Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Perfumy dla mężczyzn (15 ml)

 • Yodeyma ACQUA PER UMO Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Acqua Per Umo to fuzja nut hesperydowych z cyklamenem i nutami drzewnymi, która pozwoliła na stworzenie ekspresywnego zapachu pachnącego wolnością. Perfum o aromatyczno - wodnej nucie zapachowej. Yodeyma Acqua Per Umo to świeży zapach dla naturalnego i współczesnego mężczyzny.

   

   

  15 ml

 • Yodeyma AGUA FRESCA Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Agua Fresca to oryginalna mieszanka nut zapachowych czyni z tej kompozycji rewolucyjny i emblematyczny zapach. Perfum o cytrusowo - świeżej nucie zapachowej. Yodeyma Agua Fresca to świeży, uwodzicielski zapach idealny zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

   

   15 ml

 • Yodeyma BEACH Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Beach to eksplozja nut cytrusowych, która tworzy bardzo pociągający zapach. Delikatne akordy piżma napawają  pogodnym nastawieniem. Perfum o aromatyczno - drzewnej nucie zapachowej. Yodeyma Beach to zrównoważony, czysty zapach idealny zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

   

   

  15 ml

 • Yodeyma BLUE Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Blue to cytrusowe nuty głowy, przyprawione jaśminowym sercem i drzewną, które bazą tworzą elegancką kompozycję zapachową kojarzącą się z wolnością i swobodą. Perfum o aromatyczno - świeżej nucie zapachowej. Yodeyma Blue to świeży, musujący zapach dla zmysłowego, zbuntowanego mężczyzny.

    

  15 ml

 • Yodeyma CARIBBEAN Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Caribbean to silne nuty bergamotki i lawendy, które nadają kompozycji klasyczny męski charakter, dodatkowo złagodzone delikatnym aromatem ambry. Yodeyma Caribbean jest to świeży zapach dla prawdziwego i przebojowego mężczyzny. 

   

  15 ml

 • Yodeyma COMPLICIDAD Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Complicidad to pikantne nuty imbiru z korzennym aromatem cynamonu i mirry tworzą nieodparty i prowokujący zapach. Yodeyma Complicidad to perfumy dla nieposkromionego i uwodzicielskiego mężczyzny.

   

  15 ml

 • Yodeyma DAURO Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Duaro to uwodzicielska woń, charaktryzująca się czystymi, pudrowymi nutami o silnym akordzie cytrusowym. Perfum o orientalno - drzewnej nucie zapachowej. Yodeyma Duaro to tajemniczny zmysłowy zapach dla nowoczesnego mężczyzny ze stylem.

    

  15 ml

 • Yodeyma ESENCIA DE YODEYMA Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Esencia De Yodeyma to uwodzicielska i pełna osobowości kompozycja zapachowa łącząca cytrusowe nuty z unikalną mieszanką gerenium i drzewa sandałowego. Perfum o szyprowo - drzewnej nucie zapachowej. Yodeyma Esencia De Yodeyma to intensywny, uderzający męskością zapach dla współczesnego mężczyzny z charakterem.

   

  15 ml

 • Yodeyma ICE POUR HOMME Yodeyma - logoyodeyma.jpg

  Yodeyma Ice Pour Homme to świeża eksplozja nut hesperydowych i zrównoważona kompozycja akordów pudrowych, które tworzą idealne perfumy dla współczesnego mężczyzny. Perfum o cytrusowo - aromatycznej nucie zapachowej. Yodeyma Ice Pour Homme to świeży, aktualny zapach dla szykownego, naturalnego mężczyzny.

    

  15 ml

1 2 3 4