Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Nożyczki fryzjerskie

 • Progline DEGAŻÓWKI 20055.SF Progline - progline.jpg

  Degażówki Progline Super Line 10055.SF wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, z satynowym  wykończeniem. Zastosowanie mikro-szlifu na jednym z ostrzy pozwala na dokładne cięcie prostych pasm bez uciekania włosów, co sprzyja precyzji strzyżenia.

   

  1 szt.

 • Progline DEGAŻÓWKI 20355.SF Progline - progline.jpg

  Degażówki Progline Super Line 10355.SF wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, z satynowym  wykończeniem. Zastosowanie mikro-szlifu na jednym z ostrzy pozwala na dokładne cięcie prostych pasm bez uciekania włosów, co sprzyja precyzji strzyżenia.

   

  1 szt.

 • Progline NOŻYCZKI FRYZJERSKIE 10055.SF Progline - progline.jpg

  Nożyczki fryzjerskie Progline Super Line 10055.SF wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, z satynowym  wykończeniem. Zastosowanie mikro-szlifu na jednym z ostrzy pozwala na dokładne cięcie prostych pasm bez uciekania włosów, co sprzyja precyzji strzyżenia.

   

  1 szt.

 • Progline NOŻYCZKI FRYZJERSKIE 10355.SF Progline - progline.jpg

  Nożyczki fryzjerskie Progline Super Line 10355.SF wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, z satynowym  wykończeniem. Zastosowanie mikro-szlifu na jednym z ostrzy pozwala na dokładne cięcie prostych pasm bez uciekania włosów, co sprzyja precyzji strzyżenia.

   

  1 szt.