Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Sterylizatory i myjki

 • Active MYJKA ultradźwiękowa (2500 ml) Activeshop - logo_active.png

  Myjka ultradźwiękowa prosta w obsłudze (intuicyjne sterowanie)do dezynfekcji akcesoriów kosmetycznych, a w szczególności głowic do mikrodermabrazji, frezów itp. oraz narzędzi stomatologicznych i kosmetycznych. Oprócz bardzo wysokiej skuteczności mycia i docierania do najbardziej niedostępnych szczegółów mycie przy pomocy ultradźwięków nie powoduje absolutnie żadnych uszkodzeń mechanicznych mytych przedmiotów. W tym modelu zastosowano nowoczesne technologie aby efekt oczyszczania akcesoriów był jeszcze lepszy. Myjka ta posiada cyfrowy wyświetlacz, estetyczna biało-srebrna obudowa wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, a zbiornik zrobiono ze stali nierdzewnej, jego prostokątny kształt pozwala na mycie wydłużonych narzędzi stomatologicznych i kosmetycznych.

   

  1 szt.

 • Active MYJKA ultradźwiękowa (750 ml) Activeshop - logo_active.png

  Wysokiej jakości, mocna myjka ultradźwiękowa o pojemności 750 ml. Wewnątrz komory znajduje się plastikowy koszyczek, w którym umieszczamy akcesoria do mycia lub dezynfekcji. Posiada nowy, inteligentny panel dotykowy z dwoma klawiszami dotykowymi do różnych funkcji oraz wyświetlacz cyfrowy, który wskazuje czas pracy. 

   

  1 szt.

 • Ronney TOOLS STERILIZER Sterylizator kulkowy (RE00010) Ronney - ronney-logo.jpg

  Ronney Tools Sterylizer to urządzenie do szybkiej sterylizacji narzędzi metalowych oraz wszystkich przedmiotów odpornych na wysokie temperatury. Dzięki zastosowaniu szklanych kulek przedmioty nie przemieszczają się i pozostają w swojej pozycji, a kulki rozgrzewają się do temperatury 200ºC. Sterylizator jest bardzo cichy i wydajny. W skład sterylizatora wchodzi opakowanie kulek (150 g.). 

   

  1 szt.