Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

MEBLE KOSMETYCZNE

 • Activ GIOVANNI Stolik kosmetyczny (1012) Activeshop - logo_active.png

  Elegancki metalowo-szklany stolik Giovanni z gumowanymi kółkami pod urządzenia kosmetyczne. Stolik posiada pojemną szufladę i dwie szklane półki z grawerowanym logo firmy Giovanni  Istnieje możliwośc przymocowania do stolika lampy-lupy.

   

  1 szt.

 • Activ GIOVANNI Stolik kosmetyczny (1014) Activeshop - logo_active.png

  Elegancki metalowo-szklany stolik Giovanni z gumowanymi kółkami pod urządzenia kosmetyczne. Stolik posiada trzy szklane półki z grawerowanym logo firmy Giovanni  Stolik nie posiada otworu na lampe lupę.

   

  1 szt.

 • Activ GIOVANNI Stolik kosmetyczny (1015) Activeshop - logo_active.png

  Estetyczny stolik pod urządzenie kosmetyczne Giovanni, metalowo-szklany,  z kółkami. Posiada cztery szklane półki szklane półki z wygrawerowanym logo Giovanni

   

  1 szt.

 • Activ GIOVANNI Stolik kosmetyczny (1015A) Activeshop - logo_active.png

  Estetyczny stolik pod urządzenie kosmetyczne Giovanni, metalowo-szklany,  z kółkami. Posiada cztery szklane półki szklane półki z wygrawerowanym logo Giovanni. Posiada możliwość zamocowania lampy lupy oraz innych elementów. Odległość miedzy półkami potrząc od góry to 10 cm, 18 cm i 26 cm.

   

  1 szt.

 • Activ GIOVANNI Stolik kosmetyczny (1031) Activeshop - logo_active.png

  Funkcjonalny metalowo-szklany stolik Giovanni  na gumowych kółkach. Stolik posiada cztery szklane półki z grawerowanym logo firmy Giovanni  Dodatkowym atutem stolika jest przymocowany do niego worek na brudne ręczniki i opaski kosmetyczne.

   

  1 szt.

 • Activ GIOVANNI Stolik kosmetyczny (1040A) Activeshop - logo_active.png

  Elegancki metalowo-szklany stolik Giovanni, na gumowych kółkach. Stolik posiada pojemną szufladę i dwie szklane półki z grawerowanym logo firmy Giovanni. Istnieje możliwośc przymocowania do stolika lampy-lupy.

   

  1 szt.

 • Activ GIOVANNI Stolik kosmetyczny (1041) Activeshop - logo_active.png

  Stabilny, metalowo-szklany stolik z gumowanymi kółkami. Model Giovanni 1041 idealnie sprawdza się jako stolik pod urządzenia kosmetyczne.  Posiada trzy szklane półki szklane półki z wygrawerowanym logo Giovanni o wymiarach 50 x 40 cm.

   

  1 szt.

 • Active BASIC 202 Fotel kosmetyczny Activeshop - logo_active.png

  Fotel Basic 2020 z otworem w zagłówku i z praktycznymi kuwetami, który doskonale sprawdza się w kosmetyce, wizażu i masażu. Posiada wyjmowane podłokietniki i zaślepkę w zagłówku. Poszycie fotela łatwo zmywalne, wykonane z eko-skóry, spełniające rygorystyczne wymogi UE. Estetyczne z niklowanymi elementami metalowymi. Na oparciu zamontowany jest pałąk na prześcieradło jednorazowe, serwety lub ręcznik. Fotel dostępny jest w kolorze białym.

   

  1 szt.

  1159.00
  Dodaj do ulubionych
 • Active TABORET KOSMETYCZNY AM-303 (biały) Activeshop - logo_active.png

  Wygodny hydrauliczny taboret kosmetyczny - stabilny, na pięcioramiennej podstawie, z gumowanymi kółkami, bez oparcia, w kolorze białym. Niezbędny mebel w gabinecie kosmetycznym.

   

  1 szt.

  229.00
  Dodaj do ulubionych
1 2