Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt


509 809 942

biuro@madric.pl

Czynne 24h/7 dni

Nożyczki kosmetyczne

RENOMED (Technika Medyczna Marek Ruciński) jest zarejestrowanym w Urzędzie Rejestracji Wyrobów Medycznych przy Ministerstwie Zdrowia wytwórcą ponad 1.800 typów i wzorów instrumentów chirurgicznych o najwyższych parametrach jakościowych, stosowanych w chirurgii ogólnej.

RENOMED powstał w 1981 roku jako jednoosobowa firma prywatna. Obecnie zatrudnia 15 pracowników i w zlokalizowanej w Nowym Tomyślu manfakturze wytwarza wysokiej klasy precyzyjne instrumenty medyczne. Blisko 30–letnie doświadczene w produkcji instrumentów chirurgicznych, staranna kontrola oraz własne, oryginalne wzornictwo (własne patenty i wzory użytkowe) pozwalają zagwarantować niezwykle wysoką jakość ręcznie wytwarzanych produktów.

Obecnie ponad 90% produktów firmy RENOMED eksportuje się do ponad 15 krajów na całym świecie. 

 • Renomed PRECYZYJNE NOŻYCZKI DLA DZIECI (z kulką) 9 cm (BD-5509) Renomed - renomed.jpg

  Precyzyjne nożyczki kosmetyczne z kulką firmy Renomed, przeznaczone do tzw. bezpiecznego cięcia paznokci m.in. u dzieci i niemowląt. Umożliwiają również wycinanie włosów w nosie i uszach. Nowoczesny design. Tępe-tępe. Z kulką. Proste. Ręcznie wykonane z wysoko gatunkowej  stali nierdzewnej w technologii stosowanej w produkcji instrumentów chirurgicznych. Hartowane. Ręcznie szlifowane i ostrzone przy zastosowaniu specjalnych technik szlifowania krawędzi tnących dających gwarancję długotrwałej ostrości. Można je sterylizować i dezynfekować.

   

  1 szt.

 • Renomed PRECYZYJNE NOŻYCZKI DO MANICURE 9 cm (BD-4309) Renomed - renomed.jpg

  Precyzyjne nożyczki chirurgiczne firmy Renomed do ogólnego manicure o nowoczesnym design. Ostre-ostre. Zagięte. Ręcznie wykonane z wysoko gatunkowej  stali nierdzewnej w technologii stosowanej w produkcji instrumentów chirurgicznych. Hartowane. Ręcznie szlifowane i ostrzone przy zastosowaniu specjalnych technik szlifowania krawędzi tnących dających gwarancję długotrwałej ostrości. Można je sterylizować i dezynfekować.

   

  1 szt.

 • Renomed PRECYZYJNE NOŻYCZKI DO PAZNOKCI 11 cm (BD-0711) Renomed - renomed.jpg

  Precyzyjne nożyczki kosmetyczne firmy Renomed do obcinania paznokci o nowoczesnym design. Ostre-ostre. Zagięte. Ręcznie wykonane z wysoko gatunkowej  stali nierdzewnej w technologii stosowanej w produkcji instrumentów chirurgicznych. Hartowane. Ręcznie szlifowane i ostrzone przy zastosowaniu specjalnych technik szlifowania krawędzi tnących dających gwarancję długotrwałej ostrości. Można je sterylizować i dezynfekować.

   

  1 szt.

 • Renomed PRECYZYJNE NOŻYCZKI DO PAZNOKCI 9 cm (BD-0209) Renomed - renomed.jpg

  Precyzyjne nożyczki kosmetyczne firmy Renomed do obcinania paznokci o nowoczesnym design. Ostre-ostre. Zagięte. Ręcznie wykonane z wysoko gatunkowej  stali nierdzewnej w technologii stosowanej w produkcji instrumentów chirurgicznych. Hartowane. Ręcznie szlifowane i ostrzone przy zastosowaniu specjalnych technik szlifowania krawędzi tnących dających gwarancję długotrwałej ostrości. Można je sterylizować i dezynfekować.

   

  1 szt.

 • Renomed PRECYZYJNE NOŻYCZKI DO SKÓREK 11 cm (BD-0211) Renomed - renomed.jpg

  Precyzyjne nożyczki chirurgiczne firmy Renomed do wycinania skórek paznokci o nowoczesnym design. Ostre-ostre. Zagięte. Ręcznie wykonane z wysoko gatunkowej  stali nierdzewnej w technologii stosowanej w produkcji instrumentów chirurgicznych. Hartowane. Ręcznie szlifowane i ostrzone przy zastosowaniu specjalnych technik szlifowania krawędzi tnących dających gwarancję długotrwałej ostrości. Można je sterylizować i dezynfekować.

   

  1 szt.

 • Ronney SHEARS Nożyczki fryzjerskie 5,5 Orange Neon Ronney - ronney-logo.jpg

  Precyzyjne nożyczki fryzjerskie firmy Ronney o długości 5,5 cala (14 cm).

   

  1 szt.

 • Ronney SHEARS Nożyczki fryzjerskie 5,5 Pink Neon Ronney - ronney-logo.jpg

  Precyzyjne nożyczki fryzjerskie firmy Ronney o długości 5,5 cala (14 cm).

   

  1 szt.

 • Ronney THINNER Degażówki fryzjerskie 5,5 Pink Neon Ronney - ronney-logo.jpg

  Precyzyjne degażówki fryzjerskie (do przerzedzania włosów) firmy Ronney o długości 5,5 cala (14 cm).

   

  1 szt.

 • Thalgo ZESTAW DO MANICURE Thalgo - 607x1000_fitbox-lts3.png

  Duży, podróżny Zestaw do Manicure Thalgo zamknięty w stylowym etui z ekologicznej skóry, zamykanym na klips. W skład zestawu wchodzą wysokiej jakości najpotrzebniejsze narzędzia do wykonania manicure: nożyczki, cążki, pinceta, pilnik, kopytko, itp.

   

  1 zestaw