Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Hybrydowe bazy

 • Semilac BASE Baza do lakierów hybrydowych Semilac - semilac.jpg

  Transparentna baza Semilac Base przeznaczona jest do stosowania na naturalną płytkę paznokcia. Zwiększa przyczepność lakieru hybrydowego do naturalnej płytki paznokciowej. Jest bardzo wydajna, wystarczy nakładać cienkie warstwy Semilac Base. Zostawia lepką warstwę dyspersyjną.

   

  7 ml

 • Semilac BASE/TOP 2 IN 1 Baza/Top do lakierów hybrydowych Semilac - semilac.jpg

  Baza i Top w jednym produkcie? Wygodne rozwiązanie, które pozwoli Ci w prosty sposób kontrolować zasoby? Oszczędność? Dzięki Semilac to możliwe! Semilac Base/Top 2 In 1 jako baza gwarantuje doskonałą przyczepność naturalnej płytki paznokcia, natomiast jako top, zapewni wysoki połysk i trwałość konstrukcji, zabezpieczając kolor przed blaknięciem i matowieniem. Konsystencja o średniej gęstości maksymalnie ułatwia aplikację.

   

  7 ml

 • Semilac BB BASE NUDE Upiększająca baza kauczukowa do lakierów hybrydowych Semilac - semilac.jpg

  Upiększająca baza kauczukowa Semilac Be Beautiful Base Nude z pigmentem ukrywa przebarwienia i niedoskonałości płytki pozwalając na szybki i piękny manicure. Dzięki uniwersalnemu odcieniowi nude może być stosowana jako baza cover. Budująca baza współgra z płytką paznokcia - nie zapowietrza się przy skórkach, nie odkleja od wolnego brzegu. Dzięki doskonałej konsystencji jest wydajna i łatwo się ją rozprowadza co pozwala na szybkie malowanie. Semilac Be Beautiful Base Nude daje możliwość modelowania, delikatnej nadbudowy i przedłużenia płytki, a jego specjalna formuła zapewnia możliwość szybkiego i łatwego usunięcia manicure. Baza testowana dermatologicznie

   

  7 ml

 • Semilac BB BASE ROSE Upiększająca baza kauczukowa do lakierów hybrydowych Semilac - semilac.jpg

  Upiększająca baza kauczukowa Semilac Be Beautiful Base Rose z pigmentem ukrywa przebarwienia i niedoskonałości płytki pozwalając na szybki i piękny manicure. Dzięki delikatnemu różowemu odcieniowi może być stosowana jako baza cover, co przyspiesza wykonanie manicure. Budująca baza współgra z płytką paznokcia - nie zapowietrza się przy skórkach, nie odkleja od wolnego brzegu. Dzięki doskonałej konsystencji jest wydajna i łatwo się ją rozprowadza co pozwala na szybkie malowanie. Semilac Be Beautiful Base Rose daje możliwość modelowania, delikatnej nadbudowy i przedłużenia płytki, a jego specjalna formuła zapewnia możliwość szybkiego i łatwego usunięcia manicure. Baza testowana dermatologicznie.

   

  7 ml

 • Semilac CARE BASE Wspomagająca regenerację baza do lakierów hybrydowych Semilac - semilac.jpg

  Wspomagająca regenerację baza Semilac Care Base wzbogacona o keratynę, biotynę i witaminę E to najlepszy przyjaciel osłabionych, cienkich i kruchych paznokci. Baza zawiera specjalne włókna nylonowe, które oplatają i wypełniają płytkę paznokcia. Dzięki temu, na jego powierzchni, tworzy się warstwa ochronna, która zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi, rozdwajaniem i łamaniem. Średnio gęsta konsystencja pozwala na łatwą aplikację, a także na nadbudowę i przedłużenie płytki. Jej zaletą jest także transparentny odcień budyniowego różu – można ją stosować jako podkład pod dowolne lakiery hybrydowe lub bezpośrednio nakładać na nią top, co pozwala uzyskać efekt naturalnego manicure.

   

  7 ml

 • Semilac DREAM LONG BASE Pielęgnująca baza do lakierów hybrydowych Semilac - semilac.jpg

  Pielęgnująca baza hybrydowa Semilac Dream Long Base z wysoką koncentracją włókien fibrowych i witaminą E dedykowana jest dla osób marzących o długich i mocnych paznokciach. Semilac Dream Long Base pozwala zapuścić paznokcie i działa na wielu poziomach. Dzięki gęstej konsystencji daje możliwość łatwego przedłużenia i nadbudowy płytki. Zabezpiecza także paznokcie przed obgryzaniem – pozytywnie wpływając na niwelowanie tego odruchu. Dodatkowo po zastosowaniu tej budującej bazy paznokcie są mocniejsze, twardsze, widocznie wzmocnione i bardziej wytrzymałe na uszkodzenia. W przypadku pęknięcia płytki na odcinku wolnego brzegu baza może posłużyć jak wzmacniający plaster. Semilac Dream Long Base ma półtransparentny różowy odcień dzięki czemu ukrywa niedoskonałości płytki działając jak podkład pod makijaż. W przypadku warstwy budującej rekomendujemy wydłużenie czasu utwardzania.

   

  7 ml

 • Semilac EXTEND BASE Samopoziomująca baza do lakierów hybrydowych i żeli (11 ml) Semilac - semilac.jpg

  Semilac Extend Base to samopoziomująca baza pod hybrydę i żel, która dodatkowo pozwala nadbudować, wyrównać, wymodelować, wzmocnić, a także przedłużyć płytkę paznokcia – nawet do 1 cm. Semilac Extend Base charakteryzuje się gęstą konsystencją, co zapewnia łatwość aplikacji. Dodatkowo baza Semilac Extend charakteryzuje się twardą strukturą przy jednocześnie dużej elastyczności. Ta baza pod hybrydę i żel jest doskonałym uzupełnieniem oferty Semilac – to najbardziej pożądane cechy bazy zamknięte w eleganckiej butelce.Semilac Extend Base zachowuje trwałość manicure do 21 dni. Baza testowana dermatologicznie.  

   

  11 ml

 • Semilac EXTEND BASE Samopoziomująca baza do lakierów hybrydowych i żeli (7 ml) Semilac - semilac.jpg

  Semilac Extend Base to samopoziomująca baza pod hybrydę i żel, która dodatkowo pozwala nadbudować, wyrównać, wymodelować, wzmocnić, a także przedłużyć płytkę paznokcia – nawet do 1 cm. Semilac Extend Base charakteryzuje się gęstą konsystencją, co zapewnia łatwość aplikacji. Dodatkowo baza Semilac Extend charakteryzuje się twardą strukturą przy jednocześnie dużej elastyczności. Ta baza pod hybrydę i żel jest doskonałym uzupełnieniem oferty Semilac – to najbardziej pożądane cechy bazy zamknięte w eleganckiej butelce.Semilac Extend Base zachowuje trwałość manicure do 21 dni. Baza testowana dermatologicznie.  

   

  7 ml

 • Semilac FIBER BASE Mocna baza do lakierów hybrydowych Semilac - semilac.jpg

  Semilac Fiber Base – mocna baza hybrydowa z włóknami nylonowymi do zadań specjalnych. Można nałożyć ją bezpośrednio na płytkę (jako bazę), a także jako warstwę budującą i przedłużającą paznokieć – do 1 cm. Semilac Fiber Base może być zastosowana jako baza pod manicure żelowy. Baza fibrowa Semilac Fiber Base została wzbogacona o włókna nylonowe wzmacniające manicure. Baza jest elastyczna, a po utwardzeniu w lampie mocna i twarda, co czyni ją idealnym wsparciem dla kruchych paznokci. Właściwości samopoziomujące Semilac Fiber Base pozwalają na wypełnienie nierówności i wymodelowanie płytki, a włókna nylonowe na rekonstrukcję paznokcia. Mleczny odcień bazy może stanowić podbicie dla kolorów pastelowych i neonowych.

   

  7 ml

1 2