Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Odżywcze serum

 • CharmLash - Odżywcze serum do rzęs (GH0520) Charmine Rose CharmLash - logo_ch_r1[1].jpg

  CharmLash - Odżywcze serum do rzęs (GH0520) - CHARMLASH - charmlash01.png
  Darmowa wysyłka

  CharmLash firmy Charmine Rose to pierwsze, polskie serum odżywcze oparte na najnowszych osiągnięciach kosmetologii. Nowoczesna receptura odżywki zawiera wysokoskoncentrowane surowce high-tech, które stymulują wzrost rzęs i zapewniają widoczny efekt już po 4 tygodniach stosowania. Charmine Rose CharmLash pielęgnuje włoski, sprawia, że stają się one dłuższe i bardziej gęste. Jest to obecnie najbardziej skuteczna i bezpieczna odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi! W niezależnych badaniach aplikacyjnych, przeprowadzonych pod kontrolą dermatologiczną i okulistyczną, 100% osób stwierdziło, że ich rzęsy są zauważalnie gęstsze, dłuższe i mocniejsze!

   

  3,2 ml

 • CharmLash - Odżywcze serum do rzęs (GH0521) Charmine Rose CharmLash - logo_ch_r1[1].jpg

  CharmLash firmy Charmine Rose to pierwsze, polskie serum odżywcze oparte na najnowszych osiągnięciach kosmetologii. Nowoczesna receptura odżywki zawiera wysokoskoncentrowane surowce high-tech, które stymulują wzrost rzęs i zapewniają widoczny efekt już po 4 tygodniach stosowania. Charmine Rose CharmLash pielęgnuje włoski, sprawia, że stają się one dłuższe i bardziej gęste. Jest to obecnie najbardziej skuteczna i bezpieczna odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi! W niezależnych badaniach aplikacyjnych, przeprowadzonych pod kontrolą dermatologiczną i okulistyczną, 100% osób stwierdziło, że ich rzęsy są zauważalnie gęstsze, dłuższe i mocniejsze!

   

  1,6 ml

 • Farmona RADICAL LASH ARCHITECT Serum regenerujące zagęszczające i wzmacniające brwi Farmona - farmona_logo.png

  Serum regenerujące do brwi Farmona Radical Lash Architect jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które marzą o mocnych i gęstych brwiach. Szczególnie polecane jest osobom, których brwi są naturalnie słabe, przerzedzone i krótkie lub zostały zniszczone i osłabione w wyniku nieodpowiedniej pielęgnacji, depilacji oraz po chemioterapii. Serum może być stosowane na makijaż permanentny, a także po hennie brwi. Pierwsze efekty Farmona Radical Lash Architect, w postaci wzmocnienia  brwi, można zaobserwować już po 14 dniach regularnego stosowania. Dla pełnego efektu wzmocnienia i zagęszczenia brwi należy przeprowadzić czteromiesięczną kurację. Po zakończonej kuracji, zaleca się stosować serum 3 – 4 razy w tygodniu, w celu utrzymania efektów.

   

  4 ml

 • Farmona RADICAL LASH ARCHITECT Serum wzmacniające zagęszczające i przyspieszające wzrost rzęs Farmona - farmona_logo.png

  Serum wzmacniające do rzęs Farmona Radical Lash Architect jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy marzą o pięknych, długich i gęstych rzęsach. Szczególnie polecane osobom, których rzęsy są naturalnie słabe, krótkie lub zostały zniszczone i osłabione w wyniku przedłużania i aplikowania nieodpowiednich kosmetyków oraz po chemioterapii. Serum może być stosowane przez osoby noszące szkła kontaktowe, a także na przedłużone i zagęszczone rzęsy, makijaż permanentny oraz po hennie. Pierwsze efekty Farmona Radical Lash Architect, w postaci wzmocnienia rzęs, można zaobserwować już po 14 dniach regularnego stosowania serum. Dla pełnego efektu wydłużenia i zagęszczenia rzęs należy przeprowadzić pięciomiesięczną kurację. Po zakończonej kuracji zaleca się stosować serum 3 – 4 razy w tygodniu, w celu utrzymania efektów.

   

  4 ml