, przez co trudniej się nim poparzyć. Do jego zmycia wystarczy użycie wody - nie jest wymagana oliwka po depilacji. Wosk Premium Textile Gel Epi Tea Verde łagodzi zaczerwienia powstałe podczas depilacji i działa odżywczo na skórę. Polecany jest do skóry wrażliwej i wymagającej odbudowy.

   

  80 ml

  8.90
  7.50
  Dodaj do ulubionych
 • Premium Textile GEL EPI TRANSPARENT Wosk do depilacji z szeroką rolką (TRANSPARENTNY)

  Wosk do depilacji z szeroką rolką Premium Textile Gel Epi używany jest w taki sam sposób jak wosk tradycyjny. Jednak ma kilka zalet, które odróżniają go od wosku tradycyjnego: jest gotowy do użycia w ciągu mniej więcej 7 minut od podłączenia urządzenia podgrzewającego a wosk staje się płynny w niższej temperaturze, przez co trudniej się nim poparzyć. Do jego zmycia wystarczy użycie wody - nie jest wymagana oliwka po depilacji. Wosk Premium Textile Gel Epi Transparent jest przeznaczony do każdego rodzaju skóry. 

   

  80 ml

  8.90
  7.50
  Dodaj do ulubionych