Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt


509 809 942

biuro@madric.pl

Czynne 24h/7 dni

Perfumy dla mężczyzn (15 ml)

 • Yodeyma ACQUA PER UMO Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Acqua Per Umo to fuzja nut hesperydowych z cyklamenem i nutami drzewnymi, która pozwoliła na stworzenie ekspresywnego zapachu pachnącego wolnością. Perfum o aromatyczno - wodnej nucie zapachowej. Yodeyma Acqua Per Umo to świeży zapach dla naturalnego i współczesnego mężczyzny.

   

   

  15 ml

 • Yodeyma BEACH Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Beach to eksplozja nut cytrusowych, która tworzy bardzo pociągający zapach. Delikatne akordy piżma napawają  pogodnym nastawieniem. Perfum o aromatyczno - drzewnej nucie zapachowej. Yodeyma Beach to zrównoważony, czysty zapach idealny zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

   

   

  15 ml

 • Yodeyma CARIBBEAN Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Caribbean to silne nuty bergamotki i lawendy, które nadają kompozycji klasyczny męski charakter, dodatkowo złagodzone delikatnym aromatem ambry. Yodeyma Caribbean jest to świeży zapach dla prawdziwego i przebojowego mężczyzny. 

   

  15 ml

 • Yodeyma INSTINT Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Instint to charakterystyczna piramida zapachowa, w której dominują nuty orientalne. Tworzy to zapach emanujący siłą i trwałością. Perfum o orientalno - korzennej nucie zapachowej. Yodeyma Instint to zapach wyjątkowo prowokacyjny dla odważnego i seksownego mężczyzny.

   

   

  15 ml

 • Yodeyma MOMENT Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Moment to owocowe nuty głowy, które ustępują ciepłym nutom drzewnym kreując wyrafinowany i elegancki zapach. Perfum o orientalno - drzewnej nucie zapachowej. Yodeyma Moment to elegancki, czysty zapach dla mężczyzny pewnego siebie.

   

   

  15 ml

 • Yodeyma PLATINUM Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Platinum to orzeźwiający i zmysłowy zapach wykreowany dzięki połączeniu energicznych i intensywnych nut drzewnych ze słodyczą jaśminu. Perfum o drzewno - wodnej nucie zapachowej. Yodeyma Platinum to zapach pełen mocy dla aktywnego, uwielbiającego przygody mężczyzny.

   

   

  15 ml

 • Yodeyma POWER

  Yodeyma Power to zapach elegancki i zmysłowy, powstały z kreatywnego połączenia nut cytrusowych z cynamonem i świeżą paczulą. Perfum o drzewno - korzennej nucie zapachowej. Yodeyma Power to intesywny, pobudzający zapach.

   

   

  15 ml

 • Yodeyma ROOT Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Mentolowa świeżość nadaje perfumom Yodeyma Root charakterystyczną intensywność, która umacnia się dzięki nutom paczuli. Perfum o orientalno - drzewnej nucie zapachowej. Yodeyma Root to zapach dla wrażliwego, eleganckiego i klasycznego mężczyzny.

   

   

  15 ml