Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Urządzenia fryzjerskie

 • Kiepe DUO AIR PROFESSIONAL HAIRDRYER Suszarka do włosów Kiepe - kiepe_logo.jpg

  Suszarka do włosów Kiepe Duo Air Professional Hairdryer to profesjonalna suszarka do włosów będąca połączeniem wyjątkowego wzornictwa Kiepe i mocy (2000-2400W). Opracowana we współpracy z najlepszymi stylistami. Silnik Kiepe Duo Air Professional Hairdryer zapewnia większą moc a co za tym idzie szybkie schnięcie włosów. Dzięki użyciu suszarki Kiepe Duo Air Professional Hairdryer włosy są gładsze i lżejsze. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia bezproblemową stylizację niezależnie od tego, czy jesteś leworęczny, czy praworęczny.

   

  1 szt.

  220.00
  Dodaj do ulubionych
 • Kiepe DUO MINI TRAVEL HAIRDRYER Suszarka podróżna do włosów Kiepe - kiepe_logo.jpg

  Suszarka podróżna do włosów Kiepe Duo Mini Travel Hairdryer to profesjonalna suszarka do włosów będąca połączeniem wyjątkowego wzornictwa Kiepe i mocy (900-1000W). Opracowana we współpracy z najlepszymi stylistami. Silnik Kiepe Duo Mini Travel Hairdryer zapewnia większą moc a co za tym idzie szybkie schnięcie włosów. Dzięki użyciu suszarki Kiepe Duo Mini Travel Hairdryer włosy są gładsze i lżejsze. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia bezproblemową stylizację niezależnie od tego, czy jesteś leworęczny, czy praworęczny.

   

  1 szt.

 • Kiepe RIVALE CORDLESS Maszynka do strzyżenia Kiepe - kiepe_logo.jpg

  Bezprzewodowa maszynka do strzyżenia Kiepe Rivale Cordless wyposażona w ostrze ze stali nierdzewnej oraz dodatkowe nakładki (1.5, 3, 6, 10, 13 mm). Jej akumulatorowe zasilanie zapewnia blisko 3 godziny pracy. 

   

  1 szt.

  190.00
  Dodaj do ulubionych
 • Kiepe ZERO ESTREMO PRO Maszynka do strzyżenia (przewodowa) Kiepe - kiepe_logo.jpg

  Profesjonalna przewodowa maszynka do strzyżenia Kiepe Zero Estremo Pro wyposażona w ostrze ze stali najwyższej jakości z systemem ochrony skóry. Maszynka wyposażona jest w  silnik prądu stałego, który znacznie zwiększa moc cięcia. W skład zestawu wchodzą dodatkowe nakładki (1.5, 4.5, 6 mm). Kiepe Zero Estremo Pro jest idealna do konturowania włosów i brody. Posiada zintegrowany system ochrony skóry oraz lekki i elegancki wygląd.

   

  1 szt.

  129.00
  Dodaj do ulubionych