Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Brow Lamination (laminacja brwi)

 • Mrs. Highbrow BROW LAMINATION ADHESIVE Klej do laminowania brwi Mrs. Highbrow - mhlogo.png

  Klej do laminowania brwi Mrs. Highbrow Brow Lamination Adhesive to istotny dla całego zabiegu specyfik. Służy do mocowania włosków  bezpośrednio do skóry. Zapewnia, że nawet najbardziej niesforne włoski są podniesione i perfekcyjnie  wystylizowane  w pożądanym kierunku. Wyłącznie do użytku profesjonalnego.

   

  5 ml.

  125.00
  Dodaj do ulubionych
 • Mrs. Highbrow BROW LAMINATION FIXING LOTION Balsam utrwalający Mrs. Highbrow - mhlogo.png

  Balsam utrwalający Mrs. Highbrow Brow Lamination Fixing Lotion jest stosowany podczas drugiego etapu liftingu. Ma za zadanie utrwalić brwi w nowej, pożądanej pozycji. To istotny element całej procedury, zapewniający trwałość rezultatu, należy więc zadbać o precyzję w nakładaniu Mrs. Highbrow Brow Lamination Fixing Lotion i dokładność czasu trzymania go na włoskach. 

   

  5 ml.

  125.00
  Dodaj do ulubionych
 • Mrs. Highbrow BROW LAMINATION LIFTING LOTION Balsam liftingujący Mrs. Highbrow - mhlogo.png

  Balsam liftingujący Mrs. Highbrow Brow Lamination Lifting Lotion to pierwszy i podstawowy produkt stosowany podczas procedury zabiegowej. Zawiera kwas tioglikolowy odpowiadający za otwarcie łusek włosków i rozerwanie mostków dwusiarczkowych, co w efekcie zmienia strukturę włosa. Umożliwia to wystylizowanie brwi w dowolny sposób i ułożenie ich w nowej, pożądane pozycji. Mrs. Highbrow Brow Lamination Lifting Lotion nakłada się na całą powierzchnię brwi.

   

  5 ml.

  125.00
  Dodaj do ulubionych
 • Mrs. Highbrow BROW LAMINATION NOURISHING GEL Żel odżywczy Mrs. Highbrow - mhlogo.png

  Żel odżywczy Mrs. Highbrow Brow Lamination Nourishing Gel to krok 3 w procesie laminowania brwi. Odżywia i nawilża brwi a także przedłuża pożądany efekt liftingu. Tylko do użytku profesjonalnego.

   

  5 ml.

  135.00
  Dodaj do ulubionych
 • Mrs. Highbrow BROW LAMINATION STARTER KIT Zestaw startowy do laminowania brwi Mrs. Highbrow - mhlogo.png

  Kompletny zestaw startowy Mrs. Brow Lamination Starter Kit do laminowania brwi to rozwiązanie dla profesjonalistów, które łączy w sobie klej, balsam liftingujący, balsam utrwalający i żel odżywczy. Efekt zastosowania kuracji utrzymuje się przez 4-6 tygodni.

   

  zestaw