Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Medisept QUATRODES EXTRA Koncentrat do mycia i dezynfekcji powierzchni (5000 ml)

370.00
Dodaj do ulubionych

Na stanie: Bardzo dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Numer katalogowy: ML351

Waga: 5.1 kg

Wymiar: 5000 ml

Producent: Medisept

Opis produktu Medisept QUATRODES EXTRA Koncentrat do mycia i dezynfekcji powierzchni (5000 ml)

MEDISEPT QUATRODES EXTRA (5000 ML)
KONCENTRAT DO MYCIA I DEZYNFEKCJI I POWIERZCHNI
 

Medisept Quatrodes Extra to wydajny, mocno stężony koncentrat do jednoczesnego mycia i dezynfekcji nieinwazyjnych wyrobów medycznych jak unity, łóżka i fotele zabiegowe, stoły operacyjne, aparatura medyczna. Ze względu na wysoką tolerancję materiałową idealnie nadaje się do dezynfekcji materiałów obiciowych oraz wyrobów z tworzywa ABS, szkła, porcelany, gumy, stali szlachetnej oraz aluminium, niklu i chromu. Medisept Quatrodes Extra zalecany jest także do dezynfekcji poprzez zanurzenie oraz do wyrobów medycznych ze szkła akrylowego. Innowacyjna formuła oparta na synergii surfaktantów i technologii nano-micelli zapewnia szerokie spektrum działania w krótkim czasie i wyjątkowe właściwości myjące. Medisept Quatrodes Extra nie zawiera aldehydów i fenoli, dzięki czemu nie wywołuje reakcji alergicznych i nie odbarwia powierzchni. Nie wymaga spłukiwania. Posiada przyjemny, kwiatowy zapach. Medisept Quatrodes Extra posiada działanie bakteriobójcze, prątkobójcze, drożdżakobójcze i wirusobójcze. Preparat można stosować na wszelkie powierzchnie podłogowe i ponad podłogowe (drzwi, blaty, szafki, stoły) oraz do mycia i dezynfekcji akcesoriów, narzędzi fryzjerskich i kosmetycznych.

Medisept Quatrodes Extra posiada pozytywną opinię producenta sprzętu medycznego Famed w zakresie tolerancji materiałowej na tworzywo ABS i materiały obiciowe, a także pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka nr 7/DKJ/2016.

Wyrób medyczny klasy II a w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Przeznaczony do dezynfekcji nieinwazyjnych wyrobów medycznych.

Opakowanie: butelka z dozownikiem.

Karta charakterystyki (kliknij aby wyświetlić).

  

GŁÓWNE CECHY:

  • Może być stosowany do dezynfekcji akcesoriów, narzędzi fryzjerskich, kosmetycznych poprzez zanurzenie.
  • Mocno stężony Stężenie już od 0,5% w 15 min.
  • Działa na bakterie, grzyby, prątki gruźlicy, wirusy, Adeno, Polio.
  • Zalecany do sprzętu stomatologicznego, fryzjerskiego, kosmetycznego i medycznego z ABS i akrylu, unitów, materiałów obiciowych, blatów, podłóg, łóżek zabiegowych.
  • Do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością.
  • Wysoka tolerancja materiałowa na tworzywo ABS i materiały obiciowe - opinia Famed.
  • Nie zawiera aldehydu i fenolu, dzięki czemu nie odbarwia dezynfekowanych powierzchni.
  • 1 l koncentratu = 200 l roztworu roboczego.
  • Rejestracja: wyrób medyczny i produkt biobójczy.

  

SKŁAD: substancja czynna w 100g. roztworu: 11,5 g N-(3-aminopropylo)-N-dodecylopropano-1,3–diamina (CAS: 2372-82-9), 3,12 g Poli(oksy-1,2-etanodilo),.alfa.-[2-(didecylmetyloamino)etylo]-.omega.-hydroksy-,propanian(sól) (CAS: 94667-33-1), 1,25 g Chlorek didecylodimetyloamonu (CAS: 7173-51-5)

  

SPOSÓB UŻYCIA: Przygotować roztwór roboczy Medisept Quatrodes Extra poprzez rozcieńczenie z wodą w odpowiedniej proporcji. Wybór stężenia zależy od pożądanego spektrum i czasu działania. W celu otrzymania stężenia 0,5% należy 5 ml koncentratu rozpuścić w 995 ml wody. Powierzchnia po dezynfekcji nie wymaga zmycia wodą. W przypadku dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością należy spłukać je wodą pitną. Nie łączyć z innymi środkami czyszczącymi lub dezynfekującymi. Przed użyciem przeczytać ulotkę informacyjną. Nie łączyć z innymi środkami czyszczącymi lub dezynfekującymi. Wyrób przeznaczony do zastosowania przez profesjonalnego użytkownika.

Masz pytania?

:
:
:
:

Opinie

Ocena:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: