Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Kosmetyki PRZED depilacją

 • Depileve PRE BASE (1) Żel oczyszczający przed depilacją (200 ml) Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

  Żel oczyszczający skórę przed depilacją Depileve Pre Base, który doskonale usuwa resztki makijażu, dezodorantów, balsamów. Poprawia przyczepność wosku do włosów, a nie do skóry.

   

  200 ml

 • Depileve PRE BASE (1) Żel oczyszczający przed depilacją (500 ml) Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

  Żel oczyszczający skórę przed depilacją Depileve Pre Base, który doskonale usuwa resztki makijażu, dezodorantów, balsamów. Poprawia przyczepność wosku do włosów, a nie do skóry.

   

  500 ml

 • Depileve PRE-WAXING OIL Oliwka przed depilacją Depileve - logotyp_depileve-300x165.jpg

  Oliwka przed depilacją Depileve Pre-Waxing Oil zawiera wyciąg z moreli i ekstrakt z nagietka o działaniu uspokajającym. Przeznaczona jest do stosowania przed depilacją twardym woskiem. Zabezpiecza skórę tworząc barierę ochronną i zwiększa plastyczność twardego wosku. Oliwka zwiększa również komfort klienta w trakcie zabiegu depilacji.

   

  220 ml

 • ROYX Pro EASY SUGARING POWDER ROYX Pro - logo_rp.png

  Puder ROYX Pro Easy Sugaring Powder na bazie bentonitu - naturalnego minerału - który nie powoduje zatykania ujść mieszków włosowych. Doskonale przygotowuje skórę do depilacji, pochłaniając nadmiar wilgoci i tym samym zwiększając przyczepność pasty cukrowej do włosów. W swoim składnie nie zawiera talku. 

   

  200 g.

 • ROYX Pro PRE SUGARING GEL ROYX Pro - logo_rp.png

  Żel ROYX Pro Pre Sugaring Gel do stosowania przed zabiegiem depilacji cukrowej w celu przygotowania skóry do depilacji. Usuwa nadmiar sebum i pozostałości kosmetyków. Zawiera aloes posiadający właściwości łagodzące oraz mentol. Skutecznie zapobiega zapaleniu mieszków włosowych.

   

  500 ml

 • ROYX Pro PRE SUGARING LOTION ROYX Pro - logo_rp.png

  ROYX Pro Pre Sugaring Lotion do stosowania przed zabiegiem depilacji cukrowej w celu przygotowania skóry do depilacji. Doskonale usuwa pozostałości kosmetyków. Zawarty w nim ekstrakt z mangostanu działa zarówno przeciwzapalnie jak i przeciwbakteryjnie. Woda oczarowa i pantenol wykazują dodatkowo działanie tonizujące, łagodzące podrażnienia oraz wspomagające regenerację skóry.

   

  500 ml