Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

OPI GelColor FEELIN' CAPRICORN-Y Żel kolorowy (GCH016)

110.00
Dodaj do ulubionych

Na stanie: Bardzo dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Cena jednostkowa: 733.33 PLN / 100 ml

Numer katalogowy: GCH016

Waga: 0.15 kg

Wymiar: 15 ml

Producent: OPI

Opis produktu OPI GelColor FEELIN' CAPRICORN-Y Żel kolorowy (GCH016)

OPI BIG ZODIAC ENERGY FEELIN' CAPRICORN-Y
NAJPRAWDOPODOBNIEJ NAJBEZPIECZNIEJSZY SYSTEM ŻELU KOLOROWEGO NA ŚWIECIE

 

OPI GelColor to delikatny kolorowy żel do paznokci, do wykonania trwałego manicure'u. OPI GelColor jest najnowszą generacją żelu, bazującą na przełomowych osiągnięciach w chemii polimerów. Jego innowacyjność polega na tym, że w odróżnieniu od lakieru hybrydowego czy innych rodzajów żelu, przepuszcza wilgoć, która jest niezbędna dla zdrowej kondycji paznokci. Dodatkowo, OPI GelColor nie wiąże się mocno z płytką paznokciową, dzięki czemu jej nie niszczy. Lekka formuła żelu o drobnych molekułach daje cudowną łatwość zarówno aplikacji OPI GelColor, jak i jego usuwania. OPI GelColor charakteryzuje się brylantowym połyskiem, jakiego nie uzyska się żadną inną metodą.

OPI GelColor to najprawdopodobniej najdoskonalsza technologia produktu, który został stworzony dla profesjonalistów! To spełnienie marzeń stylisty paznokci o niezawodnym produkcie. To zachwyt klientek nad kolorem, połyskiem, ekspresowym wykonaniem zabiegu i absolutnym bezpieczeństwem dla paznokci! Różnica między dotychczasowymi metodami trwałego manicure’u, a OPI GelColor jest zniewalająca i widoczna natychmiast! Żel OPI GelColor utwardzamy pod zwykłą lampą UV (podkład - 1 minutę, każdą warstwę OPI GelColor - 2 minuty, utwardzacz - 3 minuty) lub lampą LED (podkład - 30 sekund, każdą warstwę OPI GelColor - 30 sekund, utwardzacz - 30 sekund).

 

UWAGAOPI GelColor nie jest lakierem hybrydowym! Jest delikatnym żelem, przepuszczającym powietrze, niewiążącym się mocno z paznokciem, dzięki czemu nie niszczy płytki. OPI GelColor utrzymuje się na paznokciach przez długi czas (dłuższy niż lakiery hybrydowe konkurencyjnych firm) zapewniając perfekcyjny połysk bez zarysować.

 

TRWAŁOŚĆ: 18 miesięcy od momentu otwarcia OPI GelColor

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: