Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt


509 809 942

biuro@madric.pl

Czynne 24h/7 dni

CHANTARELLE

 • Chantarelle C'MODULAR AGE Koncentrat - wypełniacz zmarszczek GABA Cx 35% FILL-IN Chantarelle - chantarelle_logo_598kb.jpg

  Ekstremalny Chantarelle C'Modular Age Koncentrat - wypełniacz zmarszczek GABA Cx 35% FILL-IN z unikalną formułą wyselekcjonowanych składników aktywnych, dającą szybkie i widoczne odmłodzenie skóry twarzy, pod oczami i powiek. Silikonowe polimery optycznie redukują zmarszczki z efektem Soft-Focus. Preparat stymuluje syntezę kolagenu i kwasu hialuronowego. Skóra jest wyraźnie odmłodzona i wygładzona. Preparat jest bardzo wydajny, bezzapachowy.

   

  30 ml

 • Chantarelle C'MODULAR AGE Odmładzające serum z 20% witaminą C Chantarelle - chantarelle_logo_598kb.jpg

  Chantarelle C'Modular Age Odmładzające serum z 20% witaminą C (SAP) i antyoksydacyjną odnową skóry. Przeciwzmarszczkowe, pobudzające odnowę kolagenu i regenerację. Antyrodnikowe, wzmacniające naczynka krwionośne, rozświetlające koloryt, redukujące przebarwienia i blizny. Działające aktywnie przeciw starzeniu i fotostarzeniu skóry. Serum kremowe z wysoką koncentracją witaminy C 20% aktywnie odmładza, redukuje głębokość zmarszczek i bruzd, rozjaśnia koloryt skóry, redukuje zmiany barwnikowe, plamy, przebarwienia i blizny.

   

  30 ml

 • Chantarelle C'MODULAR AGE Odmładzająco-rozjaśniający krem do ciała i dłoni SPF15 UVA/UVB z witaminą C Chantarelle - chantarelle_logo_598kb.jpg

  Chantarelle C'Modular Age Odmładzająco-rozjaśniający krem do ciała i dłoni SPF15 UVA/UVB z witaminą C przeciw starzeniu i fotostarzeniu, z SPF UVA/UVB witaminą C i antyoksydacyjną odnową skóry. Stymuluje odnowę komórkową i syntezę kolagenu I i III. Wygładza i redukuje szorstkość skóry. Rozjaśnia skórę i zmniejsza intensywność przebarwień hamując aktywność tyrozynazy. Zwiększa ochronę antyoksydacyjną i antyrodnikową. Zawiera witaminę C (MAP, SAP) i składniki wybielająco-antyrodnikowe. Fotostabilne filtry SPF15 UVA/UVB chronią przed szkodliwym wpływem promieniowania słonecznego. Skóra jest odmłodzona, rozjaśniona, ze zredukowaną intensywnością przebarwień.

   

  200 ml

 • Chantarelle C'MODULAR AGE Odmładzająco-rozjaśniający krem na dzień SPF30 UVA/UVB z 6% witaminą C Chantarelle - chantarelle_logo_598kb.jpg

  Chantarelle C'Modular Age Odmładzająco-rozjaśniający krem na dzień SPF30 UVA/UVB z 6% witaminą C przeciw starzeniu i fotostarzeniu skóry z witaminą C 6% i antyoksydacyjną odnową skóry. Skutecznie redukuje zmarszczki, rozjaśnia zmiany barwnikowe, także potrądzikowe i odbudowuje kolagenowy matrix skóry. Redukuje objawy uszkodzeń spowodowanych fotostarzeniem i starzeniem skóry. Zmniejsza intensywność przebarwień hamując aktywność tyrozynazy. Zwiększa ochronę antyoksydacyjną i antyrodnikową. Skóra jest wyraźnie odmłodzona, rozjaśniona, z promienną karnacją, miękka i wygładzona.

   

  50 ml

 • Chantarelle C'MODULAR AGE Odmładzająco-rozjaśniający krem na noc z 8% witaminą C Chantarelle - chantarelle_logo_598kb.jpg

  Chantarelle C'Modular Age Odmładzająco-rozjaśniający krem na noc z 8% witaminą C do cery dojrzałej na noc przeciw starzeniu i fotostarzeniu skóry z witaminą C 8% i antyoksydacyjną odnową skóry. Stymuluje odnowę komórkową i syntezę kolagenu I i III. Nawilża i wygładza, redukuje i łagodzi objawy podrażnień. Zmniejsza intensywność przebarwień hamując aktywność tyrozynazy i nadmierne tworzenie melaniny. Zwiększa ochronę antyoksydacyjną i antyrodnikową.

   

  50 ml

 • Chantarelle C'MODULAR AGE Odmładzająco-rozjaśniający krem na skórę wokół oczu SPF15 UVA/UVB z 5% witaminą C Chantarelle - chantarelle_logo_598kb.jpg

  Chantarelle C'Modular Age Odmładzająco-rozjaśniający krem na skórę wokół oczu SPF15 UVA/UVB z 5% witaminą C i antyoksydacyjną odnową skóry. Przeciwdziała starzeniu się i fotostarzeniu skóry. Stymuluje odnowę komórkową i syntezę kolagenu I i III. Rozjaśnia skórę i zmniejsza intensywność przebarwień hamując aktywność tyrozynazy. Zwiększa ochronę antyoksydacyjną i antyrodnikową. Zawiera stabilną witaminę C (SAP i Ascorbic Acid) oraz składniki wybielająco-antyrodnikowe. Specjalny nieobciążający kapsułkowany filtr SPF15 UVA/UVB chroni przed szkodliwym wpływem promieniowania słonecznego.

   

  30 ml

 • Chantarelle CAVIAR CARE 40+ Przeciwzmarszczkowe pepto-serum BOTOSINE 20% Chantarelle - chantarelle_logo_598kb.jpg

  Chantarelle Caviar Care 40+ Przeciwzmarszczkowe pepto-serum BOTOSINE 20% redukujące zmarszczki mimiczne i wiekowe twarzy oraz wokół oczu i ust. Przeznaczone dla skóry dojrzałej ze zmarszczkami. Działając na tym samym poziomie, co toksyna botulinowa jest alternatywą dla chirurgicznych zabiegów wstrzykiwania. Wysoka 20% koncentracja składników aktywnych neuropeptydu Botosine (Argireline) oraz koncentrat z kawioru zapewniają natychmiastowy i widoczny efekt wypłycenia zmarszczek i wygładzenia skóry, wzmocniony działaniem pro-kolagenowej formuły Oligomatryl.  Intensywnie redukuje głębokość zmarszczek poprzez rozkurczenie mięśni ekspresyjnych twarzy i wokół oczu. Blokując przewodzenie mięśniowo-nerwowe, redukuje także zmarszczki mimiczne: "kurze łapki" w kącikach oczu, "lwie zmarszczki" na czole, zmarszczki wokół ust. Zwiększa syntezę kolagenu.

   

  30 ml

 • Chantarelle CAVIAR CARE 40+ Przeciwzmarszczkowy kawiorowy krem na dzień SPF20 UVA/UVB Chantarelle - chantarelle_logo_598kb.jpg

  Chantarelle Caviar Care 40+ Przeciwzmarszczkowy kawiorowy krem na dzień SPF20 UVA/UVB stymulujący kolagen. Aktywny preparat przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry dojrzałej ze zmarszczkami i bruzdami, wiotkiej, ścieńczonej, z wyraźnymi oznakami wieku. Krem ma elegancki zapach mleczka z wanilii, delikatną konsystencję i bardzo dobrze się wchłania, jest wydajny w stosowaniu. Systematycznie stosowany daje silnie i trwale nawilżoną skórę, właściwe napięcie i wypłycone zmarszczki.

   

  50 ml

 • Chantarelle CAVIAR CARE 40+ Przeciwzmarszczkowy kawiorowy krem na noc Chantarelle - chantarelle_logo_598kb.jpg

  Chantarelle Caviar Care 40+ Przeciwzmarszczkowy kawiorowy krem na noc, aktywnie preparat wygładzający i stymulujacy produkcję kolagenu. Przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry dojrzałej ze zmarszczkami i bruzdami, wiotkiej, ścieńczonej, z wyraźnymi oznakami wieku. Zawiera ekstrakt z kawioru ryb norweskich o działaniu intensywnie nawilżającym, odżywczym i regenerującym. Zapewnia witalność skóry i poprawia jej strukturę. Kolejny składnik - kompleks Oligomatryl daje wyraźnie widoczny efekt redukcji zmarszczek wiekowych, fałd i bruzd. Ponadto w formule preparatu znajduje się regenerujące i ochronne masło Shea, olej Avocado, witamina E i alantoina. Krem ma elegancki zapach mleczka z wanilii, delikatną konsystencję, bardzo dobrze się wchłania i jest wydajny w stosowaniu. Systematycznie stosowany daje silnie i trwale nawilżoną skórę, właściwe napięcie i wyraźnie wypłycone zmarszczki.

   

  50 ml

1 2 3 4 ... 9 10 11