Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Pochłaniacze pyłu

 • Active WIND 585 WHITE Profesjonalny pochłaniacz pyłu (25W) Active - activeshop-_logo.jpg

  Profesjonalne rządzenie pochłaniające pył powstały podczas pracy z frezarką lub pilnikiem.  Idealne dla profesjonalnych stylistek paznokci lub podologów. Estetycznie wykonane urządzenie jest niezbędne podczas każdorazowej pracy z frezarką lub pilnikami. Pozwoli zachować higienę pracy oraz przedłuży żywotność urządzeń. Trzy wiatraki pozwolą wchłonąć jeszcze więcej pyłu. Idealny dla profesjonalnych stylistek paznokci lub podologów pracujących codziennie z frezarką. Eleganckie, srebrne wstawki sprawią, że będzie także ozdobą gabinetu.

   

  1 szt.

 • Momo NAIL DUST COLLECTOR Pochłaniacz pyłu (J403) Active - activeshop-_logo.jpg

  Niezwykle wydajny profesjonalny pochłaniacz pyłu MOMO J403. Urządzenie wyposażone jest turbinę ssącą o bardzo dużej wydajnośći dzięki temu pył z paznokci trafia bezpośrednio do specjalnego worka , który uniemożliwia wydostanie się go na zewnątrz. Kratka wykonana jest z wysokiej jakości stali szlachetnej. 

   

  1 szt.

 • Ronney NAIL DUST COLLECTOR Profesjonalny pochłaniacz pyłu (RE00024) Ronney - ronney-logo.jpg

  Ronney Nail Dust Collector to profesjonalny pochłaniacz pyłu - urządzenie niezbędne przy stylizacji paznokci, dzięki któremu utrzymasz swoje miejsce pracy w czystości. Charakteryzuje się komfortem obsługi, funkcjonalnością, a także elegancją, jest przystosowany do pracy w domu, oraz w gabinetach kosmetycznych. To doskonałe uzupełnienie zabiegów wykonywanych frezarkami podologicznymi czy przeznaczonymi do paznokci dłoni. Uciążliwe sprzątanie po każdym zabiegu już nie będzie konieczne, co sprawi, że obsłużysz więcej klientek w tym samym czasie! Pochłaniacz pokryty jest skórą ekologiczną, co znacznie ułatwia higienę pracy.  Ronney Nail Dust Collector ma 2 duże wentylatory, a zasilacz zabudowany jest pod spodem urządzenia. Pochłania nawet 99% pyłu, nie wytwarzając przy tym dużego hałasu. Pył wchłaniany jest natychmiast po spiłowaniu do środka.

   

  1 szt.

 • Worki do pochłaniacza pyłu Active WIND 585 Active - activeshop-_logo.jpg

  Worki do pochłaniacza pyłu Active Wind 585.

   

  5 szt.