Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Hurtownia MadRic

MadRic to dynamicznie rozwijająca się hurtownia kosmetyczna w mieście Poznań, tworzona i zarządzana przez doświadczony zespół posiadający wykształcenie kosmetyczne. Bazując na swojej wiedzy oferujemy najwyższej jakości kosmetyki profesjonalne, zaopatrując zarówno Klientów branży kosmetycznej jak i Klientów indywidualnych. Dokładamy wszelkich starań, aby profesjonalna obsługa Klienta, z jaką spotykacie się Państwo w trakcie korzystania z usług naszej hurtowni stała na jak najwyższym poziomie. W trosce o naszych Klientów sukcesywnie podnosimy jakość świadczonych usług oraz  staramy się rozszerzać asortyment dostepnych produktów o marki, które w jak najszerszym stopniu spełniają ich oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań aby maksymalnie zminimalizować czas realizacji każdego zamówienia. Wszystkie produkty prezentowane jakie posiadamy w sprzedaży znajdują się na stanie magazynowym firmy, umożliwiającym ich natychmiastową wysyłkęWszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie są nowe, oryginalne, pochodzące z oficjalnej dystrybucji producenta danej marki lub jej bezpośredniego dystrybutora na terenie Polski

Centrala naszej hurtowni znajduje się w Poznaniu przy ul. Czajczej 1A (Rynek Wildecki - obok Piccolo). W tejże lokalizacji prowadzimy sprzedaż zarówno dla Klientów profesjonalnych jak i detalicznych. Nasza hurtownia stacjonarna czynna jest w dni robocze - oprócz sobót i niedziel - w godzinach od 11:00 do 20:30 (od poniedziałku do czwartku) oraz 11:00 do 19:00 (piątek)

Sprzedaż internetowa poprzez aplikację sklepu internetowego (www.MadRic.pl) prowadzona jest całodobowo. Dokładamy wszelkich starań, aby czas od złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym, do otrzymania zamówienia przez naszych Klientów był jak najkrótszy.

Wszelkie opisy i zdjęcia produktów poszczególnych marek (o ile nie jest zaznaczone inaczej) pochodzą od producenta danej marki lub jej dystrybutora na terenie Polski. Ich publikacja na stronach sklepu internetowego MadRic.pl służy jedynie prezentacji produktu. Sklep internetowy MadRic.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich wartość merytoryczną.

 

HURTOWNIA STACJONARNA
MADRIC CZYNNA
:

Poniedziałek - Czwartek
11:00 - 20:30

Piątek

11:00 - 19:00

 Sobota - Niedziela
NIECZYNNE