Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Pędzle, miseczki, miarki

 • BlaCKomB PĘDZEL do farbowania włosów (CK1418)

  Profesjonalny pędzel BlaCKomB  do koloryzacji włosów o szerokości 5 cm, który gwarantuje komfortową i szybką prace. Pędzel został stworzony z wytrzymałych materiałów odpornych na działanie wszelkich środków fryzjerskich ponadto zapewnia pewny chwyt oraz swobodę działania. Pędzel jest bardzo precyzyjny i posiada dwurzędowe specjalistyczne włosie o dwóch miękkościach co ma znaczący wpływ na przebieg farbowania.

   

  1 szt.

 • BlaCKomB PĘDZEL do farbowania włosów 4.5 cm (BP201)

  Profesjonalny pędzel BlaCKomB  do koloryzacji włosów o szerokości 4,5 cm, który gwarantuje komfortową i szybką prace. Pędzel został stworzony z wytrzymałych materiałów odpornych na działanie wszelkich środków fryzjerskich ponadto zapewnia pewny chwyt oraz swobodę działania. Pędzel jest bardzo precyzyjny i posiada delikatne włosie.

   

  1 szt.

 • BlaCKomB PĘDZEL do farbowania włosów 6.5 cm (BP200)

  Profesjonalny pędzel BlaCKomB  do koloryzacji włosów o szerokości 6,5 cm, który gwarantuje komfortową i szybką prace. Pędzel został stworzony z wytrzymałych materiałów odpornych na działanie wszelkich środków fryzjerskich ponadto zapewnia pewny chwyt oraz swobodę działania. Pędzel jest bardzo precyzyjny i posiada delikatne włosie.

   

  1 szt.

 • BlaCKomB PĘDZEL do farbowania włosów z grzebykiem (BP202)

  Profesjonalny pędzel BlaCKomB  z grzebieniem do koloryzacji włosów o szerokości 6 cm, co gwarantuje komfortową i szybką prace. Pędzel został stworzony z wytrzymałych materiałów odpornych na działanie wszelkich środków fryzjerskich ponadto zapewnia pewny chwyt oraz swobodę działania. Pędzel BlaCKomB jest bardzo precyzyjny, posiada ergonomiczny kształt oraz delikatne włosie.

   

  1 szt.

 • BlaCKomB PĘDZEL do farbowania włosów z grzebykiem (CK1428)

  Profesjonalny pędzel BlaCKomB  z grzebieniem do koloryzacji włosów o szerokości 5,5 cm, co gwarantuje komfortową i szybką prace. Pędzel został stworzony z wytrzymałych materiałów odpornych na działanie wszelkich środków fryzjerskich ponadto zapewnia pewny chwyt oraz swobodę działania. Pędzel BlaCKomB jest bardzo precyzyjny, posiada ergonomiczny kształt oraz dwurzędowe specjalistyczne włosie o dwóch miękkościach co ma znaczący wpływ na przebieg farbowania.

   

  1 szt.

 • BlaCKomB PĘDZEL podwójny do nakładania pasemek

  Wysokiej jakości pędzel fryzjerski BlaCKomB  został specjalnie zaprojektowany do nakładania pasemek. Posiada dwurzędowe specjalistyczne włosie o dwóch miękkościach co ma znaczący wpływ na przebieg farbowania. Dwa rodzaje włosia - dwa rzędy włosia. Wymiary: 21 cm x 2 cm

   

  1 szt.

 • BlaCKomB ZESTAW do farbowania włosów

  Profesjonalny zestaw do farmowania BlaCKomB został wykonany z najwyższej jakości materiałów odpornych na działanie wszelkich środków fryzjerskich - zestaw spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.Miska posiada antypoślizgową podstawkę która zapobiega przesuwaniu się miseczki na blacie bądź wózku fryzjerskim, jest bardzo poręczna a dzięki ergonomicznej krawędzi dookoła miski bez problemu chwycimy ją niezależnie od jej położenia. Pędzelek ma szerokość 5 cm i pozwala nam na bardzo łatwą oraz precyzyjną koloryzacje a jego ergonomiczny specjalistyczny kształt sprawia, że pewnie leży w dłoni nie męcząc jej. 

   

  1 szt.

 • Carin Haircosmetics APLIKATOR fryzjerski (150 ml) Carin - carin.jpg

  Aplikator Carin Haircosmetics do zabiegów fryzjerskich ze skalą podziałki. Dzięki długiej końcówce pozwala na aplikacje płynów bezpośrednio na skórę głowy. Pojemność 150 ml 

   

  1 szt.

 • Poniks MENZURKA z podziałką (100 ml)

  Plastikowa menzurka Poniks z podziałką. Wykonana z tworzywa sztucznego menzurka doskonale sprawdzi się w każdym salonie fryzjerskim czy kosmetycznym. Pojemność 100 ml

   

  1 szt.

1 2