Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt


509 809 942

biuro@madric.pl

Czynne 24h/7 dni

Frezarki

 • Active JD500 Frezarka Activeshop - logo_active.png

  Frezarka kosmetyczna Activ JD500 dedykowane do zabiegów manicure. Posiada płynną, pełną regulacje obrotów w zakresie od 0 do 30.000 obr/min., która odbywa się zarówno z poziomu bazy jak i pedałem nożnym. Dzięki temu rozowiązaniu mamy zapewniony pełen komfort pracy. Activ JD500 posiada głowicę roboczą typu TWIST–LOCK (blokowanie oraz odblokowanie frezów jednym ruchem - bez konieczności stosowania niewygodnych kluczyków i trzpieni). Praca na napędzie nożnym możliwa tylko na najwyższych obrotach. Do urządzenia dostajesz komplet frezów.

   

  1 szt.

 • Active SPRINT 40 Frezarka Activeshop - logo_active.png

  Frezarka profesjonalna Activ Sprint 40 przeznaczona przede wszystkim do pracy w gabinetach kosmetycznych, ale także do użytku domowego. Niewielkie gabaryty i intuicyjna obsługa sprawiają, że praca na niej staje się prawdziwą przyjemnością. Dostępna w kolorze białym.

   

  1 szt.

 • Ronney NAIL DRILL Frezarka Ronney - ronney-logo.jpg

  Frezarka profesjonalna Activ Sprint 40 przeznaczona przede wszystkim do pracy w gabinetach kosmetycznych, ale także do użytku domowego. Niewielkie gabaryty i intuicyjna obsługa sprawiają, że praca na niej staje się prawdziwą przyjemnością. Dostępna w kolorze białym.

   

  1 szt.

 • Saeyang MARATHON 3 CHAMPION Frezarka Saeyang - saeyang.png

  Frezarka profesjonalna Saeyang Marathon 3 Champion przeznaczona przede wszystkim do pracy w gabinetach kosmetycznych, ale także do użytku domowego. Niewielkie gabaryty i intuicyjna obsługa sprawiają, że praca na niej staje się prawdziwą przyjemnością. Dostępna w kolorze białym.

   

  1 szt.

 • Saeyang MARATHON COMBI 24 Frezarka Saeyang - saeyang.png

  Frezarka Saeyang Marathon Combi 24 - połączenie funkcjonalnosci z elegancją! Została zaprojektowana w taki sposób, aby praca z frezarką  była prawdziwą przyjemnością. Bezawaryjność, łatwa obsługa, głowica o niespotykanej mocy bo aż 5,71 mNm, która pełną moc uzyskuje już przy minimalnych obrotach, a w dodatku jest najlżejszą głowicą bo waży zaledwie 114 g. to tylko niektóre z zalet Saeyang Marathon Combi 24. Nie bez znaczenia jest fakt że frezarka jest bardzo cicha i pozbawiona drgań. Ponieważ jest bardzo elegancka może być ozdobą każdego gabinetu kosmetycznego, a jej niewielki kształt i prosta obsługa sprawia, że każda nowoczesna kobieta może używać jej w domu.

   

  1 szt.

 • Saeyang MARATHON HANDY 700 2W1 Frezarka Saeyang - saeyang.png

  Profesjonalna, precyzyjna frezarka protetyczna Saeyang Marathon Handy 700 o dużej mocy, bezwibracyjna i bardzo cicha podczas pracy. Hermetycznie zawarty bezszczotkowy mikrosilnik w głowicy redukuje poziom hałasu o 20% w stosunku do konwencjonalnych modeli, czego efektem staje się komfortowa praca. Freazarka charakteryzuje się dużą wytrzmałością i niezawodnością pracy, posiada ergonomiczną budowę bazy i pióra, dzięki swej budowie może być używana jako frezarka stacjonarna, a także przenośna. Sterowana z bazy jak i napędem nożnym z płynną regulacją.. Frezarka posiada funkcję AUTO CRUISE, tzn. możliwość ustawienia stałej żądanej prędkości, jak też funkcję autodiagnozy, dzięki której nadzoruje prawidłowe działanie lokalizując wadliwy obszar poprzez wyświetlanie odpowiedniego kodu błędu. Baza frezarki umożliwia podłączenie dwóch głowic jednocześnie.

   

  1 szt.

 • Saeyang MARATHON MIGHTY Frezarka Saeyang - saeyang.png

  Frezarka profesjonalna Saeyang Marathon Mighty przeznaczona przede wszystkim do pracy w gabinetach kosmetycznych, ale także do użytku domowego. Niewielkie gabaryty i intuicyjna obsługa sprawiają, że praca na niej staje się prawdziwą przyjemnością. Dostępna w kolorze białym.

   

  1 szt.

 • Saeyang MARATHON MULTI 600 Frezarka Saeyang - saeyang.png

  Profesjonalna, precyzyjna frezarka protetyczna Marathon Multi 600 o dużej mocy, bezwibracyjna i bardzo cicha podczas pracy. Hermetycznie zamknięty bezszczotkowy mikrosilnik w głowicy redukuje poziom hałasu o 20% w stosunku do konwencjonalnych modeli, czego efektem staje się komfortowa praca. Mikrosilnik Multi 600 charakteryzuje się dużą wytrzymałością i niezawodnością pracy, posiada ergonomiczną budowę bazy i pióra. Może być sterowany z bazy, napędem nożnym, a także w przypadku odpowiedniego zamontowania także kolanem. Frezarka posiada funkcję AUTO CRUISE, tzn. możliwość ustawienia stałej żądanej prędkości, jak też funkcję autodiagnozy, dzięki której nadzoruje prawidłowe działanie lokalizując wadliwy obszar poprzez wyświetlanie odpowiedniego kodu błędu.

   

  1 szt.

 • Saeyang MARATHON NEW N2 Frezarka Saeyang - saeyang.png

  W pełni profesjonalna frezarka Saeyang Marathon N2 przeznaczona do pracy w gabinetach kosmetycznych i podologicznych. W głowicy zastosowano rozwiązania ze stomatologii i łożyska o zwiększonej wytrzymałośći. Intuicyjna obsługa sprawiają, że praca tym urządzeniem staje się prawdziwą przyjemnością.

   

  1 szt.

1 2