Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Barbicide

Korzenie marki Barbicide sięgają roku 1947. Wtedy to nauczyciel chemii z Nowego Jorku (USA), Maurice King, rozpoczął pracę nad rozwojem środków dezynfekujących, których charakterystyczny i klarowny niebieski kolor jest znany w salonach fryzjerskich całego świata. Maurice King uczynił wszystko, aby wprowadzić nowe standardy higieny. Opracowana przez niego formuła płynu w przezroczystym naczyniu ze szkła i stali nierdzewnej skutecznie usuwa od tamtego czasu zarazki i grzyby z grzebieni, nożyczek i innych narzędzi fryzjerskich. Na dzień dzisiejszy główna siedziba King Research/Blueco Brands znajduje się w Milwaukee, Wisconsin.

Barbicide Blue jest uznanym na świecie symbolem higieny w salonach fryzjerskich i gabinetach kosmetycznych. Naczynie z płynem Barbicide stanowi część stałej wystawy Narodowego Muzeum Historii Amerykańskiej w Waszyngtonie. Produkty Barbicide to gwarancja profesjonalnej higieny i dezynfekcji. Najnowsze technologie i opatentowane rozwiązania gwarantujące skuteczną i szybką, a zarazem bezpieczną dla użytkowników dezynfekcję z rozwiązaniami chroniącymi sprzęt i wyposażenie.

Preparaty Barbicide posiadają szerokie spektrum działania biobójczego! Skutecznie niszczą wszystkie bakterie (m.in.: gronkowce jak MRSA, Pseudomonas a., Enterococcus h., prątki gruźlicy Tbc, Escherichia Coli ), grzyby (Candida albicans) oraz wirusy (łącznie z BVDV, Vaccinia, HIV/AIDS, H1N1 oraz wirusy zapalenia wątroby typu B i C: HBV i HCV).

Stosując produkty BARBICIDE pokazujecie Państwo swoim Klientom, jak ważne jest dla Was bezpieczeństwo i higiena.

 

Niestety, ta kategoria nie zawiera produktów.
Zapraszamy do przejrzenia asortymentu w pozostałych kategoriach.