Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Hybrydowe topy

 • Semilac BASE/TOP 2 IN 1 Baza/Top do lakierów hybrydowych Semilac - semilac.jpg

  Baza i Top w jednym produkcie? Wygodne rozwiązanie, które pozwoli Ci w prosty sposób kontrolować zasoby? Oszczędność? Dzięki Semilac to możliwe! Semilac Base/Top 2 In 1 jako baza gwarantuje doskonałą przyczepność naturalnej płytki paznokcia, natomiast jako top, zapewni wysoki połysk i trwałość konstrukcji, zabezpieczając kolor przed blaknięciem i matowieniem. Konsystencja o średniej gęstości maksymalnie ułatwia aplikację.

   

  7 ml

 • Semilac TOP MAT TOTAL NO WIPE Top matowy bez przemywania do lakierów hybrydowych Semilac - semilac.jpg

  Semilac Top Mat Total No Wipe nadaje wyraziste, matowe wykończenie manicure już przy jednej nałożonej warstwie. Jest to top do lakieru hybrydowego, nadający mocno matowe wykończenie manicure, który nie posiada warstwy dyspersyjnej, a zatem nie wymaga przemywania cleanerem. Jest wygodny w użyciu. Dodatkowo jak każdy z topów – zabezpiecza i zapewnia trwałość manicure hybrydowego. Semilac Top Mat Total No Wipe nadaje wyraziste, matowe wykończenie manicure już przy jednej nałożonej warstwie. Przed każdym użyciem dokładnie wymieszaj Semilac Top Mat Total No Wipe.

   

  7 ml

 • Semilac TOP NO WIPE BLINKING BLUE & VIOLET FLAKES Top bez przemywania do lakierów hybrydowych (T15) Semilac - semilac.jpg

  Semilac Top No Wipe Blinking Blue & Violet Flakes to domowy sposób na prostą odmianę Waszego ulubionego manicure. W sprawdzonej formule No Wipe niewymagającej przemywania Semilac zatopił tysiące, różnej wielkości mieniących się płatków w przepięknych odcieniach błękitu i fioletu. Użycie topu na zwieńczenie jasnej stylizacji – doda jej iskrzącego się błysku w odświeżającym połączeniu barw stonowanego błękitu i odważnego fioletu, zastosowany przy manicure w ciemnych kolorach wydobędzie głębię tonacji płatków w stylizacji, w prosty sposób odmieniając Wasze paznokcie.

   

  7 ml

 • Semilac TOP NO WIPE BLINKING COPPER & GOLD FLAKES Top bez przemywania do lakierów hybrydowych (T13) Semilac - semilac.jpg

  Semilac Top No Wipe Blinking Cooper & Gold Flakes to domowy sposób na prostą odmianę Waszego ulubionego manicure. W sprawdzonej formule No Wipe niewymagającej przemywania Semilac zatopił tysiące, różnej wielkości mieniących się płatków w szlachetnych barwach złota i miedzi. Użycie topu na zwieńczenie jasnej stylizacji – doda jej blasku w postaci migocącego na świetle biżuteryjnego efektu, zastosowany przy manicure w ciemnych kolorach wydobędzie szlachetne barwy miedzi i złota w stylizacji, w prosty sposób odmieniając Wasze paznokcie.

   

  7 ml

 • Semilac TOP NO WIPE BLINKING GOLD & GREEN FLAKES Top bez przemywania do lakierów hybrydowych (T16) Semilac - semilac.jpg

  Semilac Top No Wipe Blinking Gold & Green Flakes to domowy sposób na prostą odmianę Waszego ulubionego manicure. W sprawdzonej formule No Wipe niewymagającej przemywania Semilac zatopił tysiące, różnej wielkości mieniących się płatków w przepięknych połączeniu szlachetnego złota i butelkowej zieleni. Użycie topu na zwieńczenie jasnej stylizacji – doda jej iskrzącego się błysku w eleganckim połączeniu barw klasycznego złota i szykownej zieleni, zastosowany przy manicure w ciemnych kolorach lakierów hybrydowych wydobędzie ze skąpanych w topie płatków piękną głębię w stylizacji, w prosty sposób odmieniając Wasze paznokcie.

   

  7 ml

 • Semilac TOP NO WIPE MATTE PEACH GALAXY Matowy top bez przemywania do lakierów hybrydowych Semilac - semilac.jpg

  Semilac Top No Wipe Matte Peach Galaxy to prosty sposób na spektakularną zmianę Twojego ulubionego manicure z efektem opalizujących płatków mieniących się różowo-czerwonymi barwami.

   

  7 ml

 • Semilac TOP NO WIPE MATTE VIOLET GALAXY Matowy top bez przemywania do lakierów hybrydowych Semilac - semilac.jpg

  Semilac Top No Wipe Matte Violet Galaxy to prosty sposób na spektakularną zmianę Twojego ulubionego manicure z efektem opalizujących płatków mieniących się różowo-czerwonymi barwami.

   

  7 ml

 • Semilac TOP NO WIPE REAL COLOR Top bez przemywania do lakierów hybrydowych Semilac - semilac.jpg

  Semilac Top No Wipe Real Color – nowy top bez warstwy dyspersyjnej, który idealnie utrwala manicure hybrydowy i żelowy. Top jest neutralny dla kolorów – nie zmienia barwy lakierów hybrydowych oraz żeli, otaczając paznokcie pięknym i długotrwałym połyskiem. Semilac Top No Wipe Real Color nie wymaga przemywania cleanerem i charakteryzuje się nieco rzadszą konsystencją od Semilac Top No Wipe, przez co jest bardziej wydajny. Dzięki braku warstwy dyspersyjnej na Semilac Top No Wipe Real Color możesz od razu aplikować pyłki Semiflash Mirror Metallic oraz Semiflash Chameleon. Przed każdym użyciem dokładnie wymieszaj Semilac Top No Wipe Real Color.

   

  7 ml

 • Semilac TOP NO WIPE SPARKLING BLUE Top bez przemywania do lakierów hybrydowych (T18) Semilac - semilac.jpg

  Semilac Top No Wipe Sparkling Blue to domowy sposób na szybkie wakacyjne zdobienie paznokci. W sprawdzonej formule No Wipe, niewymagającej przemywania zatopiliśmy lśniące drobiny w kolorze błękitu wakacyjnego nieba, które w subtelny sposób podkreślą barwę muśniętej słońcem skóry. Promienie słoneczne zaakcentują blask drobin i w subtelny sposób ozdobią Twój ulubiony wakacyjny manicure. Błyszcząca niebieska drobina w każdym świetle prezentuje się inaczej, ale zawsze przepięknie zdobi Wasze muśnięte słońcem dłonie.

   

  7 ml

1 2