Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt


509 809 942

biuro@madric.pl

Czynne 24h/7 dni

Thermo-Modelling

CHANTARELLE THERMO-MODELING

Odmładzające modelowanie wybranych części ciała, wyszczuplenie, redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu.

 • Chantarelle THERMO-MODELLING Antycellulitowy koncentrat w żelu Chantarelle - chantarelle_logo_598kb.jpg

  Nieperfumowany Chantarelle Thermo-Modeling Antycellulitowy koncentrat w żelu ujędrniający, modelujący, zwiększający elastyczność skóry, wygładzający, pobudzający krążenie. Aplikowany w kuracji kształtowania sylwetki THERMO-MODELLING z zastosowaniem profesjonalnego termo-lasera THERMO-SPHERIX oraz podczas pielęgnacji domowej. Koncentrat zawiera kilkanaście intensywnych substancji biotechnologicznych i roślinnych, które redukują cellulit poprzez: pobudzenie mikrokrążenia, drenaż limfatyczny i usuwanie zalegających toksyn metabolizmu komórkowego. Przyspieszają lipolizę, uwalniają nadmiar tłuszczu z adipocytów i zmniejszają ich wielkość, redukują obrzęki i wzmacniają podpory włókien elastycznych. Efektem jest wygładzenie i ujędrnienie skóry oraz widoczna redukcja cellulitu. Do aplikacji masażem.

   

  100 ml

 • Chantarelle THERMO-MODELLING Antycellulitowy krem grapefruitowy Chantarelle - chantarelle_logo_598kb.jpg

  Chantarelle Thermo-Modeling Antycellulitowy krem grapefruitowy redukujący cellulit, wygładzający, ujędrniający. Aplikowany w kuracji kształtowania sylwetki THERMO-MODELLING w pielęgnacji domowej. Krem zawiera kilkanaście intensywnych substancji biotechnologicznych i roślinnych, które redukują cellulit poprzez pobudzenie mikrokrążenia, drenaż limfatyczny i usuwanie zalegających toksyn metabolizmu komórkowego. Przyspieszają lipolizę, uwalniają nadmiar tłuszczu z adipocytów i zmniejszają ich wielkość, redukują obrzęki i wzmacniają podpory włókien elastycznych. Efektem jest wygładzenie i ujędrnienie skóry oraz widoczna redukcja cellulitu.

   

  200 ml

 • Chantarelle THERMO-MODELLING Herbaciany peeling wyszczuplający i antycellulitowy Chantarelle - chantarelle_logo_598kb.jpg

  Chantarelle Thermo-Modeling Herbaciany peeling wyszczuplający i antycellulitowy. Bogaty w składniki wygładzające i ujędrniające, nawilżające, poprawiające elastyczność skóry i pobudzające metabolizm tłuszczów i spalanie komórek tłuszczowych. Wspomaga redukcję cellulitu i przyspiesza detoksykację. Do aplikacji masażem w wyszczuplającej i antycellulitowej kuracji kształtowania sylwetki THERMO-MODELLING. Peeling zawiera kilkanaście składników oczyszczająco-złuszczających, o działaniu udrażniającym i zmniejszającym zaczerwienienia, stymulującym odnowę komórkową.

   

  200 ml

 • Chantarelle THERMO-MODELLING Wyszczuplający koncentrat w żelu Chantarelle - chantarelle_logo_598kb.jpg

  Nieperfumowany Chantarelle Thermo-Modeling Wyszczuplający koncentrat w żelu redukujący tkankę tłuszczową ujędrniający, przyspieszający metabolizm tłuszczu, modelujący wygładzający, pobudzający krążenie. Aplikowany w kuracji kształtowania sylwetki THERMO-MODELLING z zastosowaniem profesjonalnego termo-lasera THERMO-SPHERIX oraz podczas pielęgnacji domowej. Koncentrat zawiera kilkanaście nowoczesnych substancji biotechnologicznych i roślinnych, które redukują tkankę tłuszczową, przyspieszają spalanie tłuszczu, modelują, ujędrniają i wygładzają, pobudzają krążenie.

   

  100 ml

 • Chantarelle THERMO-MODELLING Wyszczuplający krem cynamonowy Chantarelle - chantarelle_logo_598kb.jpg

  Chantarelle Thermo-Modeling Wyszczuplający krem cynamonowy - ujędrniający, przyspieszający spalanie tłuszczu, modelujący, wygładzający i pobudzający krążenie. Aplikowany w kuracji kształtowania sylwetki THERMO-MODELLING. Ujędrniający krem do ciała zawiera kilkanaście nowoczesnych substancji biotechnologicznych i roślinnych, które redukują tkankę tłuszczową, przyspieszają spalanie tłuszczu, modelują, ujędrniają i wygładzają, pobudzają krążenie.

   

  200 ml